Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Słuchawki stereo z mikrofonem

Słuchawki stereo z mikrofonem, jakie oferuje Avantree to bezwzględnie jeden z najlepszych wyborów, jakiego można dokonać w kwestii nabywania gadżetów, których zadaniem jest umilanie czasu podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

Ten zestaw słuchawkowy wraz z zestawem głośnomówiącym umożliwia otrzymywanie najwyższej jakości dźwięków podczas słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych. Słuchawki Bluetooth (V 4.0) Avantree Sacool Pro wyposażone w mikrofon to mobilny zestaw, w którym zastosowano innowacyjną technologię multipoint. Co więcej, zestaw daje możliwość jednoczesnego podłączenia dwóch urządzeń. Warto zaznaczyć, że dzięki niemu możliwe staje się na przykład słuchanie muzyki bezustannie przez 8 godzin.

Warto podkreślić jeszcze dodatkowe parametry, jakimi cieszy się ten praktyczny gadżet. Po pierwsze jest lekki i wygodny oraz bezpieczny w użytkowaniu i co więcej, ma właściwości wodoodporne. Użytkownik może korzystać z komend głosowych, przez co zwiększa się komfort jego wykorzystywania w czasie uprawiania sportu – nie ma konieczności przerywania wykonywanego treningu. Zestaw posiada też wyświetlacz, na którym ukazują się między innymi komunikaty o stanie baterii na urządzeniach iOS.

Całość waży 18 gramów. Słuchawki mają wymiary 36,2 mm X 29,7 mm X 21,2 mm. Wyposażono je w baterię z akumulatorem litowym, dzięki któremu urządzenie trwa w czasie czuwania nawet 80 godzin a czas bezustannej pracy wylicza się na około 8 godzin.

Nabywcy stereofonicznego urządzenia słuchawkowego Bluetooth Sacool Pro otrzymają wraz z nim kabel ładowania USB oraz pojemną torbę. Do całości dołączona jest karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

avantree sacool prozobacz ten produkt

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 5arze97xn1:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.