Ostatnio: 22.02.2017

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Dla tych co nie byli lub być nie mogli warto pokazać jak wyglądał Air Show w Radomiu okiem Wykopowicza.

7:40 rano. Kasy otwarte od niedawna a i tak tłum czeka na otwarcie. Wykopowicz musi się uzbroić w cierpliwość.8:30 Wykopowicz w końcu wtargnął na lotnisko. Naiwni ochroniarze nie mieli skanerów Muuu Ha HA HA. Kontrola bagażu nie wykryła bomby którą ukrył w... a zresztą mniejsza o to gdzie.Trzeba się rzucić na wystawy i podziwiać zanim tłum zaleje lotnisko.Cóż to za HUK cóż to za RYK. Wykopowicz zwabiony hałasami odkrywa Iskierki grzejące silniczki. Co za MOC.Było coś dla ucha. Teraz pora na coś dla duszy. Pan pilot (koszulka w paski) cudnej maszyny był łaskawy poopowiadać co nieco o tym cacku.Pora na sprawdzenie wypolerowania skrzydła szybowca. Błyszcząca robota na 6+.Już po 9:00 nad głowami pierwsze samoloty a komentatorzy Air Show odwalają kawał świetnej roboty. Ale co to? Coś zakłóca ich szumem silnika. Toż to Niemcy! Bić germana... albo i nie przyfrunęli ładnym samolotem.9:30 hangar nr.2. W pobliżu ma mieć miejsce ściśle tajne spotkanie Masonów, Cyklistów i Wykopowiczów. Tematem spotkania ma być "Jakie AMA wrzuciłeś ostatnio na Wykop", "Gotuj z Wykopem przepis na ciasteczka" i "Gdzie się podział Walle".

Spotkanie jest tak tajne, że niewiele Wykopowiczów o nim wiedziało. W tym czasie można obejrzeć co zawiera hangar nr.2."Leżę, leżę... uwaliłem się jak zwierzę" powiedział by ten wyczerpany Wykopowicz którego nogi odmówiły posłuszeństwa, a to jeszcze nawet nie połowa zwiedzania.

Na razie będzie oglądanie pokazów pilotażu a potem ruszy się zad z ziemi.To ptak? To samolot? Nie! To dwa Mi-24.Po wypiciu puszki Tyskiego za 8zł, Wykopowicz rusza w dalszą podroż. Przecież to co zdążył zobaczyć to jedynie mały promil tego co jest na Air Show Radom 2011.Nie obyło się bez drobnych incydentów. Właściciel poniższej nogi twierdzi, że nazywa się Jaś (lat 12) lubi "czany" i "karaczany" oraz twierdzi, że doda jakieś wykopalisko polityczne bo "nikt mu i tak nic nie zrobi".

sandalyZ kolei ten samolot jest radioaktywny. Ze względów bezpieczeństwa Wykopowicze takie omijają.Niekiedy można było się poczuć obserwowanym.Na szczęście doraźne środki bezpieczeństwa były na wyciągnięcie ręki.Były także miejsca gdzie niepotrzebnie wpuszczano zwiedzających i Józka złomiarza.Na koniec coś takiego Wykopowicz mógł znaleźć w trawie (literka "A" nie zmieściła się w kadrze).

To będzie dla potomnych :).

Ps. Przy wychodzeniu z Air Show. Wprawne oko Wykopowicza mogło dostrzec punkt promocyjny Janusza Korwina Mikke znajdujący się przy ul. Lubelskiej.

Niestety zdjęcia tego przybytku nie mam. Bateria aparatu padła od ilości robionych zdjęć.

Ps2. Uprasza się Wykopowicza @CanisLupusLupus:, jedyną osobę znającą prawdziwą tożsamość FlaszaGordona o nie zdradzenie jej osobom trzecim dla bezpieczeństwa kraju i świata.

No i Wykopowicze czekają na jego zdjęcia :).

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.