Ostatnio: 02.11.2010

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Opiszę tutaj jak użytkownik wykopu "Racjonalnie" ocenzurował niewygodne dla siebie wpisy.

Zaczęło się od tego, jak zakopałem kilka znalezisk w grupie Ateiści. Zrobiłem to dopiero po tym, jak znaleziska wydostały się na stronę główną grupy, aby nie zakłócać działania grupy, tak mi było wygodniej, bo zakopanie czegoś w jakiejkolwiek grupie powoduje automatyczny zakop w grupie głównej wykopu.

Wtedy pojawił się znany troll wykopowy "Racjonalnie" i zaczął mnie zaczepiać. Odpowiedziałem mu, że to nie wpływa na pracę grupy i niczym tym nie szkodzę.

Wywiązała się dyskusja w której Racjonalnie zaczął mi ubliżać i oskarżać mnie o różne rzeczy, jednak brak było argumentów popierających te oskarżenia. Dlatego zacząłem prosić o takie argumenty, niestety się nie doczekałem, bo następnym razem jak przeładowałem stronę z dyskusją, okazało się, że Racjonalnie usunął wszystkie moje wpisy oraz te swoje najbardziej wulgarne.

Zrobiłem screenshoot tego co zostało:

http://dl.dropbox.com/u/721084/wykop/racjonalnie_cenzuruje_niewygodne_fakty/pokazywarka/Racjonalnie1.png

Napisałem kolejny komentarz jednak i on zniknął:

http://dl.dropbox.com/u/721084/wykop/racjonalnie_cenzuruje_niewygodne_fakty/pokazywarka/Racjonalnie2.png

Ostatnim komentarzem jaki zobaczyłem był:

http://dl.dropbox.com/u/721084/wykop/racjonalnie_cenzuruje_niewygodne_fakty/pokazywarka/Racjonalnie3.png

Teraz "Racjonalnie" kłamie na głównej stronie grupy ateistów, powielając pytania na które odpowiedzi już skasował.

To jego typowa taktyka, dyskusja w jego stylu polega na:

- Oskarżaniu i pomawianiu bez podawania argumentów:

- Nieodpowiadaniu na niewygodne pytania

- Usuwaniu niewygodnych komentarzy i wątków o ile istnieje taka możliwość

- Ubliżaniu

- Poruszaniu kontrowersyjnych tematów wywołujących flamewary

- szantażach (new!)

545610
To tyle jak na razie, może później dopiszę więcej. Jest to podręcznikowy przykład trolla.


Aktualizacja1:

Widzę że sprawę muszę opisać dokładniej, bo cenzotroll Racjonalnie ściemnia ile wlezie (cóż) na shoutboxie grupy Ateiści.

Zaczęło się jak już pisałem od moich zakopów, powód podałem wyżej. Teraz okazało się, że mój sposób nie działa, więc nie ma sensu zakopywać. Przestaję to robić co jest najlepszym dowodem, że ni chodzi mi o rzekomy trolling.

Ale kontynuujmy. Racjonalnie napisał do mnie wiadomość zaczepiając mnie, następnie podał link na shoutboxie ateistów z dopiskiem "Ładnie". Kiedy okazało się, że mam racjonalne powody wystraszył się, że sam się zbłaźni przed swoimi kolegami i zaczął prowadzić dyskusję w swój ulubiony sposób (opisany powyżej). Tym razem nie uległem emocjom, jak mi się to zdarza i zacząłem się czepiać jego wypowiedzi, konkretnie prosząc o argumenty popierające tezę, że jestem trollem etc. Oczywiście Racjonalnie (który nie wiem co to trolling, albo udaje), nie był w stanie takowych podać, więc próbował mnie wyciągnąć w swoje pyskówki. Nie dałem się i dalej prosiłem o jakiekolwiek argumenty, wtedy zaczęły się obelgi pod moim adresem.

Zszokowany postami trolla, dodałem link na shoutboxie ateistów, aby jego koledzy wiedzieli z kim mają do czynienia.

// DOWÓD NA KOLEJNE KŁAMSTWA

I teraz najlepsze. kiedy wszedłem w dodany przez siebie link zauważyłem jak moje wypowiedzi, zniknęły, a racjonalnie dodał komentarz oznaczony 1:

545673Napisałem mu odpowiedź którą usunął i dodał komentarz oznaczony 2.

Czyli racjonalnie kłamie pisząc:

545685Bo prowadził ze mną dalej dyskusję usuwając moje posty a zostawiając swoje.

//

Kiedy zarzuciłem mu cenzurę usunął wszystko, ale ja już miałem screeny.

Teraz ściemnia wszystkim, że podawał argumenty, kiedy właśnie o to poszło, że ich nie podawał i co chwilę zmienia wersję. Najpierw chyba uznał to za swoją prywatną skrzynkę odbiorczą, kiedy obaliłem jego argument wskazując, że sam do niej link podał na grupie ateistów, stwierdził, że bawił się opcja usuwania. była też wersja, że usuwał śmietnik, tak jakby to było miejsce uczęszczane w innych celach niż czytanie właśnie tego "śmietnika". Ogólnie sam gubi się w swoich ściemach.

Następnym ciekawym aspektem który chciałbym skomentować to nazywanie, mojego nieszkodliwego (Co już wykazałem wyżej) zakopywanie "Obsikiwanie drzew", nie wiem co jak się do tego odnieść, bo takie pojęcie jest dla mnie abstrakcyjne i nie widzę związku. Jak widać kiedy cenzotroll nie ma argumentów, wymyśla sobie jakiś slogan.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.