Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Konkurs zakończony!!!

Zwycięzcy: WSZYSCY

Nagrody: Baton wedle życzenia, podczas osobistego spotkania

Uwagi: Muszę wyróżnić każdą pracę w innej kategorii

Szalony wrotkarz Siwy Nikt tak nie śmiga na wrotkach jak ten oto pakier!!!!:D


166217

To był tylko drobny pokaz umiejętności;p;p;pPozwoliłem sobie zgłosić starego Siwego do kategorii: Muły mam, nawet pokażę je Wam!
jak rodzinnie :))))))))))))))) ;p;p;p


Następna kategoria to Więc chodź pomaluj mię! zgłosił się szczęściarz Palec, który aktualnie przebywa na Tatoo Convention Berlin i ma zajebisty tatuaż, który widziałem na żywo i Wy go zobaczycie też! (Palec ten po lewej)

Masakra ludzie!!!! Palec wraz z Toffim zdobyli za ten tatuaż nagrodę w kategorii najlepszy tatuaż autorski!!! robisz tatuaż, jesteś z niego zadowolony w chuj, tatuator też, jedziecie na konwent o dużej randze, zdobywacie nagrodę spośród tysięcy innych, jak to opisać? to jest masakra! mogę napisać tylko tyle... Oh YEEEEEEEEEESSSSSSS!!!!!:D
166514


Kolejna zwycięzka kategoria Mam czynaście lat, wiersze pisę, skacę i o!

Wiersz


Jestem mrówką

w lesie

bez mrowiska.

Udaję lwa

dobrze udaję

lecz to że udaję

dobrze udaję

nie zmienia faktu

że jestem mrówką.


Coś pięknego! Dziękuję Aniu za wiersz:D


Kategoria O co tu do ku...wy nędzy chodzi! Wygrywa Prosiak!;p;p;p

Zaoliwione szmaty, fast end furjes, gdzie jest radio, calzedonia pany, opóźnieni studenci i dlaczego kurwa do 5 kg jabłek dają reklamówkę Gratis ?? To tylko niektóre zdjęcia wybrane na szybko dla człowieka który znalazł prawdziwą teorię spiskową .......siiiiiiiii....


aaaaaaaaaaaa


już po mnie idą ..................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłaaaaa..........................


ja nic nie wiem ...................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..................... to wszystko radio.......................... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa


aaaaaaaaaaaaaaaa..... nic nie wiem o Obamie.......................... aaaaaaaaaaaaaa

--

Niezwykle popularna w Lbn dusza towarzystwa i wielbicielka Gurzuffa, znana nielicznemu gronu jako najlepsza felietonistka również uraczyła nas odrobiną swojego talentu, nadsyłając feleitonik o Tesco, tuż obok mnie:D

„Zakupów czar”

Hipermarkety, supermarkety, megamarkety, telemarkety.. i w końcu ot, niepozorne markeciki. Ludzie mówią, że „życie to sztuka dokonywania wyborów”. Hm. Tylko bądź mądry człowieku, skoro ten wybór jest naprawdę duży. Ogarnia nas szał zakupów już nie- w zwykłych sklepikach, a skupiskach wielobranżowych. Wydawać by się mogło, że nas ten problem jeszcze tak bardzo nie dotyczy, zawsze mamy pod ręką te przydrożne zieleniaki, gdzie, co rano, z uśmiechem na twarzy przywita nas pani Hela oferując swe najświeższe produkty. Ale , ale Drodzy Państwo.. oto i nasza dotychczasowa, całkiem spokojna egzystencja zachwiana zostaje otwarciem w przecudnej urody mieście Chełmie nie mniej cudnego sklepu o niepozornej nazwie: TESCO.

Cóż kryć się może pod tym hasłem? Spieszę z wyjaśnieniami.

Pierwszy raz słowo to zasłyszane było zanim owo miejsce powstało. Najpierw usłyszeć mogliśmy niepozorne plotki, potem okrzyki niedowierzania, czy oby na pewno do naszego miasta mogła dojść TAKA cywilizacja. I stało się. Pierwsze reklamy, ogłoszenia w gazetach, sterty ulotek zalegających w naszej skrzynce pocztowej, czy też leżących na wycieraczkach przed drzwiami , tym samym utrudniających nam dostanie się do własnego mieszkania.. takie i inne gadżety zwiastowały otwarcie tegoż hipermarketu. A jest to hipermarket nie byle jaki. Ośmielę się użyć określenia, jakoby był to nowopowstały punkt schadzek osób szukających rozrywki i urozmaicenia szarej codzienności. Dość pokaźny parking już od wczesnych godzin porannych oblegają przeróżne samochody- co jeden to większy, oczywiście. Struktura wiekowa klientów waha się już od 0 (czyt. kilku miesięcy, a nawet kilku tygodni życia) do... ludzi dorosłych. Wchodzimy do środka. Hm... co my tu mamy. Automatycznie rozsuwane drzwi stanowią nielada atrakcję dla tych najmłodszych. Tuż przy nich stoi miły pan postury Schwarzeneggera, mający za zadnie pilnować porządku i bezpieczeństwa na terenie obiektu. Już od progu dostajemy informację, że zbędne rzeczy osobiste należy zostawić w przydzielonej do tego szafeczce, co powinniśmy niezwłocznie uczynić, gdyż narazić się możemy na nieprzyjemne spojrzenie i grymas twarzy wspomnianego już pana w czarnym uniformie. Potem już tylko wózek lub koszyk i mamy przed sobą istny raj dla oczu, zmysłów, nieco mniejszy jednak dla –jeszcze dość skromnych jak na ówczesne realia- portfeli.

