Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

/ Witaj, czytasz właśnie nietypową wiadomość zapisaną w starszym modelu cyfronotesu… /

Informujemy, iż w najbliższych dniach nabór do organizacji RPG jaką jest Enklawa Szkoleniowa na Planecie Dantooine , zostanie ponownie wznowiony. Najprawdopodobniej o wspomnianej organizacji nie słyszało zbyt dużo osób bowiem rozgłos nigdy nie był naszym głównym celem. Już od wielu lat założyciel i mistrz owej organizacji – Luki Withdrawn, zajmuje się przekazywaniem swoich umiejętności innym, jednocześnie dbając przy tym o zachowanie odpowiedniego klimatu z sagi Gwiezdnych Wojen. Enklawa Dantooine to przede wszystkim RPG, a zatem odgrywanie ról u wykreowanych przez graczy postaci i wiele więcej.

/ Kilka słów o Enklawie i założycielu. /

Placówka została utworzona 1.02.2006, która nieustannie działa pod modem JA+. Bez wątpienia, przez wszystkie lata dotychczasowej działalności, organizacja zdobyła wiele cennego doświadczenia, które przyczyniło się, do ulepszania tutejszego RPG. Mistrz Withdrawn, jest jednym z założycieli, starej, pierwotnej organizacji jaką była Akademia Jedi na Yavin IV, utworzonej jeszcze w roku 2003, a także jej nowej odsłony, powstałej stosunkowo niedawno i funkcjonującej na modzie OJP.

/ Czym dokładnie zajmuje się Enklawa? /

Enklawa od początku zajmowała się szkoleniem studentów, by Ci stawali się lepsi, jednakże wszystko to odbywa się z przesileniem na klimat i odgrywanie ról. Enklawa w starszych czasach swojej działalności powstała również po to, aby jej studenci mogli wykorzystywać wszystko to, czego się w niej nauczyli. W chwili obecnej, oprócz szkolenia doszedł jeszcze cel aby oderwać się od, zdaniem wielu, mocno zniszczonej sceny „Jedi knight 3„ i skupić na czymś zupełnie innym, niż przebywaniu na nielicznych i nie zawsze dających rozrywkę serwerach publicznych.

Każdy student, Enklawy Szkoleniowej z Dantooine musi stworzyć własną postać, dać jej własną historię, osobowość by po pewnym czasie, całkowicie zagłębić się w świat Enklawy, szkolić się znacznie trudniejszych zagadnień, wyruszać na zlecone przez mistrza misje i nie tylko..

Enklawa to organizacja, nastawiona na szkolenie osób posługujących się jasną stroną, jednakże bez podzielania światopoglądu wykreowanego przez Jedi. Niektórzy zatem, co w jakiś sposób mieli styczność z Enklawą, uważają ją miejsce za miejsce, gdzie szkolą się tak zwani „Szarzy Jedi” O tym, czy tak jest naprawdę, każdy jednak powinien zadecydować sam.

Na koniec przekazuje adres forum Enklawy Szkoleniowej, gdzie w dziale rekrutacyjnym można zadawać pytania a także zapoznać się z wszelkimi regulaminami i informacjami o placówce. ( http://www.enklawadantooine.fora.pl ) A zatem, jeśli chcesz sprawdzić swoje siły, w miejscu wymagającym od kandydata cierpliwości i samozaparcia, zapraszamy by podjąć długie szkolenie w świecie Enklawy.

Rekrutacja, w chwili obecnej jest jeszcze zamknięta, ponieważ tworzone są dodatkowe systemy umiejętności, które z całą pewnością wzbogacą możliwości rozrywki. Nabór zostanie wznowiony najprawdopodobniej po upływie tygodnia. (5.07.2009)Dziękujemy za przeczytanie tej wiadomości.

Enklawa Szkoleniowa na planecie Dantooine.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.