Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Wielopunktowy nadajnik audio

Nadajnik Avantree Priva to urządzenie wyposażone w najnowszą technologię Low Latency „aptX”, dzięki czemu udostępnianie muzyki innym odbywa się bez żadnych opóźnień a do tego przy najlepszej jakości dźwiękach. Nadajnik Bluetooth (V 3.0 z profilem A2DP) umożliwia przesyłanie muzyki bez zbędnych kabli. Wystarczy nałożyć słuchawki bluetooth, by cieszyć uszy ulubionymi utworami muzycznymi czy innymi dźwiękami.

Co ważne, nadajnik nie wymaga żadnej instalacji, przez co jego użytkowanie jest dziecinnie proste. Co więcej, ma on aż 10 metrów zasięgu, co daje swobodę jego użytkowania przy odbiorze audio najlepszej jakości. To doskonałe rozwiązanie, by tworzyć muzyczną przestrzeń na przykład w miejscach, w których trudno byłoby rozkładać kable. Tutaj wymienić możemy chociażby środki transportu, takie jak samolot czy autokar – pamiętajmy, że sam nadajnik obsługuje dwie pary słuchawek.

Nabywca zestawu otrzymuje nie tylko Avantree Priva, ale również magnetyczną podstawkę, dzięki której tej praktyczny gadżet można umieszczać czy przenosić bezpiecznie w dowolnym miejscu. To nie wszystko bowiem zestaw wyposażony jest także w kabel audio 3,5 mm, kabel RCA, kabel USB, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym wielopunktowym nadajniku audio? Ważne są też na pewno jego podstawowe parametry. Nadajnik jest niewielkich rozmiarów – waży 23 gramy i mierzy 48 mm X 48 mm X15 mm. Wyposażono go w baterię 250 mAh, dzięki której możliwe jest na przykład słuchanie muzyki non stop przez co najmniej 8 godzin; urządzenie może być używane także w trakcie ładowania. Warto przy tym dodać, że czas jego czuwania wyliczany jest na ponad 150 godzin.

To bez wątpienia jeden z najbardziej praktycznych gadżetów, dzięki któremu bez skrępowania możemy oddać się słuchaniu ulubionej muzyki, jednocześnie wykonując inne czynności – najważniejsze jest to, że naszych ruchów nie krępuje żadne okablowanie. My polecamy realizować z ich wykorzystaniem na przykład codzienną gimnastykę.

nadajnik avantree privainny model

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst zutzlnvz4a:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.