Ostatnio: 30.05.2018

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Atak terrorystyczny w Woolwich ukazuje związek Saudów i Izraela.

The Woolwich terror attack exposes Saudi and Israeli collusion

woolwich butchers

Powstało mnóstwo spekulacji czy atak terrorystyczny w Woolwich był kolejną operacją "fałszywej flagi" czy tylko przejawem gniewu muzułmanów wobec agresywnych wojen USA i Wielkiej Brytanii.

Praktyka mediów głównego nurtu zwana "dziennikarstwem na kolanach" ignoruje najistotniejsze pytania pozostające bez odpowiedzi po strzelaninie w Sandy Hook, zamachach bombowych w Bostonie, morderstwie w Woolwich, oraz oczywiście po zamachach 11 Września, 7 Lipca, za to obwinia o wszystko islamski terroryzm.

Stoi to w sprzeczności z niedawnym raportem Europolu stwierdzającym, że spośród 543 ataków terrorystycznych w latach 2009 i 2010 zaledwie 0.7% - mniej niż 1 procent - zostało dokonanych przez muzułmanów.

Mord w Woolwich jest częścią bardziej złowieszczego zjawiska rozciągającej swoje trujące macki wśród społeczności muzułmańskich powodującego walki na tle religijnym i mającego swoje korzenie w ideologii wahabickiej z Arabii Saudyjskiej.

Dwóch muzułmanów nawróconych na islam zadźgało żołnierza brytyjskiego na śmierć na ruchliwej ulicy w Londynie po czym wyświadczając specjalną przysługę islamowi stali obok pokrytej krwią ofiary błagając o bycie sfilmowanymi by świat mógł zobaczyć jak islam uczynił z nich żądnych krwi barbarzyńców.

Jedynymi, którym wyświadczyli w ten sposób przysługę, są syjonistyczne media oraz ich niezliczone stink-tanki uprawiające od dziesięcioleci nienawiści wobec islamu; a także rządzące elity pożądające patriotycznej gorączki by zwerbować więcej młodzieży do kontynuowania globalnych, imperialistycznych wojen w celu ustanowienia Nowego Porządku Świata.

Tydzień przed zabójstwem brytyjskiego żołnierza doszło do powiązanego zdarzenia kiedy duża grupa wahabitów pod przywództwem Anjuma Choudhry'ego - tego samego który zainspirował obu rzeźników z Woolwich - wyszła na ulice z ogolonymi głowami, długimi brodami, wielu w arabskich sukniach i okularach przeciwsłonecznych, wyglądających raczej jak gangsterzy niż osoby religijne, niosąc transparenty z napisami "Szyici są Wrogami Allaha" oraz fizycznie zaatakowała osoby, które uznali za szyitów, a także wzywała muzułmanów na Edgware Road by przyłączyli się do Free Syrian Army w Syrii.

Oba zdarzenia są ze sobą związane ponieważ zostały zainspirowane przez Al-Muhajiroun i jego lidera Anjuma Choudhry'ego nie posiadającego żadnego świadectwa bycia duchownym.

Istnieje wiele kłopotliwych pytań wymagających odpowiedzi: dlaczego ktokolwiek zadźgałby inną osobę na ruchliwej ulicy by potem stać w pobliżu umazany krwią prosząc o filmowanie?

A także dlaczego Anjum Choudhry mieszka bezpiecznie w Londynie wyrażając zainteresowanie obalenie prezydenta Asada i jednocześnie podżegając do przemocy pomiędzy sunnitami a szyitami? Czy Choudhry i jego draby nie powinni być zajęci rosnącym problemem English Defence League maszerującej z flagami Izraela, podkładającej bomby pod meczety, atakującej muzułmańskie kobiety i dzieci?

Co ważniejsze, dlaczego Choudhry nie został aresztowany za podżeganie do przemocy podczas gdy innych zamknięto za o wiele mniej; na myśl przychodzi przypadek 20-letniego "lirycznego terrorysty".

Jeśli przyjrzymy się dokładniej grupom jak Al-Muhajiroun i ich liderom to zobaczymy, że są oni częścią ponurego planu uruchomionego wieki temu mającego na celu stworzenie sekciarskiego podziału pomiędzy sunnitami i szyitami oraz zniszczenie jakiejkolwiek islamskiej jedności. Chodzi o osłabienie siły islamu mogącej przeciwstawić się opresji tak jak zrobił to Hezbolah wyrzucając Izrael z Libanu. Podobnie uczynili obywatele Iranu stojąc tylko z egzemplarzami Koranu trzymanymi nad głowami w proteście przeciw wojskowej machinie szacha wspieranego przez USA.

