Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

LAMOWE OGNIWO

mgr Asumay Renaldo-Lotman & lic. Dart Warren-White

1. W zabawie może wziąć udział każdy członek społeczności szkolnej, który zapisany jest w placówce jako uczeń bądź pracownik.

2. Limit uczestników: 6.

3. Podczas każdej rundy każdy z uczestników odpowiada na 3 pytania z wylosowanej przez organizatorów kategorii (Wiedza o UNM, Eliksiry, Jak Pokonać Apokalipsę Inferiusów?, Quidditch, W 7 dni dookoła Yggdrasilu, Wycieczki po planetach Układu Słonecznego). Na odpowiedź ma 20 sekund. Po każdej rundzie uczestnicy nominują jedną osobę, która odpada.

4. Po poprawnej odpowiedzi na pytanie uczestnik zdobywa punkty (zwane w dalszej części zasad "hajsem"), które zostaną przelane na konto zwycięzcy (przelicznik 1:1). Za pierwszą poprawną odpowiedź uczestnicy otrzymują na wspólne konto 100 punktów. Z każdą kolejną wygraną pula zwiększa się o kolejno: 300, 600, 900, 1300, 1800 , 2400 i 3000 punktów. Jeżeli jednak uczestnik udzieli błędnej odpowiedzi, pula hajsu zeruje się i nalicza od nowa.

5. Do 5 sekund po ogłoszeniu pytania, uczestnik ma prawo krzyknąć BANK, co powoduje przelanie obecnego stanu puli hajsu do banku. Suma hajsu w banku jest kwotą "pewną" - nie zostaje wyzerowana po błędnej odpowiedzi.

6. Uczestnicy zbierają hajs jako grupa.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.