Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Prince Lion - najlepszy w swojej klasie.

W końcu znalazłam sprzęt, który sprawił że z mojego domu raz na zawsze zniknęły roztocza i kurz. Sprawił to Prince Lion, który jako jedyny takie sprzęt czyszczący na rynku, potrafi usunąć kurz bezpowrotnie. W momencie kiedy odkurzając za pomocą innych urządzeń, kończymy sprzątanie, musimy ściereczką do kurzy, ścierać kurz z mebli czy sprzętów. Dlaczego? Ponieważ inne odkurzacze praktycznie nie odkurzają a tylko podnoszą kurz do góry, wdychamy go potem albo opada on na przedmioty w naszym mieszkaniu. Czyli szczerze mówić, takie sprzątanie jest jak syzyfowa praca, której efektów nie widać.


Jednak Prince Lion to już zupełnie co innego. Dzięki filtrowi wodnemu , Prince Lion usuwa dokładnie cały kurz z powierzchni sprzątanej.Usuwa go do pojemnika z wodą. Możemy obserwować ile kurzu znajdowało się w naszym domu, ponieważ osadzając się w pojemniku z woda, kurz zmieni wodę czystą w brudną, wręcz czarną. Również nie musimy się już obawiać o roztocza, które mogą znajdować się w naszych łóżkach czy pościeli.Dzięki opcji próżniowego czyszczenia, Prince Lion poradzi sobie z nimi w okamgnieniu. Dodatkowym walorem jaki posiada Prince Lion jest przyjemny zapach, jaki wydobywa się z niego podczas sprzątania. Już nigdy więcej w domu nie będzie czuć mokrego kurzu, tak charakterystycznego zapachu dla innych wodnych odkurzaczy. Dzięki olejkom zapachowym, Prince Lion podczas sprzątania wydziela tylko przyjemne aromaty.


PRINCE LION daje ludziom poczucie świetnie zainwestowanych pieniędzy. Wiedzą że używając go mają czysty i zdrowy dom, to najważniejsze przecież. Prince Lion , polecają lekarze, specjaliści oraz zwykli użytkownicy, a jest ich bagatela kilkaset tysięcy osób. To naprawdę robi wrażenie.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.