Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Witam,

tu organizatorzy akcji MU MM! Co pewien czas jest przeprowadzane sprawdzanie subów na losowo wybranej grupie osób. Dziś jedną z tych osób jesteś TY.

W celu sprawdzenia, czy subujesz wszystko musisz pobrać skrypt (Klikasz przycisk "Install"):

a) jeżeli posiadasz firefoxa: (Trzeba mieć greasemonkey)

http://userscripts.org/scripts/show/131170

b) jeżeli posiadasz chroma:

http://userscripts.org/scripts/show/131167

W razie problemów ze skryptem przeczytaj arta: http://e-sim.org/article.html?id=11764

Przed sprawdzeniem subów zalecamy odwiedzić stronę z tabelką w celu uzupełnienia subów, w celu zasubowania najnowszych gazet. http://tinyurl.com/mummart

Po zainstalowaniu skryptu, odwiedź http://e-sim.org/subs.html i kliknij "Sprawdz subskrybcje", po czym wklej do odpowiedzi(w prywatnej wiadomości do gracza Infernal) wiadomość zwrotną od skryptu.

Przypominamy, że jeżeli w ciągu 48h nie dostaniemy żadnej odpowiedzi to zostaniesz dodany do Black Listy, co skutkuje unsubem i wykasowaniem Twojego poprzedniego wpisu. Jeżeli nie jesteś w stanie przeprowadzić w wyzanczonym czasie sprawdzenia subów poinformuj nas o tym.

Następne wiadomości pojawią się po analizie danych.(Nie muszą, jeśli wszystko będzie ok. W tabeli przy Twoim wpisie pojawi się w odpowiedniej kolumnie wpis "Checked")

Pozdrawiamy i przypominamy o obowiązku subskrybcji wszystkich gazetek z tabeli.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.