Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Niezwykle nowoczesny, skonstruowany w oparciu o najwyższej klasy standardy jakościowe Prince Lion dostępny jest już od pewnego czasu także w naszym kraju. To doskonałe włoskie urządzenie zakupić może obecnie każdy. Zarówno odkurzacz jak i inne produkty Prince Lion oferowane są tylko i wyłącznie na specjalnie organizowanych przez przedstawicieli handlowych firmy prezentacjach. Wtedy też, każdy kto na takowych prezentacjach się znajduje może na własne oczy przekonać się, jakiego rodzaju funkcjonalność

Możliwości Prince Lion

Prince Lion oferuje. Jak można się spodziewać możliwe jest sprzątanie za pomocą tegoż odkurzacza wszelkiego rodzaju powierzchni. Niezależnie od tego czy będą to powierzchnie płaskie czy też dywany lub wykładziny. Co więcej odkurzacze tej marki umożliwiają sprzątanie zarówno na sucho jak i na mokro. Druga z tych możliwości pozwala na sprawne czyszczenie obić mebli czy też tapicerki samochodowej.

Co więcej Prince Lion może być zastosowany także jako inhalator czy też klimatyzator. W przypadku pierwszej z opcji wystarczy do zbiornika z wodą wlać odpowiednio odmierzoną ilość kropli do inhalacji, po czym po prostu odkurzacz uruchomić. W drugim wypadku sprawa jest ciut bardziej skomplikowana gdyż wewnątrz pojemnika umieszczamy po prostu kostki lodu, które w szybki sposób znacząco obniżą temperaturę wody, a w związku z czym z odkurzacza wydobywać będzie się o wiele chłodniejsze powietrze. Tego rodzaju klimatyzator wyróżnia się dość dużą wydajnością i może być z powodzeniem stosowany nawet w większych pomieszczeniach.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.