Ostatnio: 20.10.2014

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

_______________

W związku z narastającą fala oszustów, którzy nasycają rynek podrobionym towarem JP zwracamy się do wszystkich prawdziwych fanów Firmy, prawdziwych ludzi wspierających ideologie JP o wsparcie!!!

_______________

Ideologię JP? Od kiedy Jebanie Policji można sklasyfikować jako modę?


_______________

Od dłuższego czasu obserwujemy coraz większą liczbę naciągaczy, którzy wciskają nieświadomym ludziom podróbki oznaczone logo JP.Czasami jest to bezczelnie ściągnięte logo, które My wypromowaliśmy, czasem są bardziej przebiegli i robią swój własny. Skoro jest ich coraz więcej łatwo o wniosek, że muszą mieć rynek zbytu.

_______________

Nie spodziewałem się tak mądrych wniosków po tak prostackiej firmie...


_______________

Zwracam się do naszych Fanów?(Którzy kupują podroby) z pytaniami:

Czy zdajecie sobie sprawę ze dajecie zarobić komuś, kto nas okrada?

_______________

Czy zdajecie sobie sprawę że termin "Jebać Policję" jest wulgarny i nieetyczny? Dlaczego wytykacie brak etyki złodziei i kupujących od nich, a nie widzicie braku etyki w swojej "ideologii"?


_______________

Skoro słuchacie nas i szanujecie nasz przekaz to, dlaczego w tak bezczelny sposób wykpiwacie to, czym chcecie siebie reprezentować?

_______________

Niektórych po prostu nie stać na wasz towar

_______________

Czy niska cena jest ważniejsza, niż jakość?

_______________

Dla niektórych tak.

_______________

Czy wiecie, że oszuści, którzy sprzedają wam podróbki nigdy nie produkowaliby ubrań JP gdyby nie lata naszej ciężkiej pracy?

_______________

"Lata waszej ciężkiej pracy" polegały zapewne na uczeniu dzieciaków w gimnazjach jak poprawnie krzyczeć "JEBAĆ POLICJĘ", "JP na 100%!" oraz, tych starszych, "HAWUDEPE"?

_______________

Czy wiecie, że kompromitujecie siebie i nas przychodząc na nasze koncerty w podrobionych ubraniach?

_______________

Czy wiecie że kompromitujecie siebie samych lamentując teraz?

_______________

Czy gdyby nie Firma i nasz rap i nasza promocja ktokolwiek robiłby masowo podróbki JP?

_______________

Nie - bo sam slogan jest chuja warty i bez promocji nigdy by się nie przebił.

_______________

Jeśli uważacie, że nasze produkty są za drogie to może po prostu nie czas jeszcze dla was, aby je kupować?

_______________

Zależy wam na fanach czy na kasie? Bo jeśli wam zależy na fanach to może uszanujcie że niektórzy chcą się "identyfikowa" z waszą "ideologią" pomimo braku pieniędzy?

_______________

Jesteście z nami czy przeciwko nam?

_______________

Boże, ale macie nasrane w baniach -.-


_______________

Pamiętajcie Firma jest dla Was i gra dla Was bez Was nie ma Firmy Nasz przekaz i nasz rap nie uległ i nie ulegnie zmianie, pod wpływem kariery nie zamienimy się jak niektórzy przedstawiciele gatunku w zmanierowane pseudo gwiazdy Jak sami widzicie nie promujemy się na okryte w muzycznych telewizjach czy stacjach radiowych tylko, dlatego, że nadal wierzymy w nasza misje, nadal warto jest walczyć o lepsze jutro dla wszystkich, w dalszym ciągu dostrzegamy niedorzeczności systemu i używamy rapu by je negować i zwalczać .

_______________

Heh właściwie to wy teraz udajecie zmanierowane pseudo-gwiazdy. Nie widzicie połączenia? Podrobiony towar = kradziony towar = jebanie policji na całego?

_______________

Niestety, kiedy nasz fan, który wybiera tanie podróbki i daje zarobić komuś, kto wcale nie szanuje Was ani Nas a chodzi mu tylko o pieniądze przyczynia się skutecznie do naszej klęski.

_______________

O proszę, wam też chodzi tylko o pieniądze, czemu wyraz dajecie publikując takie oświadczenia.

_______________

Wiemy, że jest masa dobrych ludzi w całej Polsce, która jest z nami, widzimy Was na koncertach i dzięki wam mamy siłę, aby dalej to robić.

_______________

Dobrzy ludzie nie krzyczą "Jebać Policję" na koncertach.

_______________

Wiemy także, że nasza muzyka przynosi otuchę, mobilizuje, nakierowuje na zasady i szacunek.

_______________

"Jebanie Policji" zasadą? Szacunkiem? Jesteście zwykłą bandą zasranych hipokrytów którym zależy wyłącznie na kasie.


_______________

Dlatego zwracamy się do Was wszystkich o wsparcie w naszej walce z oszustami, którzy kpią sobie z naszej pracy, kpią sobie z ideologii JP –Jestem Porządny.

_______________

"Jestem Porządny"? Litości -.-

_______________

Wywierajcie pozytywny wpływ na ludzi, którzy kupują podróbki. Wywierajcie presje na wszystkich, którzy aprobują kupowanie takich fałszywek, Wyśmiewajcie cwaniaków, którzy chcą tanim kosztem reprezentować idee, o których nie maja pojęcia.

_______________

A na koniec krzyczcie "HEIL FIRMA JP" z rączką ładnie uniesioną do góry.

