Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Fundacja Partii Imperialnej powstała z inicjatywy szqlny i była to pierwsza partyjna fundacja w ePolsce. W tym czasie ilość zjadanego chleba dziennie była znacznie ograniczona i wielu Imperialistom chleb zalegał w magazynach. Wielu Imperialistów wspierało się młodszych graczy ( co robią do dziś) wysyłając im chleb i broń. Postanowiono to wewnątrz partii uporządkować tak aby każdy mógł taką pomoc otrzymać i aby mógł otrzymywać ją raz dziennie. W tym czasie pojawiały się w eRepublik arty promujące różnego rodzaju "fundacje". Fundacje te często nie przetrwały miesiąca.

Fundacja opiera się na wzajemnym zaufaniu. Ktoś kto przekazuje datek ma nadzieję, że trafi on do potrzebujących. Stworzono formularze dla potrzebujących i dla darczyńców. W tym czasie nie można było wysyłać chleba na organizacje i chleb ten mieszał się z chlebem prowadzącego. Stworzono również arkusze do rozliczeń.Dzięki temu każdy chlebek, który został przekazany fundacji trafił w ręce potrzebujących.

Początkowo fundacja ograniczała się do wpierania członków Partii Imperialnej. Członkowie PI mogli dowiedzieć się o jej działaniu z partyjnej gazetki - Imperialist, z otrzymywanych pm oraz przekazywano informacje młodym graczom pojawiającym się na zbiórkach Armii Imperialnej (również pierwszej partyjnej bojówki). Z czasem gdy fundacja otrzymywała chleb od ludzi nie należących do PI otwarto się na eRepublik.

Chleb, broń, konkursy oraz dodatkowe wsparcie na ważne zbiórki MON, to była działalność fundacji do czasu gdy powstał projekt "Tydzień o chlebie"

Tydzień o chlebie był ponadpartyjnym projektem. Fundacja podzielona na dwie części. Projekt "Tydzień o chlebie" przeznaczony dla młodych graczy eRepublik i Findacje Imperialną wspierającą tylko członków partii. Nowy projekt zyskał uznanie większości ePolskiego społeczeństwa o czym świadczyły komentarze pod artami, słowa uznania w pm oraz donate. Projekt ten w tamtym czasie pomagał szybko usamodzielnić się młodym graczom.

Z czasem gdy w eRepublik pojawiały się kolejne partyjne fundacje, Fundacja Imperialna wróciła do korzeni. Nadal działa wewnątrz partii, a o jej działalności członkowie PI dowiadują się z shoutów na partyjnym feedzie. W fundacji pracowało wiele osób, z czego na szczególną uwagę za wkład pracy zasługuje Zawix. Obecnie fundacje prowadzi Konradzik.

http://zapl82.wix.com/fundacja

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.