Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Opinie na temat odkurzaczy Prince Lion


Osoby zainteresowane opiniami nabywców na temat produkowanych przez firmę Lion natknąć mogą się w Internecie na różnego rodzaju negatywne opinie. Przeważnie są to po prostu wpisy na forum dotyczące produktów firmy Prince Lion . Najczęściej komentowanym przez nabywców produktem jest Prince Lion Odkurzacz, tak więc prędzej czy później tego rodzaju opinie mogą się pojawić. Ich wiarygodność, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakty, które za chwilę zostaną przedstawione jest jednakże znikoma.Często są to po prostu działania konkurencji, która w ten dość nieuczciwy sposób próbuje zniechęcić potencjalnych klientów do zakupów. Firmy te sprowadzają z Chin podróbki kiepskiej jakości nie posiadające żadnych atestów.Te które pokazują klientom są często sfałszowane np. CE na chińskich podróbkach to skrót China Eksport a nie Certyfikat Bezpieczeństwa Unii Europejskiej CE. To skandal ale firmy nie mają skrupułów. Ich sprzęt jest niebezpieczny dla klienta.


1. Zawsze sprawdzaj certyfikat

2. Zawsze sprawdzaj, czy produkt pochodzi z firmy Lion Polska http://lionpolska.pl

3. Jeśli masz wątpliwości, zawsze dzwoń do jedynego dystrybutora na terenie Polski - Lion Polska KontaktPrzyjrzyjmy się zatem faktom czyli danym które znaleźć można na oficjalnej stronie producenta. Certyfikaty CE i TUV dla produktu. Kraj producenta to Włochy. Jak wynika ze skrupulatnie prowadzonych statystyk Prince Lion jest produktem o wyjątkowo małej awaryjności. Sprzęt posiada 2 lata gwarancji i jest objęty 20-letnim programem ASSISTANCE SERWIS. I dlatego klienci wybierają ten renomowany sprzęt. Nie chcą tanich podróbek z Chin .

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.