Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Poradnik dla nowych osób.

Jesteś nowy w świecie magii? Nie możesz poradzić sobie z rutynowymi działaniami, jakimi są: pobranie odpowiedniego programu, skonfigurowanie go i wejście na czat? Mam nadzieję, że ten poradnik pomoże Ci to wszystko zrobić i poznać świat magii od tej lepszej strony.

Na początku warto zacząć od zarejestrowania stałego nicku, swego rodzaju pseudonimu, imienia i nazwiska, tożsamości, którą będziesz się posługiwał/a w tej "grze". Program, który ułatwi nam logowanie się na czat i uczestniczenie w zajęciach to tzw. ICEQ, którego możemy ściągnąć tutaj .Gdy już otworzy nam się strona zobaczymy taką tabelkę:


1 tutWykonujemy czynność tak jak na powyższym obrazku i czekamy, aż pobierze nam się, a później zainstaluje program. Możemy w tym czasie wymyślić sobie nowe imię i nazwisko, jakim będziemy się posługiwać.

Po instalacji wchodzimy tutaj , by zarejestrować swój nick.

2 tutWybieramy tak jak wyżej Rejestracja i wypełniamy tak jak niżej formularz:

4 tutJeżeli już uda nam się zarejestrować na tej stronie to otwieramy zainstalowany wcześniej program i logujemy się za pomocą danych, które wybraliśmy przy rejestracji chwilę wcześniej.

16moo5Wypełniamy sobie wszystkie pola i klikamy Zaawansowane ustawienia

Nasze zaawansowane ustawienia muszą wyglądać tak jak poniżej.

58Pamiętajmy o zmienieniu portu, bo bez tego nie zalogujemy się na czat!

Po zmienieniu ustawień wchodzimy na czat po kliknięciu Ok.

27zkrr6Nie przejmuj się, jeżeli nie od razu uda Ci się zaaklimatyzować i nawiązać kontakt z innymi, z biegiem czasu zrozumiesz o czym rozmawiają i będziesz toczyć te rozmowy razem z nimi, spróbuj też samemu nawiązać kontakt, nikt nie lubi się nikomu narzucać, więc wystarczy czasem pokazać trochę zainteresowania rozmową.

Teraz pora na to, na czym głównie opierają się takie szkoły w świecie magii, czyli tzw. lekcje. Odbywają się one na wyznaczonych czatach o wyznaczonej porze. Aby dowiedzieć się kiedy mamą daną lekcje szukamy Plan Lekcji na stronie głównej szkoły i tam mamy wszystko rozpisane, podane sale, godziny i zajęcia. Za pojawienie się na zajęciach zyskujesz dla swojego domu dodatkowe punkty, a jeżeli jesteś aktywny to przyczyniasz się do zwycięstwa domu, do którego przynależysz.

A wiadomo, każdy lubi wygrywać.

Nie musisz się pojawiać na każdych zajęciach, bo każdy z nas jest człowiekiem i rozumie, że nade wszystko ważne jest życie realne. Jednak staraj się być jak najczęściej i angażować się w życie szkoły, czyli brać udział w konkursach organizowanych przez profesorów. Jeżeli masz problem z rozwiązaniem jakiegoś to możesz zawsze zapytać kogoś w sali głównej, może nie rozwiąże tego za Ciebie, ale może naprowadzi Cie na dobry trop?

No i prace domowe, czyli znienawidzone rzeczy w realnej szkole. Nie lubimy ich odrabiać, ale niestety jak w każdej szkole są zadawane, odpowiedź na większość pytań z prac domowych znajdziesz w Internecie, mają na celu zmuszenie Cię do samodzielnej pracy i przemyślenia danego tematu, dlatego warto je zrobić, bo za ich niewykonanie nagradzamy oceną T, czyli jedynką.

Na każdej lekcji może Cię spotkać sprawdzenie wiedzy w postaci odpowiedzi ustnej, kartkówki, sprawdzianu, pracy na lekcji. Ale nie przejmuj się tym, nauczyciele muszą mieć z czego wystawić ocenę. Pytania nie są zwykle trudne i odpowiedź na nie również znajdziesz w sieci, jeżeli dobrze poszukasz.

Jednak muszę Cię ostrzec, nie możesz kopiować niczego słowo w słowo z Internetu! Nauczyciele znają ten myk i zawsze wykryją bezczelnego kopiarza. Po prostu przeczytaj, co mówią o tym w sieci, a później przenieś to swoimi słowami na kartkę.

Mam nadzieję, że chociaż trochę przybliżyłam Ci życie codziennie w świecie magii.

Jeżeli masz jakieś pytania - zapraszam na czat główny, gdzie zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie udzieli Ci odpowiedzi na pytania. (czat głowny - smih , strona główna - tutaj ).

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.