Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Witam w konciku GTA IV

Znajdować się będą tu wszystkie ciekawostki z mojej strony dotyczące tej produkcji

573463

GTA IV (Grand Theft Auto IV)

Producent: Rockstar Games - R*

Wydawca: Take 2 Interactive

Dystrybutor: Cenega Poland

Premiera Świat: 02 Grudzień 2008

Premiera PL: Grudzień 2008

Strona Domowa: www.rockstargames.com/IV

Powiązane Strony: www.Pie3k.PL.TL/GTA IV, www.socialclub.rockstargames.com

Spolszczenie: www.gtapolska.pl

Platformy:PC, PS3, XBoX 360

Gatunek: Akcja Strzelanka


Najwarzniesza rzecz czyli jak ZAINSTALOWAC i grać bez PROBLEMÓW !!!

Ten poradnik został stworzony z myślą o początkujących i mających problem z najnowszym dziełem R* GTA IV. Przedstawie tutaj następujące kroki dotyczące kompletnej instalacji krok po kroku. A więc do dzieła.

Gra uruchamia się na systemach Windows XP Service Pack 3,Windows Vista x32/x64 Service Pack 1, Windows Seven x32/x64 Service Pack 1 Gra nie uruchomi się na systemie bez Service Pack ( istnieję możliwość obejścia ale GTA jest "kapryśne" )

Czytaj całość


Jak osiagnac 100% gry GTA IV

Jeżeli chcesz ukończyć GTA 4 w 100% upewnij się, że zaliczysz wszystkie zadania oraz misje z poniższej listy. Nic nie powstrzyma cię od zdobycia upragnionej "stówki" - możesz używać kodów i robić co tylko chcesz, a po ukończeniu wszystkich zadań i tak będziesz miał 100% ukończenia gry, nie tak jak w poprzednich wersjach GTA, w których używanie kodów można było łatwo wykryć poprzez sprawdzenie procentowego ukończenia rozgrywki.

Czytaj całość


Kody do gry GTA IV

Wszystkie kody wpisuje się na telefonie Niko (jako numer telefonu). Wysuń telefon dwa razy strzałką do góry(aż pojawi się klawiatura numeryczna). Po wpisaniu kodów, pojawią się one w telefonie, w zakładce "Cheats". Kody są takie same na każdej platformie - PC, Xbox 360 i PlayStation3.

Czytaj całość


GTA IV Łatka Polonizacyjna

Inicjatywa stworzenia profesjonalnego spolszczenia gry wyszła spod skrzydeł grupy GTAPOLSKA. Pierwsze oznaki życia projektu można było dostrzec 23 grudnia 2008 roku. Kilka dni później połączyliśmy nasze siły z rozpoznawanym i szanowanym wśród graczy zespołem tłumaczy znanym pod nazwą PLProjekt, który od wielu lat amatorsko zajmuje się tworzeniem lokalizacji obcojęzycznych gier. Aktualnie obie ekipy, w ścisłej współpracy, wspólnymi siłami dokładają wszelkich starań, by spolszczenie stało na najwyższym możliwym poziomie technicznym oraz językowym.

Czytaj całość


GTA IV - Tapety, Covery, Mapki i inne

Okładki do Box GTA IV, tapety, mapki pokazujące położenie wszystkich gołębi do misji "flying rats" wszystkie mosty do misji "Under The Radar", Mapa w dużej rozdzielczości całego miasta Liberty City, z rożnymi miejscami takimi ja restauracje, posterunki policji itd.

Czytaj całość


Patch 1.0.0.4, RealizmIV6.2 i Commandline

Szukając informacji na temat modyfikacji RealizmIV6.2 dowiedziałem się ze daje ona upiększoną grafikę gry, zamienia nazwy samochodów, ulic, dzielnic, na oryginalne z Nowego Jorku i podmienia tekstury na takie które pozwolą osiągnąć wiejącej FPS. A co do Commandline to aby używać go w GTA IV, trzeba utworzyć w notatniku plik o nazwie "commandline" i wpisać poniższe podane komendy. Po zapisaniu pliku wklejamy go do głównego katalogu z grą.

Czytaj całość

573503

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst yho7w013p4:

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.