Wbrew propagandzie zachodnich mediów szyici i sunnici współistnieli i zawierali mieszane małżeństwa od wieków, różni ich kilka rzeczy ale Koran oraz podstawy islamu ich jednoczą.

Niedawno wielu wysoko postawionych wojskowych w USA otwarcie przyznało, że zrobiono wszystko co było możliwe by stworzyć w Iraku religijne podziały poprzez tajne operacje CIA, Mossadu i Blackwater.

Jednak sprawa jest bardziej skomplikowana bowiem trzeba znaleźć wytłumaczenie skąd biorą się religijne podziały w społecznościach muzułmańskich żyjących w krajach zachodnich, jak tych w Londynie.

bush saud kiss

By zrozumieć ostatnie wydarzenia należy badać je w kontekście strategii wojen religijnych używanej przez Brytyjczyków jako narzędzie do zniszczenia Imperium Ottomańskiego. Ta strategia był intensywnie używana po tym jak Brytyjski tajny agent Abdul Wahhab zainstalował rodzinę Saudów jako władców co zostało ujawnione przez historyka Dawida Livingstone'a.

Pisarz Mohammad Sakher został skazany na śmierć za napisanie książki pt. "Syjonistyczni władcy Arabii Saudyjskiej", w której prześledził korzenie rodziny Al-Saud aż do pewnego Żyda. Dzięki swoim podstępom zaczął uchodzić za bogatego arabskiego beduina, ożenił się z wieloma kobietami, spłodził wiele potomstwa by w końcu zostać władcą dzięki Brytyjczykom i ich agentowi Abdulowi Wahhabowi.

Według innego pisarza D Mustafy Turana, autora książki "Żydzi Dönmeh", Abdul Wahhab był krypto-Żydem a jego dziadek Tjen Sulajman naprawdę nazywał się Tjen Szulman i był członkiem żydowskiej społeczności w Basrze w Iraku.

Po ustanowieniu Ibn Sauda jako władcy Arabii Saudyjskiej Abdul Wahhab zaczął propagować własną wersję islamu pod nazwą "wahabizm". Po śmierci Wahhaba jego potomkowie utrzymali status najwyższej religijnej wyroczni i są odpowiedzialni za najbardziej niegodziwe klątwy (fatwy) wydane by wykreować wizerunek islamu jako wstecznej, nietolerancyjnej religii.

Niezależnie czy rodzina Saudów jest krypto-Żydami czy nie to pewne jest, że zawsze działali wbrew interesom muzułmanów. Dopuścili by siły Zachodu stworzyły bazy na świętej ziemi islamu, pozbawili kobiety wszelkich praw, systematycznie niszczyli miejsca islamskiego dziedzictwa związane z prorokiem Mahometem zastępując je pretensjonalnymi centrami handlowymi gdzie syjonistyczne koncerny jak Starbucks czy McDonald zajmują najlepsze miejsca.

Połączyli również siły z Rupertem Murdochem, którego pro-izraelskie stanowisko i propaganda są wyraźnie widoczne w kanałach Fox News. Najnowszy z nich to Fox News Arabic obiecujący zalew tej samej propagandy w domach na Bliskim Wschodzie.

Abdul Wahhab był częścią tego samego ruchu obejmującego Skrybów i Faryzeuszy którzy zawładnęli i przechwycili judaizm i oryginalne przesłanie Mojżesza, w zamian tworząc Talmud twierdzący, że chrześcijanie są gojami (bydłem) przeznaczonymi do pracy na rzecz żydów, oraz że litość i współczucie nigdy nie powinny być okazywane wobec nie-żydów.

Jedną z najbardziej niepokojących fatw wydał ostatnio saudyjski duchowny Muhammed al Arifi mówiącą, że "Izrael nie jest naszym wrogiem tylko Szyici" oraz że arabska młodzież powinna dołączyć do Free Syrian Army, jako pocieszenie zyskując prawo do kilkugodzinnych małżeństw z syryjskimi kobietami w celu zaspokojenia swoich seksualnych żądz oraz podwyższenia poziomu testosteronu potrzebnego do dalszego zabijania Syryjczyków.

