Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

LICZB Y SUKCESU

1 - Nadajesz się na kierownicze stanowisko i możesz odnieść znaczący sukces. Nie uciekaj od odpowiedzialnści ! Nie szanujesz pieniędzy, wiec możesz obudzić się któregoś dnia bez grosza przy duszy. W sprawach uczuciowych więcej tolerancji, jesteś osoba zaborcza i niesłychanie wymagająca.

2 - Możesz daleko zajść, ale najpierw uwierz w siebie, zaufaj własnym siłom. Jesteś zbyt hojny, nie pozwól wciąż wykorzystywać się i naciągać. Na partnera patrzysz przez różowe okulary, stad tyle rozczarowań.

3 - Jesteś okropnym czarnowidzem, drobne kłopoty traktujesz jak życiowa katastrofę, załamujesz się byle czym ! Więcej wytrwałości, a przede wszystkim skonkretyzuj życiowe cele. Postaraj się zwalczać rozrzutność. marzysz o idealnym partnerze, zrażasz się przy pierwszym potknięciu.

4 - Staraj się zwrócić na siebie uwagę, podkreślaj czasem własne zalety, jesteś zbyt skromny. Możesz przejść przez życie nie zauważony. Przesadnie trzymasz się za kieszeń, trochę szaleństwa nikomu nie zaszkodzi ! Więcej wiary i optymizmu w sprawach sercowych, nie kontroluj się na każdym kroku, idź na żywioł.

5 - Rutyna została stworzona nie dla ciebie, możesz odnieść sukces tylko w pracy wymagającej pełnej mobilizacji oraz trudnych i różnorodnych żądań. Masz dusze hazardzisty, wiec postaraj się trochę odkładać na czarna godzinę. W związkach uczuciowych zachowujesz się jak pan i władca, chcesz być adorowany i podziwiany. Zamiast partnera szukasz podnóżka i dworzanina.

6 - Rozpraszasz się na drobiazgi, tracąc z oczu istotne sprawy. Nie pozwól wykorzystywać się współpracownikom ! Pieniądze dają ci psychiczny komfort, wiec dla utrzymania dobrego nastroju staraj się zawsze mięć żelazna rezerwę. Żyjesz sprawami partnera, chcesz we wszystkim uczestniczyć, a nie każdy to lubi.

7 - Jesteś klasycznym przykładem słomianego ognia, masz mnóstwo pomysłów... dobrych chęci, ale zapal słabnie, gdy trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Więcej konsekwencji ! Wydatki wymykają ci się spod kontroli, załóż zeszyt i pobaw się w domowego buchaltera. Tolerancja wobec partnera, więcej serdeczności i ciepła, to szansa na sukces.

8 - Obarczasz się tysiącem spraw, które nie należą do ciebie, harujesz za szefa i kolegów. Bez przesady, i tak inni zbiorą laury. Rozgraniczaj sprawy służbowe i osobiste. Masz "nosa" do pieniędzy, staraj się to wykorzystać.

9 - Możesz wiele zrobić w życiu, zaufaj sobie. Mniej hojności, nie zawsze musisz być fundatorem, inni tez maja pieniądze. Partner uważa, ze jesteś chłodny i oschły, a ty boisz się okazać uczucia. Nie umiesz przyznać się, ze potrzebujesz serdeczności.

Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.