_______________

Bynajmniej nie chodzi nam o to, aby zarabiać więcej (jesteśmy zdrowi mamy dwie ręce i dwie nogi, pracujemy sumiennie i czerpiemy wprost proporcjonalne profity do naszego zaangażowania) -chodzi o to, aby byle cwaniak nie wpuszczał w obieg towaru, o jakości szmaty do podłogi i niszczył reputacje firmy JP. Postawiliśmy na wysoka, jakość i jak najniższe możliwe ceny. Pamiętajcie , że radość z posiadania czegoś za niska cenę trwa krócej niż rozczarowanie związane z jej krótka żywotnością.

_______________

Pierwsze zdanie to czysta ściema -.-

_______________

Po za tym skoro ktoś nas słucha, utożsamia się z naszym przekazem, w którym kładziemy nacisk na bycie w porządku, na szacunek, lojalność honor, jak może chodzić w podróbce szczycąc się ze niby on tez reprezentuje JP.Firma nie gra dla takich jak wy i nigdy nie będzie miała do was szacunku

_______________

Bzdury i tyle, nie warto komentować.

_______________

Nie chcemy, aby słuchali nas hipokryci, wiec wszystkim, którzy wola chodzić w podróbkach w czasie mody na ubrania JP już za parę dni dedykujemy nowy kawałek.

_______________

Jesteście hipokrytami. Wnioskuję więc że sami swojej muzyki nie słuchacie.

_______________

Na 100 osób słuchających Firmy połowa to cwaniaki, którzy chodzą w podrobach lub swoim zachowaniem przeczą temu, co przekazujemy w kawałkach.Najlepiej od razu zostawcie JP i słuchanie Firmy –robicie to tylko dla szpanu, bo jest akurat moda.Jak zawieje tak lecicie, a nasz przekaz nie jest dla chorągiewek.

_______________

Na 100 osób pracujących w JP wszyscy to cwaniaki i hipokryci, robiący łatwą kasę na napalonych dzieciakach którym imponuje jebanie czegokolwiek.

_______________

Nasza akcja Przeciwko Kurestwu i Upadkowi Zasad trwa.Dzisiaj niestety musimy wyplewić kurestwo z ludzi, którzy uznają siebie za naszych fanów, ale tak naprawdę nie zasługują na nasz szacunek.

_______________

Zabijcie się - wyplenicie 90% kurestwa w Polsce.

_______________

Od wielu lat Firma idzie ta sama droga, nie sprzedaliśmy się, nie zmieniliśmy przekonań, nie uderzyła nam do głowy woda sodowa.Pracujemy ciężko, aby cały czas iść do przodu, bo przecież chodzi o rozwój, o to, aby robić różnicę i przeciw wagę.Chcemy grac dla dobrych ludzi nadal, bo wiemy, że ma to sens i że ludzie tego chcą. Przez wiele lat byliśmy dyskryminowani, niedoceniani, wzgardzani, nie raz tez oberwaliśmy po głowie za nasze przekonania.. Jeśli za to nas szanujecie nie dajcie satysfakcji oszustom.

_______________

Kolejne bzdury... widzę, że nie tylko jebanie, ale też pierdolenie bzdur lubicie...


_______________

Do Was należy wybór czy wspomożecie Nas w walce z cwaniactwem, czy sami będziecie cwaniakami w podrobionych przebraniach. Jeśli wybierzecie to drugie to wiedzcie ze w naszych tekstach przeciwko kurestwu mówimy tez do tych, którzy ubierają fałszywki i nie nazywajcie siebie naszymi fanami ani dobrymi chłopakami.

_______________

Walka z cwaniactwem? Para staruchów doszła do wniosku że krzycząc "JEBAĆ POLICJĘ" i pisząc "JP na 100%" na wszystkich okolicznych murach będą w stanie zedrzeć sporo kasy z dzieciaków w gimnazjum - TO jest cwaniactwo.


_______________

Ludzie, którzy sprzedają podróbki to chytre kanalie, które patrzą tylko na to, na co jest koniunktura, nie maja zasad ani świadomości naszego przekazu i celu naszej pracy, interesuje ich tylko pieniądz –pytamy wiec jak w czymś takim może być zawarta ideologia, jak kupując podróbkę można uważać się za reprezentanta idei Jestem Porządny?

_______________

To tak samo jak wy. I skończcie wciskać bzdury o "Jestem Porządny".


Krótko mówiąc, widzicie ze ktoś dobiera się do waszego źródełka i żal wam dupy ściska że ktoś może zarabiać na tym samym co wy. Pokazujecie wyraźnie, że dla was liczy się tylko i wyłącznie kasa, bo gdyby chodziło o ideologię, to wszystko by wam było jedno, kto zrobił napis "JP" na koszulce. Jesteście zwykłą skurwiałą bandą hipokrytów, najgorsze ścierwo w Polsce. Czemu nie zgłosicie tego na policję? No tak... Jebać Policję...

Komentarze

 • SPRUTY SPRUTY (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  http://www.youtube.com/watch?v=uzJ89rd3lzk&feature=related

 • lol lol (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  Jebac podrobki na 100%

 • popieram w 100 popieram w 100 (*.access.telenet.be)

  hahaha jp to najgorszy chlam jakikolwiek wyszedl w calym hiphopie PL

 • jp-japier... jp-japier... (*.net.stream.pl)

  Co za kretyn.

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst rbygw70xbv:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.