Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Zespół redakcyjny IV Księgi Pamiątkowej, której wydanie planowane jest z okazji 120-lecia IV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Sosnowcu, zwraca się z gorącym apelem do całej społeczności staszicowskiej o udział w realizacji tego wspólnego dzieła.

Zapraszamy absolwentów, nauczycieli, rodziców oraz uczniów do spisywania swoich wspomnień, relacji ze szkolnych wydarzeń, wywiadów z osobami wywodzącymi się ze staszicowskiego kręgu i innych form dokumentujących dzieje szkoły.

Dwadzieścia lat, jakie minęły od wydania ostatniej staszicowskiej księgi pamiątkowej, to czasy wielkich przemian i możliwości. Wydanie IV Księgi stwarza okazję, aby ocalić od zapomnienia tamte lata, odchodzących ludzi, ukazać ich dokonania i zasługi, czasem zdumiewające i nie do końca znane szerszej społeczności.

Wszelkiego rodzaju materiały (najlepiej także w postaci elektronicznej) prosimy przesyłać wraz z własnymi danymi teleadresowymi do dnia 31 stycznia 2014 roku na adres szkoły:

ZSO nr 15

Plac W. Zillingera 1

41-206 Sosnowiec

z dopiskiem: IV księga pamiątkowa

mail: lo4@staszic.edu.pl; staszic@staszic.edu.pl

Zespół redakcyjny zastrzega sobie prawo do ewentualnych skrótów i innych działań mających na względzie finalną postać księgi. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W imieniu Zespołu

Bożena Wojciechowska-Karbownik

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.