Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych
bridgenet logo male

Klub Brydża Sportowego BridgeNET .

Witam serdecznie.

Zapraszam do dyskusji w tematach dotyczących rozgrywek Klubu BridgeNET.

Porozmawiajmy na tematy terminów , godzin startów turniejów i innych tematów związanych z brydżem.

Komentarze

 • Pitusk Pitusk

  p.Matuja ma rację z tymi PKLami

 • Anawer Anawer

  P. Matuja ma racje, nikt nie czyta zielonego stolika

 • Matuja45 Matuja45

  @Matuja45 - Zielony stolik ? Po co on i komu? Na zadany do rozstrzygnięcia problem z naliczaniem pkli grający w Klubie nie doczekali się, jak dotąd, zdecydowanej odpowiedzi: czy naliczanie jest zgodne z obowiązującym Regulaminem Klasyfikacyjnym PZBS?
  A niech tam - lepiej się poboksować z kartami w ręku - monitorze.
  Chwała Prezesowi Rudolfowi, że myśli i pracuje nad propozycją by nasze rozgrywki miały kategorię ogólnopolską, a nie jak dotychczas klubową.
  Pozdrawiam

 • Matuja45 Matuja45

  Po serii niepowodzeń w turniejach naszego Klubu postanowiłem sprawdzić się na innym polu - MECENASA. To co za moment spróbuję dowieść zapewne nie jest winą Gagusi, której, jak powiada, podsunięto takie rozwiązania w przydzielaniu PKLi. Mój głos kieruję do Sławka Latały dla rozstrzygnięcia. Otóż w turnieju 2 lipca wystartowało 30 par które dały łączny WKT = 168. A teraz wzór do naliczania pkli: PZ= WKTxRT+0,05xZ. To policzmy: 168/60= 2,8x2 (RT)=5,6+ (0,05x60=3)= 8,6 w zaokrągleniu 9. Tyle należy się za zwycięstwo. Dalej obniżki wg wspomnianego regulaminu. U nas para druga - o 6% za zwycięzcą otrzymuje tyle samo = 6 pkli. Jawna niesprawiedliwość.

 • Matuja45 Matuja45

  I ZNOWU POMARUDZĘ. W rozmowach z częścią klubowiczów podjęto temat zbyt skromnego naliczania PKLi.Według regulaminu Bridgenetu nasze zmagania mają charakter rozgrywek klubowych (RT 2 ), choć zdania są podzielone - jako inicjatywa ZG powinny to być OTP z RT 8. Zbadano kilka turniejów w których średnia WKT wyniosła 2,4 i jeśli zastosuje się wzór z pkt.12.1 Regulaminu Klasyfikacyjnego to wynik wychodzi wyższy niż 6 pkl dla najlepszego lub pary. A może się mylimy? A wszystko to by inicjatywa trwała jak najdłużej..

 • Pitusk Pitusk

  ja proponuję turnieje 2 razy dziennie 17.00 indywiduel i 19.30 turniej par i chciałbym żeby turnieje były również w piątek

 • Pitusk Pitusk

  szukam partnera do rozgrywek bridge net.proszę o kontakt na poczcie aslan1207@interia.pl

 • Anawer Anawer

  @Matuja45 - dobrze mówi

 • Matuja45 Matuja45

  Popieram zdanie Anawer na temat przemienności turniejów. Myślę, że indywiduele mogą zaczynać się o 18-tej, a tury parami 19,00 lub 19,30 - indywiduele we wtorki i środy, a pary poniedziałki i czwartki. Gdyby był możliwy np. piątek to terminy przemienne z korzyścią dla par.

 • Anawer Anawer

  dobrze by było, aby nie było jednego dnia dwóch turniejów, raczej lepiej codziennie na zmianę godzina i na zmianę ind lub pary

 • Zielonystolik Zielonystolik

  Turnieje będą odbywać się cyklicznie ,"grafik" turniejów będzie podany na stronie, na razie sondujemy dni i godziny.

 • Dysku Dysku

  Jaka jest planowana częstotliwość rozgrywek? Czy tak jak teraz 1 turniej na tyg czy częściej?

 • Szymulski Szymulski

  Witam, poszukuję partnera do gry w turniejach BridgeNET i treniongów w innych turniejach par na BBO. Proszę o kontakt ma pocztę mailową szymulski@chojne.pl lub na Skype pod loginem szymulski. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.