Tak samo jak brytyjski żołnierz został pocięty na śmierć, tak Free Syrian Army obcina głowy i członki mieszkańcom Syrii umieszczając potem nagrania martwych zwłok w Internecie; niektórzy z nich posuwają się do wycinania i wgryzania się w serce ofiary.

Szanowany amerykański dziennikarz Seymour Hersh ujawnił w 2007 jak USA, Izrael oraz Saudowie pracują wspólnie by osłabić szyicki Iran. W swoim słynnym artykule "Przekierowanie" stwierdził, że USA, Izrael i Arabia Saudyjska uzbrajają, finansują oraz organizują światowych bojowników dżihadu powiązanych bezpośrednio z Al-Kaidą w celu obalenia władz Syrii oraz Iranu.

Ekspert d/s polityki z USA Gordon Duff podkreślił fakt istnienia zdjęć przedstawiających "samoloty wydzierżawione przez Departament Obrony", którymi CIA transportuje członków Al-Kaidy do Syrii w celu przejęcia kontroli nad wioskami. Stwierdził również: "Biorą kobiety i dziewczęta jako zakładniczki traktując je jako narzędzia seksualnego podboju".

Saudowie współpracują z Izraelem nie tylko by zniszczyć Iran i Hezbollah ale także by doprowadzić do ZDERZENIA CYWILIZACJI, które naświetlił w swojej książce z 2008 "Izrael i Zderzenie Cywilizacji" Jonathan Cooke dziennikarz pism Guardian i Observer. Wyjaśnia w niej jak Izrael pielęgnował politykę promującą islamski radykalizm oraz jak "... Izrael odniósł duży sukces w alarmowaniu Zachodu przed islamem jako światowym zagrożeniem, jednocześnie zrównując pytanie co robić z Palestyńczykami z pytaniem co Zachód powinien zrobić w sprawie islamskiego ekstremizmu".

Obecnie muzułmanie są zajęci kwestami dzielącymi szyitów i sunnitów zamiast masakrami Izraela na Palestyńczykach.

edl israel

English Defence League oraz Al Mahjiroun to dwie strony tej samej monety, używane do rozpętania konfliktów wśród społeczności Wielkiej Brytanii.

Zagadkowy jest związek między EDL a Izraelem. EDL mają być brytyjskimi narodowcami a jednak maszerują skandując izraelską propagandę, niosąc izraelskie flagi, starając się rozbudzić nienawiść wobec muzułmanów. Kiedy syjoniści zwiększali napięcie w Nowym Jorku dotyczące budowy centrum muzułmańskiego w pobliżu Ground Zero członkowie EDL przylecieli specjalnie by wziąć udział w demonstracjach.

Podczas gdy syjoniści zinfiltrowali system polityczny i ekonomiczny państw zachodnich, to Saudowie poprzez wahabizm starają się zinfiltrować system wierzeń sunnitów fundując i wspierając tysiące madras i meczetów na całym świecie.

Z wahabizmu wywodzą się takfirici uważający, że muzułmanie nie zgadzający się z ich wersją islamu są apostatami i muszą zostać zabici - dotyczy to szyitów, sufich i niektórych sunnitów. Celem jest zniszczenie jakiejkolwiek jedności muzułmańskiej, która mogłaby powstać.

Miliony petro-dolarów wydano na stworzenie na świecie religijnych szkół - madras, meczetów kierowanych przez nauczycieli wyszkolonych przez Saudów. W Londynie większość publikatorów, stacji TV, meczetów, centrów szkoleniowych zostało sfinansowanych przez Arabię Saudyjską.

Daniel Mabsout pisze w artykule "Sekciarscy sunnici przeciw Islamowi": "W co drugim meczecie sunnickim rozpalana i pielęgnowana jest fitna (paląca sprawa dzieląca ludzi), po wejściu do większości sunnickich meczetów w Bejrucie czy Trypolisie, czy w dowolnym innym kraju czy mieście, co można usłyszeć? Słyszymy sekciarskie podżeganie. Powinniśmy słyszeć o cudach proroka islamu a na zakończenie kazania jesteśmy gotowi zabić sąsiada - to właśnie słyszymy, tego się uczymy. Może to pozornie wyglądać jako kampania przeciwko jakiemuś władcy lub też tzw. dyktatorowi ale tak naprawdę jest to wymierzone przeciw zaprzysięgłym wrogom Izraela."

Właśnie ten nietolerancyjny islam wyprodukował grupy jak Al Mahjiroun i z kolei zainspirował dwóch rzeźników z Woolwich.

