Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

TYLKO DLA TYCH CHCĄ STABILNE < PASYWNE w dłuższej perspektywie ŹRÓDŁO DOCHODÓW

Zarabianie poważnych pieniędzy – prosto powiedziane i takie też jest. Ani Ty ani pewnie nikt z Twojego otoczenia nie ma czasu na szukanie i gonienie za ciągłymi okazjami, dlatego też w miejscu w którym jesteś takich nie znajdziesz. Mamy dla Ciebie jedną konkretną propozycje! To co zyskujesz to przede wszystkim dodatkowe, a kto wie może w przyszłości główne źródło dochodów, skupmy się więc na tym.

Po pierwsze – Ile więc można zarobić? – Dużo, bardzo dużo, tyle i ile chcesz w zależności od włożonej pracy.

Po drugie Jak można zarobić? – Prosto, prościej niż myślisz. Działamy na zasadzie prawdopodobnie najprostszej sieci konsumenckiej – marketingu partnerskiego. Zebraliśmy najlepsze doświadczenia z polskich i zachodnich biznesów partnerskich i stworzyliśmy coś bardzo prostego na ich bazie.

Proste zasady, tworzą jasną wizję zarobków, których nie musimy ci obiecywać, one zwyczajnie wynikają z naszego planu i dostępne są dla każdego kto przystąpi i będzie działał według niego.

Zasady działania Planu Marketingowego Agrabla

Plan nastawiony jest na stabilne, pasywne dochody i wzajemną pomoc partnerów w budowaniu struktury, dzieje się to dzięki 3 prostym założeniom:

Stabilne dochody - Nauczeni z innych firm, gdzie nawet przy dużych strukturach brakowało obrotu – a więc pieniędzy zarobionych. Od samego początku nastawiamy ludzi na regularne kupowanie, które jest warunkiem możliwości budowania struktury. Dzięki temu zabiegowi, zapewniony jest obrót w strukturze, a więc stabilne dochody.

Pasywne dochody – obowiązek posiadania w strukturze dwóch personalnie poleconych osób jest jedyną tzw. kwalifikacją. Bez tego można zbierać pieniądze, jednak nie są wypłacane. Zabieg ten sprawia, że niezależnie od Twojej włożonej pracy, każdy w Twojej strukturze będzie musiał dołożyć swoją pracę, sprawiając tym samym Twoje dochody pasywnymi.

Wzajemna pomoc – matryca dwójkowa, a więc ograniczenie maksymalnie do 2 osób na poziomie, sprawia, że każdy prędzej czy później komuś pomaga budować strukturę.

Te trzy proste zabiegi, sprawiają że to zwyczajnie działa! No ale to nie wszystkie nasze atuty, mamy także unikalną możliwość wsparcia finansowego w postaci programu partnerskiego, który daje możliwość nawet dla Tych, którzy chcą zacząć od zera.

Plan marketingowy naszego projektu jest ograniczoną tzw. matrycą binarną powiązaną z abonamentem, a więc możliwym stałym dochodem pasywnym po zbudowaniu stabilnej struktury „w dół”. Stabilna to taka, gdzie i Twoi partnerzy zarabiają

Bardzo zależało nam na tym, aby systemowo dać jak największej ilości osób mozliwość zarobku, dlatego też obmyśliliśmy taki plan, a nie inny.

Obejrzyj filmy i zobacz ze to musi działać!!!

Zarejestruj sie już dziś: http://agrabla.pl/?pol=970

Codziennie konferencje on-line: http://agrabla.pl/biznes/?pol=970

Zobacz jakie mamy produkty : Lista produktów agrabla

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst bjtf5b7yq2:

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.