Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Gracie w gry komputerowe? Na pewno zainteresuje was poniższy tekst – pokażemy wam na co narażony jest was sprzęt podczas intensywnego grania w najnowsze produkcje.

Nowe gry, jak wszystko co jest nowe w technologii, często wykorzystuje najnowsze rozwiązania, które do prawidłowego funkcjonowania wymagają także nowszych podzespołów naszego sprzętu, który dla nich będzie podstawą. W przypadku filmów w Full HD niezbędne będą odpowiednie telewizory bądź monitory. Kilkunastoletnie kineskopy z pewnością nie dałyby sobie rady z odtworzeniem tego rodzaju materiałów. Zagęszczenie pikseli sprawiłoby, że to co byśmy oglądali byłoby tylko jednym wielkim pokazem slajdów.

Podobnie sytuacja wygląda w grach komputerowych w 3D. Najnowsze produkcje z 2014 oraz 2015 roku wymagają od graczy posiadania lepszego, nowszego i oczywiście droższego sprzętu.

sdfbsdKilkuletnie składaki mogą sobie bowiem nie poradzić z prawidłowym i płynnym wyświetlaniem najwyższej jakości grafiki, mogą mocno spowolnić jej działanie, a samo włączenie gry spowoduje szybkie przegrzewanie się komputera. Na pewno wzrośnie temperatura karty graficznej i procesora. Wentylatory zaczną działać szybciej, a to z kolei sprawi, że nasz zasilacz może również nie dostarczać odpowiedniej mocy grafice, która potrzebuje więcej i więcej wattów.

Już nawet kilkanaście minut działania na takim obciążeniu może sprawić, ze nasze urządzenia zostaną zabite mocą, której nie były w stanie sprostać. W tym wypadku może być niezbędna naprawa komputerów Wrocław, jednakże warto pamiętać, że często nawet serwisowanie sprzętu może być niewystarczające. Niektóre części mogą definitywnie przestać działać i wtedy koniecznością będzie wymiana ich na nowe podzespoły, które nie zawiodą nas przez kilka lat.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.