Dr Kevin Barrett posiadający doktorat z arabistyki i islamistyki jest jednym z najbardziej znanych amerykańskich krytyków "Wojny z Terrorem" stwierdził: "Anjum Choudhry oraz inni muzułmanie z 'Finsbury Park Mosque', możemy założyć również dwóch podejrzanych z Woolwich, są agentami Korony Brytyjskiej świadomie lub nie. Zabójstwo brytyjskiego żołnierza w Woolwich nie było obroną islamu, to był akt wojny psychologicznej przeciw islamskiej religii, zorganizowany przez wrogów islamu, tzn. przez władze brytyjskie, amerykańskie izraelskie oraz przez Dom Rotszyldów będący ich właścicielem.

Anjum Choudhry oraz jego mentor Omar Al Bakri nie są tymi, za których się podają. Choudhry został liderem Al Mahjiroun gdy Omar Bakri w końcu został deportowany do Libanu ku, co Londyńscy muzułmanie powitali westchnieniem ulgi.

Choudhry widziano czającego się wśród modnych islamskich miejsc w okolicach Whitechapel, ubranego w kurtkę i spodnie, by rekrutować zwolenników jego tzw. filozofii dżihadu.

Pojawia się w mediach jak na zawołanie ubrany po arabsku wygłaszając tyrady i krzykliwe przemówienia promujące szariat i straszące słuchaczy. Nawet wiele nazw, które to ugrupowanie używa jest prowokujących jak np. Islam4UK mające wywoływać strach Brytyjczyków przed narzuceniem islamu.

Mówi o szariacie, o tym jak pijący alkohol powinni być biczowani, jednak ‘Mail Online’ ujawnił, że Anjum był znanym piwoszem, narkomanem oraz - według jego byłych przyjaciół ze studiów - lubił związki seksualne z osobami płci przeciwnej.

Jego mentor Omar Bakri wypowiedział wiele anty-brytyjskich stwierdzeń jednak był bezkarny przez wiele lat. Nie był aresztowany ponieważ jak sam się chwalił podczas wywiadu w 2002:"Wydaje mi się, że mamy coś nazwanego publicznym immunitetem (przed dochodzeniem)".

W 2006 kiedy Izrael zaatakował Liban opadła maska dżihadysty Bakriego. Spędził wiele lat w Wielkiej Brytanii rekrutując młodych muzułmanów do rozpętania dżihadu przeciwko Zachodowi i miał teraz szansę by w końcu przekuć słowa swoich kazań w uczynki.

Jednak zamiast podjąć dżihad chwycił słuchawkę telefonu i błagał brytyjskie władze o możliwość powrotu do Anglii. Próbował siłą dostać się na statek w kierunku WB ale zmuszono go do pozostania. Wystosował swój apel do brytyjskich władz na antenie arabskiej TV ina łamach arabskiej prasy aby jego brytyjscy zwolennicy nie znający arabskiego nie zorientowali się w jego poniżających wołaniach o pomoc.

Jest powszechnie wiadome, że brytyjskie i amerykańskie tajne służby rekrutują muzułmanów i używają ich jako agentów infiltrujących społeczności by realizować swoje cele.

Pismo Independent ujawniło, że brytyjskie służby bezpieczeństwa próbowały zrekrutować Michael Adebolajo, jednego z podejrzanych o morderstwo w Woolwich. Jego przyjaciele i rodzina twierdzą, że był torturowany a nawet seksualnie napastowany przez policję w Kenii po aresztowaniu w listopadzie 2010, zanim został wydany Wielkiej Brytanii. Przypuszczalnie był "męczony" przez agentów MI5 by został informatorem. Daily Mail także donosił, że młodszy brat Michael Adebolajo - Jeremiah - był szpiegiem M16, które "zapłacono mu tysiące by szpiegował na bliskim Wschodzie".

W 2009 The Independent ujawnił, że 5 muzułmańskich pracowników społecznych oskarżyło MI5 o rozpętanie kampanii szantażu i prześladowań próbując ich zrekrutować jako informatorów. Mężczyźni twierdzą, że dano im wybór pracy dla tajnych służb albo areszt i prześladowanie w WB i za granicą.

