Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Chciałbym wam przedstawić stosunkowo nową grę na rynku - vNations. Gra jest ciągle w wersji beta, a więc nie można wiele wymagać, zapewniam jednak, że same plany co do gry są zaskakująco ciekawe. Admin żyje z graczami w zgodzie i reaguje na ich prośby (dam przykład - wprowadzenie nowych sportowych skilli zaledwie kilka godzin po otwarciu tematu z propozycją! Admin jest ponadto często dostępny na IRCu). Gra jest symulacją życia podobną do eRepublik, każdy może zostać ekonomistą i prowadzić własną firmę lub grać na rynku walutowym, politykiem - założyć własną partię, dołączyć do już istniejącej, zostać kongresmenem, liderem partii, prezydentem. W przyszłości czeka nas również kariera żołnierza. Gra jest trzecią produkcją tego typu i zapowiada się najciekawiej spośród konkurencji.

vPolska, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Polaków, którzy w kilka dni musieli oddać bardzo wiele głosów na Polskę, już istnieje. Wraz z nami do gry dołączyły... Niemcy! Oba kraje prężnie się rozwijają, Polska liczy około 400 obywateli (3 miejsce w rankingu!) i liczba ta cały czas rośnie.

Wprawdzie gra nie jest jeszcze wyposażona w moduł wojenny (nie ma nawet treningu), jednak rozwój naszego państwa powinien od początku przewyższyć naszych sąsiadów. W jakim celu? Hmm... Atak na Niemcy, Białoruś, czy Rosję brzmi nieźle? Ciekawsze moduły gry to m.in. sport, religia (jednak tych jeszcze nie ma lub są mało rozwinięte). Z istniejących rzeczy można wymienić na przykład piwo, które obniża health o 1, ale podwyższa happiness o 2 (można wypić maksymalnie 5 piw dziennie). Niedługo zostaną wprowadzone samochody, energia, infrastruktura drogowa, meble czy wyczerpywanie się surowców!

Każdy chętny do budowania lepszej vPolski w vNations powinien zarejestrować się z tego linka -> http://vnations.net/php-bin/register.php (to jest zwykły link do rejestracji, nie jest referencyjny).

Pracować można tylko w regionie, w którym jest firma, czyli: Silesian, Masovian lub Warmian-Masurian (w Warmian-Masurian praca dostępna tylko w branży budowlanej - building). W grze nie ma płacy minimalnej, więc na początku pensje są niskie, ale na początku skill zdobywa się szybko i płaca rośnie, zarazem im nas więcej, tym szybciej się rozwiniemy i każdy kto ma firmę będzie mógł zapewnić normalne pensje. Proponujemy pracę w branżach: manufacturing i building, ponieważ mamy przeludnienie w gathering.

Pozdrawiam i zachęcam do rejestracji.

Przydatny poradnik: http://vnporadnik.tk/

IRC:

#vPolska Quakenet

#vPoland Rizon

#vNations Rizon (ogólny, angielskojęzyczny, oficjalny kanał gry)

[Twój nick]

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.