Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Chciałbym przedstawić restaurację Ambrozja w Bradford od kuchni, czyli PRL i wyzysk oczami pracownika.

Pracowałem w tejże restauracji może trochę ponad miesiąc i nikomu nie polecam. Właścicielka restauracji nie zna angielskiego i nie zna się na barmance, więc większość obowiązków które normalnie w angielskim pubie wykonuje menadżer, spadało na mnie. Przebiegłość właścicielki, na początku trochę mnie zwiodła, jestem raczej uczynnym i dobrym człowieczkiem, więc pomagałem ile się dało, trzasnąłem nawet 17sto godzinną zmianę, po tym jak zszedłem z 12sto godzinnej poprzedniego dnia. Zorganizowałem event z udziałem 2 DJ i projekcjami świetlnymi na żywo, na szczęście więcej imprez jakie miały być przeze mnie organizowane się nie odbyły, z wiadomych powodów.

No i teraz gwoźdź programu, po tym jak dostałem wypłatę, rozbiłem ją na godzinówki wyszło całe 3,5 GBP (to nie błąd słownie trzy i pół funta) na godzinę. Potem dowiedziałem się iż nie jestem pierwszym oszukanym przez Panią Jolę D., także życzę państwu jak najszybszego upadku interesu i pracowników rodem z piekła.

Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.