Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

"It's my own fault for using PowerPoint. PowerPoint is boring."

Kociaki!

Oto Wasze zadanie domowe dot. modyfikacji pamięci. TUTAJ macie ściągawkę, którą podawałem Wam na lekcji. Jest to ściągawka dotycząca obliczania estymatora. Mam nadzieję, że pamiętacie, jak obliczyć przedział ufności estymatora. Na Wasze zadanie czekam do środy, 21 lutego, pod adresem alanmoonstone@gmail.com. Pamiętajcie o wszystkich obliczeniach i dokładnej praktyce!

love,

AM

WYDZIAŁ I i IV

zestaw 1

Graki Farrar Koneseka wystawił Ci Trolla z Historii Magii. Działo się to w szkolnej komnacie tajemnic 3 marca 2017 r. Twoim zadaniem jest zmodyfikować mu pamięć, by nie zdążył tego wpisać do dziennika. Weź pod uwagę to, że Graki ma 67 lat i w ciągu jego życia wystąpił uraz lekko upośledzający mózg - dostał tłuczkiem od Laury Poole.

zestaw 2

Doktor habilitowany Weden ostatnio za szybko dodaje dzienniki, a chciałbyś dokopać mu za trudne zadanie z Astronomii... Spraw, aby zapomniał o dzienniku dodanym na stronie UNM 11 lutego 2018 r., abyś mógł z przyjemnością oglądać dramę w pubie Szych. Weź pod uwagę, że Rafael ma 30 lat i nie wystąpił u niego nigdy uraz upośledzający mózg.

WYDZIAŁ II i III

zestaw 1

Podczas uczty w Wielkiej Sali niechcący oblałeś Mariko sokiem, co spowodowało jej Magicznego Różowego Focha(tm) na Ciebie! Spraw, aby Panna Agita zapomniała to, co wydarzyło się 1 kwietnia 2017 roku! Przy praktyce weź pod uwagę fakt, że Mariko ma 25 lat, pracuje obecnie jako nauczyciel Wiedzy o Kucykach Pony i doznała urazu głowy w wyniku uderzenia cegłą, co lekko upośledziło jej mózg.

zestaw 2

W piękny, słoneczny dzień, 5 lipca 2015 roku, przy świadkach w Pubie Szych, doktor Moonstone pożyczył Ci 20 galeonów. Ty jednak nieco zwlekasz ze zwrotem pieniędzy, co nie uszło uwadze Alana. Zmodyfikuj mu pamięć, aby więcej Cię nie nękał i nie prosił o zwrot. Weź pod uwagę, że wykładowca Mugoloznawstwa ma 25 lat i nie wystąpiły w jego życiu choroby upośledzające mózg.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.