Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Projekt Sekta

założenia:

testowa (obecnie), eksperymentalna podgrupa bojowa w ramach PERUN. Dla wszystkich obowiązkowe jest korzystanie z IRC oraz minimum jedna zbiórka dziennie. Przymus pracy 100 health we wskazanej firmie, dodatkowo możliwa rotacja po firmach, czasowo systemy pracy Work’n’Fire. Bicie tylko i wyłącznie na rozkaz. Pełna dyscyplina i posłuszeństwo. Audyt i doradztwo ze strony guru w kwestii posiadanych firm i rozwoju postaci, obowiązkowy udział w projekcie Broker (w sposób nie krzywdzący żołnierza, tj. nie wpływający rażąco na jego własne limity MM/donations 10 golda dziennie), inwestycje w firmy raw na potrzeby grupy.

Benefity: codzienna walka nawet z 300 health (350 - przydziałowy domek, dopóki gra na to pozwala, resztki) plus ew. upolowane szpitale. Głównie z bronią Q5, sporadycznie Q4. Praca za 1 PLN - w zamian planowane przydziały. W przypadku posiadania firm surowcowych - gwarantowany pełny i natychmiastowy odbiór wyprodukowanego surowca po cenie rynkowej (dotyczy produkcji własnej i max 3 pracowników, żeby starczyło na booster treningowy +50%, dalej według możliwości i ew. potrzeb). Potrącenia: za każdą posiadaną firmę własną - potrącenie ze strony MON i sekty 1/35 przydziału (broni, chleba a także obowiązek częściowego spłacenia domku po minimalnej cenie rynkowej netto)

Uwaga: ze względów logistycznych każdy żołnierz zobowiązany do posiania własnej rezerwy operacyjnej - 300 health w chlebach na zapas (w przypadku uderzenia wykonywanego przed uwolnieniem zapasów z firm)

Współpraca z MON - dotacja 48% raw potrzebnego na produkcję plus raw na samoprodukcję domów/biletów krótszego zasięgu oraz dodatkowej broni w ramach polowania na szpitale (szczególnie szpitale wroga).

Bogatsi gracze będą mogli otrzymać w dniu mniej ważnych walk dyspensę na walkę we własnym zakresie (wbijanie BH) - w zamian za to nie otrzymają tego dnia żadnego przydziału zaś w arkuszu rozliczeniowym zostanie to potrącone jako oszczędności ze strony MON. Ponadto bogatsi gracze zgadzają się na objęcie pomocą graczy młodszych i częściowe dopłacanie do siebie - także poprzez negocjowalny pakiet raw, który oddadzą ze swoich firm.

domyślnie

- przydział 30 chlebów Q5 (minus firmy)

- gracze oddający raw z jednej firmy land - bronie q3/q4 na 15 uderzeń

- gracze oddający raw z dwóch firm land - bronie q3/q4 na 30 uderzeń (minus firmy) lub Q5 na 15 uderzeń

- gracze oddający raz z trzech lub więcej firm land - bronie Q5 na max uderzeń

Oprócz tego dla

graczy ze stażem w grze 0 - 100 dni - sfinansowanie dodatkowych broni (bo są za młodzi by oddawać raw)

gracze ze stażem w grze 101 - 200 dni - częściowe finansowanie dodatkowych broni (bo już nie są aż tak młodzi ale wciąż nie są Krezusami)

Oczywiście każde większe wsparcie dla młodych - mile widziane [!]

Młodsi gracze będą wspierani radą w kwestii zakładania firm i z biegiem czasu także zaczną dostarczać raw na potrzeby organizacji i wsparcia kolejnych młodszych graczy.

Budowa:

- Guru

- Dowódcy Drużyn

- Drużyny (12 osobowe, w tym dowódca i zastępca)

Wymagania:

- 500 hit z ręki (1000 z bronią Q5)

albo

siła minimalnie według wzoru S = 6,5 x D

gdzie:

S - siła

D - liczba dni od rejestracji

(minimalny staż w grze - 31 dni)

Wyjątki:

- bardzo aktywni gracze

- osoby które przerwały grę i robiły revive


Aktualnie: kompletowanie pierwszej, testowej Drużyny

#perun (Quakenet) /query smrtan

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.