Ostatnio: 04.02.2016

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Kitty, jeden z największych kocich podróżników świata

W 2008 roku pewna francuska para postanowiła wybrać się w niezwykłą podróż. Otóż Guillaume(William) i Laetitii, bo tak się nazywają, postawili sobie cel: 3 lata, 1 euro dziennie, 18 tysięcy kilometrów, 13 państw. Na piechotę z Miami na Florydzie do miasta Ushuaia, uważanego za najbardziej wysunięte na południe miasto świata, położone w Argentynie.

2Miesiąc po rozpoczęciu podróży w Baton Rouge, Luizjana, do pary dołączy mały kociak, pozostawiony przy ruchliwej drodze. Podróżnicy natychmiast się w nim zakochali, a kot stał się oficjalnym członkiem ich przygody.

1
Od tamtej pory cały czas podróżował z parą. Najczęściej na lub w plecaku. Dostał nawet swój własny parasol, chroniący go przed deszczem i słońcem.

3Niestety ale Laetitia opuściła swoich kompanów w 2009 roku.

Podróż Williama i Kitty znacznie się wydłużyła, a oni sami zatrzymali się na dłużej w Kolumbii. Głównie z powodów finansowych. To ironiczne ponieważ sama podróż w założeniach miała pokazać, że pieniądze szczęścia nie dają.

Co dalej? Tego nie jestem pewien. Oficjalna strona milczy od 2010 roku, a strona na FB jako miejsce zamieszkania wskazuje Santander de Quilichao w Kolumbii. Natomiast jeden z wpisów na tablicy wskazuje na to, że William spędzał czas z Kitty w San Andres, także Kolumbia.

Pokazuje to, że Kitty przebył już kilka tysięcy kilometrów. Z Luizjany do Kolumbii.

4Zdjęcia i informacje pochodzą z oficjalnej strony jak i ze strony na Facebooku.Strony:

Strona oficjalna

Strona na Facebooku

Kanał YT

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst cyulpuc92o:

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.