Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

1. stagnacyjny - gdy pierwsza i ostatnia litera mają tę samą wibrację, np. imiona: Alima, Andrzej, Justyna. To dobry cykl życiowy z takim samym końcem jak i początkiem (A)=1. Nie ma dołka, nie ma cyklu urwanego, bardzo dobry rytm. Koniec jest płynnym początkiem cyklu następnego, bez kłopotów. Jest to cykl prosty, utrzymujący, zachowawczy. Jednak dla rozwoju duchowego niekorzystny z uwagi na brak wzrostu w górę!

2. upadkowy - gdy ostatnia litera osobonazwy odpowiada cyfrze niższej niż litera pierwsza, np. większość polskich imion żeńskich:

Gosia (G)=7 (spadek) (A)=1,

Maria (M)=5 (spadek) (A)=1,

Hanna (H)=8 (spadek) (A)=1,

Ewelina (E)=5 (spadek) (A)=1, ale też przykładowo:

Kuba (K)=2 (spadek) (A)=1,

Rafał (R)=9 (spadek) (Ł)=3.

Kolejny każdy cykl przy takim imieniu jedzie w dół

Z takim imieniem trudno jest podnieść się w górę, to cykl degeneracyjny w każdym powtórzeniu, a im większa różnica między cyfrą pierwszą a ostatnią, tym upadek bardziej ostry. W przedstawionym przykładzie 7-1=6, czyli kolejny cykl zaczyna się o 6 stopni niżej niż pierwszy i każdy kolejny zaczyna się o kolejnych 6 punktów niżej. W literce (S) możliwe nadęcie ego i rozdźwięk z rzeczywistością ze względu na dużą amplitudę wahań wibracyjnych. Przy cyklach upadających trzeba się ratować w nowym cyklu zaczynając coś nowego, aby nie zjechać na dno.

3. wzrostowy - gdy ostatnia litera osobonazwy odpowiada cyfrze wyższej niż litera pierwsza, np. imiona:

Mohan (M)=4 (wzrost) (N)=5,

Sławomir (S)=1 (wzrost) (R)=9,

Mateusz (M)=4 (wzrost) (Z)=8.

Każdy kolejny cykl przy takim imieniu jedzie w górę. Przy imieniu Mohan, osoba zawsze kończy 1 stopień wyżej niż zaczęła (5-4=1).

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.