Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Wszystko, co chcesz wiedzieć o prywatnej emeryturze

logo

Prywatna emerytura, którą można nazwać również indywidualną lub osobistą, to nic innego, jak możliwość dodatkowego oszczędzania w ramach III filaru emerytalnego. Niestety większość Polaków posiada dość znikomą wiedzę na ten temat. Bardzo często również osoby zainteresowane dodatkowym oszczędzaniem na emeryturę mają problem ze znalezieniem rzetelnych informacji na ten temat. Teraz, dzięki stronie internetowej prywatnaemerytura.pl, jest to możliwe.

Serwis prywatnaemerytura.pl to strona internetowa BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - należącego do grupy General Electric Company, która działa na polskim rynku kapitałowym od 1998 roku. Serwis jest w całości poświęcony zagadnieniom związanym z III filarem emerytalnym, oferując jednocześnie możliwość założenia online Indywidualnego Konta Emerytalnego (IKE).

kalkulator emerytalny

Strona główna serwisu prywatnaemerytura.pl to m.in. doskonały sposób na obliczenie, ile możemy zyskać dzięki indywidualnemu oszczędzaniu w IKE. Pozwala na to kalkulator emerytalny, w którym podając podstawowe informacje na temat m.in. płci, wieku czy częstotliwości dokonywania wpłat , otrzymamy przybliżone wartości naszego przyszłego kapitału emerytalnego.

Na stronie głównej znajduje się również prosta aplikacja, dzięki której możemy zgłosić chęć przystąpienia do Indywidualnego Konta Emerytalnego. Wypełnienie takiego wniosku jest całkowicie bezpłatne i zajmuje jedynie 15 minut. Po zgłoszeniu takiej deklaracji wystarczy postępować zgodnie z dalszymi wytycznymi, które znajdują się w serwisie. Ten łatwy i szybki sposób przystąpienia do IKE pozwala na załatwienie większości formalności bez wychodzenia z własnego domu.

wszystko o ike

Platforma prywatnaemerytura.pl to doskonały przewodnik po zawiłościach prawno-administracyjnych dotyczących polskiego systemu emerytalnego. Serwis stanowi pełne kompendium wiedzy na temat poszczególnych filarów emerytalnych, ustaw i przepisów prawnych związanych z funkcjonującym w naszym kraju systemem emerytalnym, a także prezentuje rzetelne wiadomości o emeryturach wcześniejszych oraz pomostowych. Jednak główny nacisk informacyjny w serwisie został położony na przekazanie precyzyjnych danych odnoście III filaru emerytalnego oraz możliwości inwestowania w nim (IKE, IKZE). Wszystkie niezbędne informacje na ten temat zostały w sposób czytelny odpowiednio posegregowane i przedstawione tak, aby każdy mógł z łatwością znaleźć to czego szuka.

kontakt

Serwis prywatnaemerytura.pl oferuje wszystkim zainteresowanym oszczędzaniem w III filarze emerytalnym bardzo dobry sposób kontaktu z jednym z profesjonalnych konsultantów. Można dzięki temu uzyskać więcej szczegółowych informacji dzwoniąc bezpośrednio na infolinię telefoniczną lub pisząc wiadomość za pomocą specjalnego formularza kontaktowego. Jest to doskonała forma dla wszystkich tych osób, które nie są do końca zdecydowane na założenie IKE bądź IKZE i potrzebują dodatkowych precyzyjnych informacji.

Przygotowano we współpracy z: https://www.prywatnaemerytura.pl/

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.