Problemem polega na tym, że obecnie w świecie cele polityczne są przedstawiane jako wiadomości, dominują kłamstwa, i jeszcze więcej kłamstw, nikt nie wie już w co wierzyć. Zostaliśmy zmanipulowani by wierzyć, że Al Kaida była zagrożeniem dla światowego pokoju, co doprowadziło do śmierci milionów ludzi w dwóch nielegalnych wojnach rozpoczętych pod fałszywymi pretekstami. Teraz ni stąd ni zowąd czołowi senatorzy z USA jak John McCain wylatują by spotkać się i uścisnąć rękę bojownikom Al Kaidy obiecując im przy tym dalsze wsparcie w wojnie w Syrii i Libanie, którą toczą w ich imieniu za pieniądze USA, Izraela i Saudów

Morderstwo w Woolwich nie pokazało wzrostu islamskiego radykalizmu, a raczej ukazało współdziałanie patronów Nowego Porządku Świata pod przewodnictwem syjonistów w celu wywołania chaosu i przemocy na tle religijnym z wykorzystaniem kultury zastraszania, judzenia brata przeciw bratu, jednocześnie przy tym wprowadzając więcej inwigilacji, policyjnej kontroli a zabierając swobody obywatelskie.

Co ważniejsze ujawniło również próby podejmowane przez reżim Saudów wyraźnie w sojuszu z syjonistami by zmanipulować sunnitów do przyjęcia wahabickiej ideologii uznającej szyitów, sufitów oraz osoby opierające się jej za wrogów, i jednocześnie realizując ekspansjonistyczne plany Izraela.

Antykoraniczna Strategia Przywódców Projektu Biblijnego

Powstanie przeciw Bratu Erdoganowi. Filozofia dominacji O różnicach między salafizmem, wahabizmem, sufizmem...

Dlaczego monarchie arabskie sprzymierzyły się z Izraelem przeciw szyitom?

Islam w Polsce: Nie wszyscy Żydzi są syjonistami

Salafism+CIA: zwycięska formuła na destabilizację Rosji i Środkowego Wschodu

Islamizm przeciw islamowi Islam przeciwko ekstremizmowi Muslims stand up against extremism, death to Wahhabism

Syria:wylęgarnia terrorystów mających na celowniku Europę

Niemcy delegalizują Salafitów Millatu Ibrahim nawołujących do przewrotu

Poważne obawy w Niemczech. Kontrwywiad ostrzega przed ofensywą salafitów

Daniel Pipes i David Horowitz finansowal antymuzułmańskiego polityka Geerta Wildersa

Kto naprawdę sponsoruje centrum-meczet koło Ground Zero?

„GLADIO B” w zasobach CIA "Operacja Gladio" Tajna Historia Terroryzmu "Fałszywej Flagi" USA w Europie

The Gulf Cooperation Council: Rockefeller-Rothschild Puppet Monarchs Emir Kataru służy Izraelowi lepiej niż USA

Experts contradict Obama on Islamic terror threat FBI: Jewish extremists commit more terror than Islamic extremists!

This is what Israel doesn't tell you about Hamas Fake Al Qaeda What If Israel Is Behind The Terrorists?

Izraelska AlKaida (by ADL): Adam Gadahn Azzam=Adam Pearlman, Yusuf Al Khattab=Joseph Cohen

Link Between Mossad and Breivik - freemason, supporter of vile Zionist Islamophobes Pam Geller and Richard Pipes

Analizy i wieści na temat Palestyny, Izraela, Żydów, judaizmu i syjonistów

Zasłona kłamstw, Snowden i Wikileaks.

Jak rozpoznać operację CIA typu "ograniczone ujawnienie"?

Oszustwo Bloomberga wobec Obamy.

Obama i Morsi spychają Bliski Wschód w stronę chaosu

Najciekawsze jest to, że Rosja ma sojuszników we władzach USA

Czy Obama i Putin podzielą się Środkowym Wschodem?

Islamizm przeciw islamowi

Los Gazpromu i gospodarki rosyjskiej rozstrzygnie się w Syrii

Irańska Giełda Naftowa – prawdziwy powód ataku na Iran

Ekonomia NATO jako rozwiązanie kryzysu USA

Plan zniszczenia USA został uruchomiony

A “Superhighway” to Israeli Rule in America

Izrael przyłapany na przygotowywaniu wojny światowej

Israel’s plan for World War enters high gear

"Operacja Gladio" Tajna Historia Terroryzmu "Fałszywej Flagi" w Europie sponsorowanego przez USA

Sarkozy zlecił zabójstwo Chaveza

G8: Cameron proponuje zabójstwo Assada i dyktaturę wojskową w Syrii

Debaty grupy G8.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.