Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

INFORMACJE DOTYCZĄCE SZKOŁY POKERA ONLINE

Jeśli ktoś lubi sobie pograć w pokera a chciałby nauczyć się grać jeszcze lepiej to na poniżej prezentowanej stronie można otrzymać darmowy kapitał startowy w wysokości 50 dolarów. Oczywiście jak ktoś nie umie grać w ogóle to nic nie szkodzi. Jest tam cała masa artykułów opisujących różne odmiany pokera, nie musicie inwestować własnych pieniędzy, ważne abyście właściwie i rozsądnie spożytkowali zawartą tam wiedzę oraz trzymali się zasad bankroll managment (zarządzanie własnym kapitałem), bo jest to najważniejsza zasada w pokerze. Warto spróbować, jeśli ma się trochę wolnego czasu i brakuje Wam jakiegoś hobby :) Rządy wielu państw różnie patrzą na pokera. Jak traktuje go nasz rząd-jako grę losową. Przyrównuje się pokera do ruletki a jest to dość mylne określanie. W pokerze decydują własne umiejętności, obserwacja graczy, ocenianie siły ręki przeciwników i inne czynniki. Poker uczy cierpliwości, opanowania, odporności na zdarzenia statystyczne (wariancje). Ale to nie miejsce na wykład, ani właściwa osoba do tego ;) Sprawdźcie sami tą stronę i bawcie się rozsądnie, czyli wg rad i zaleceń strategii pokerowej :)

Po przeczytaniu sekcji BASIC możecie spróbować zdać quiz. Po zaliczeniu go możecie starać się o kapitał startowy od pokerstategy na wybraną przez siebie platformę pokerową. Grając na tej platformie pokerowej otrzymujecie potem na forum pokerstategy punkty, dzięki którym otrzymujecie dostęp do kolejnych artykułów i filmów szkoleniowych. Na początku macie status brązowy. W miarę rozwoju Waszej gry będą to odpowiednio wyższe statusy jak złoty czy platynowy. Jednakże pamiętajcie - nikt nie staje się dobrym wygrywającym pokerzystą bez zdobywania wiedzy z artykułów czy filmów szkoleniowych. Jest to proces długotrwały, jednemu zajmie kilka tygodni, innemu miesiące. Ważne by się solidnie uczyć i konsekwentnie kształtować swe doświadczenie. Jak każde hobby wymaga pozytywnego nastawienia do gry i czerpania z tego przyjemności.

Czytajcie artykuły, oglądajcie filmy i uczestniczcie w życiu forum a z pewnością okaże się to dla Was bardzo korzystne finansowo :) Pozdro!

Oto link do tej strony: http://pl.pokerstrategy.com/uM93LJ

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.