Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Apel do rzeczywiście niezależnych mediów w Polsce: jeśli chcecie przechylić w końcu szalę zainteresowania opinii publicznej na Waszą korzyść, to wybory do EuroParlmentu są wyjątkową, najlepszą okazją.

Oglądając w TVP Info, TVN24, Polsat News czy innych programach "informacyjnych", a później powtórki w "wiadomościach" relacji z konfliktów w Syrii, Libii, na Ukrainie musi przyprawiać każdego uczciwego, wrażliwego człowieka o mdłości. Potok odrażających, bezczelnej kłamstw, fałszu, zakłamania, półprawd, propagandy podżegających do przemocy, odsądzających obrońców krajowej suwerenności od czci i wiary, zachwalających destabilizację i krwawe przewroty sponsorowane przez zachodnią zbrodniczą oligarchię, uzasadniających każdą niegodziwość w oparciu o wypowiedzi tzw. "ekspertów" wyszkolonych w zachodnich ośrodkach manipulacji opinią publiczną (szastających tytułami przyznanymi za bezwartościowe fałszowanie historii i teraźniejszości) jest czymś niespotykanym w historii naszego kraju, Trybuna Ludu przy nich to prawie krynica prawdy.

Dlatego strony internetowe, ale nie te opłacane i związane z obecną polityczną kliką rządzącą Polską, powinny niezależnie od sztucznych podziałów na "lewicę", "prawicę" i "centrum" zjednoczyć się pod jednym szyldem w kampanii informacyjnej skierowanej do wszystkich Polaków, której celem jest prześwietlenie i przybliżenie kandydatów do Europarlamentu.

Trzeba stworzyć wspólną ankietę zwierające kluczowe pytania dotyczące Polski, UE i Europy a zebrane odpowiedzi przedstawić na jednej witrynie, pozwalającej na łatwą, szybka analizę pod różnymi kontami i przekrojami. Wasze strony powinny odsyłać do tej witryny i odwrotnie. Trzeba umieścić wyczerpującą informację kandydatach, tak by wyborcy mieli jasność czyje interesy kandydaci reprezentują - kto opłacał ich studia, staże, konferencje, wystąpienia, członkostwo w organizacjach, dotychczasowe dokonania oraz przede wszystkim poglądy na kluczowe sprawy i ich uzasadnienie. Przedstawiona musi być również historia komunikacji: ile razy był kontaktowany, kiedy, jakimi kanałami, czy odmawia kontaktu, czy odmawia odpowiedzi na pytania i dlaczego.

Powinno być kilkanaście pytań dotyczących przede wszystkim niepodległości Polski i UE wobec zachodniej zbrodniczej oligarchii, walka o ZNIESIENIE WIZ dla Polaków, sprawa rzezi na Wołyniu powinna mieć odpowiednią rangę w UE, szkalowanie opinii Polski na forum międzynarodowym, zwłaszcza ze strony żydowskich szowinistów oskarżających zbiorowo Polaków o współudział w niemieckiej zbrodni w Jedwabnej, kwestia odpowiedzialność Izraela za terror bolszewicki w Polsce, obrona Palestyńczyków przed izraelskim apartheidem - potrzebne są dalsze sankcje, aresztowania terrorystów europejskich wyjeżdżających na dżihad do Syrii - dlaczego nie są ARESZTOWANI?!, współpraca z Rosją przeciw terroryzmowi, zablokowanie za wszelką cenę umowy TAFTA kolonizującej UE, totalitarny reżim Hollywood karzący naruszenia "własności intelektualnej", stanowisko wobec prób narzucenia mieszkańcom żywności GMO, zniesienia ochrony prywatności danych, inwigilacji przez służby NATO, perspektywy wystąpienia z NATO i wzmocnienia Europejskich Sił Zbrojnych, prawo do ochrony zdrowia, edukacji, umowa handlowa ze wschodnią Unią Celną, śledztwo w/s więzień i tortur CIA, ROZPOCZĘCIE w końcu prawdziwego śledztwa w/s obywateli UE zamordowanych w zamachach 11/09 i wyjaśnienie wszystkich anomalii, wycofanie z Afganistanu, walka z terroryzmem w Syrii i BW, stosunki handlowe z Iranem, Syrią, otwarcie na Chiny, budowa euroazjatyckiej infrastruktury transportowej, sprawa Kosowa jako centrum zorganizowanej przestępczości pod egidą NATO,

Oczywiście jeśli się zdecydujecie, musicie być przygotowani, że jeśli projekt zacznie się dobrze rozwijać i nabierze rozpędu to czekają Was infiltracja, sabotaż, dywersja, szykany, oszczerstwa, cyber-ataki - musicie się przygotować organizacyjnie i technicznie by zapewnić niezakłócone, płynne działanie.

To niepowtarzalna szansa na promocję - Polacy mają dość bezczelnych kłamstw mediów, możecie wypełnić powstającą próżnię i odpowiedzieć na rosnące pragnienie rzetelnych, bezstronnych informacji. Wyślijcie te presstytutki i whorespondentów na zieloną trawkę, niech żrą szczaw!

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.