MAGICZNE WNĘTRZE

Widzimy półki uginające się pod ciężarem tych wszystkich superproduktów, gdzie co chwila rzuca się w oczy napis : „ Dobre, bo polskie!”, a może po prostu : „polskie, bo dobre”?

I jak całość zwiedzić, obejrzeć?! Spokojnie. Pomyślano o wszystkim. Sklep jest całodobowy. Mogą więc zaopatrzyć się tu także ci, którzy kończą późno pracę, bądź ci, którzy mają akurat chęć na nocne zakupy. Przemierzając kolejne odcinki zobaczymy dziewczęta oblegające stanowisko z okularami, wśród których wyróżnić możemy m.in. okulary o dziwacznych kształtach, okulary „muchy” , okulary „lenonki” czy różowe okulary. Dla wielkich, wybitnych artystek przewidziano promocję w postaci ołówków automatycznych 0,5 mm, które można nabyć już za jedyne 0,89 gr. Uwaga. To przecież nie wszystko. Znaleźć tam możemy produkty przeróżnej maści, od uszczelek , klamek, ramek, przez chodniki łazienkowe i komplety ręczników aż po nową parę bucików dla lalki Barbie twojej młodszej siostry.

PROMOCJE, ZABAWY I BUNT

Stanowiska mięsne ochoczo witają nas widokiem rodem z komuny, gdzie dostrzec możemy napis oznajmujący, że kiełbasa krakowska jest w tym tygodniu niewiarygodnie tania. Cena parówek też niczego sobie, ale chwila. Znów tuż przy stanowisku z mrożonkami jakaś VEGE siedzi na podłodze, płacze i lamentuje w ramach protestu przeciw kupowaniu tej „padliny”. Na szczęście nie wszystkich to zraża, kilkoma parówkami i pieczywem zadowolą się przecież wygłodniali, wychudzeni i wymęczeni studenci, którzy nie pogardzą niczym. W końcu na stancji do dyspozycji mają przeważnie jedynie tynk ze ścian oraz pikantny ketchup samotnie stojący w rozmrożonej zresztą lodówce.

Uwagę przykuć mogą także śmiałkowie lubiący ryzyko i szaleństwo, organizujący miedzy sobą wyścigi w wózkach sklepowych. Zdarzają się też incydenty psujące nieco atmosferę zakupów, bo jak można inaczej określić te wszystkie dzieci wpatrujące się najpierw w półki z tuzinem przeróżnych zabawek, a potem wydające z siebie dźwięki o natężeniu kilkudziesięciu decybeli, aby tylko wymusić na biednym rodzicu zakup nowego pluszaka czy klocków Lego? Drodzy Państwo, rośnie nam pokolenie małych szantażystów. Końcowy już etap naszych odwiedzin stanowią stoiska z alkoholem, które nierzadko największe swe zainteresowanie zawdzięczają młodzieży poniżej lat 18. Nie przeraża ich nawet tabliczka, że „ Alkohol szkodzi zdrowiu”, a także ta mówiąca o zakazie sprzedaży tych trunków osobom nieletnim, bo kusząco wygląda cena taniego wina, wahająca się już od 2,50 zł-5 zł.

ŻEGNAJ WYPŁATO

Zakupy w hipermarkecie mogą niejednemu z nas poprawić humor. Można za jednym podejściem kupić rzeczy nam najpotrzebniejsze, a także trochę zaszaleć i sprawić sobie coś zupełnie nowego. Pozostaje jednak pytanie, które z pewnością zadają sobie klienci wychodząc z o połowę pustą zawartością portfela. Czy nie dajemy się nabrać magii TESCO, które czasem kradnie nam dużo cennego czasu, a także i pieniędzy? A może nie chcemy tego widzieć, skoro powstaje coraz więcej takich obiektów, które przecież oprócz zalet mają także i swoje wady. Ja wiem jedno. Znudzona chełmska młodzież ma teraz dokąd pójść, by wypełnić swój wolny czas, a starsi mieszkańcy miasta i okolic mają miejsce, w którym mogą ulokować swoje oszczędności.

I jak się teraz będziecie czuć w Tesko? Ja już odczułem zmianę przebywając w tem oto miejscu...


Takich trzech jak ich dwie nie ma nigdzie! Siostry J. rozśmieszyły mnie poważnie wysyłając te prace i były bliskie wygrania, ale wygrał obiektywizm ;p;p;p

166232


Kto zna wie na ile stać te dwie Panie:D ;p;p;p
Nie mógłbym zapomnieć o najszybszej pięcie w powiecie! Przed państwem Gigi Aka Achilles!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jego zemsta!!!! :D:D:Dhttp://www.dailymotion.pl/video/xafpjh_zemsta-gigiego-gigis-revenge_sport


Bałem się od początku!Na sam koniec chciałbym zapoznać Was z niebagatelnym cytatem hr. DE LA TROMPETTE z jego pracy

"SZTUKA PIERDZENIA

czyli

PODRĘCZNIK POSĘPNEGO KANONIERA"

"Jak chcecie w życiu długo być zdrowi,

Trzeba dać ujście z zadka wiatrowi."


Nie wiem jaki to ma sens z konkursem, ale to nic;)

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.