Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Szanowni Członkowie Polskiej Partii Libertariańskiej

Potrzebujemy waszej pomocy, i liczymy na jak największą współpracę wszystkich przy tej akcji.

Kandydaci PPL będą po raz kolejny ubiegać się o miejsca w Kongresie z listy wyborczej Partii Imperialnej. Jak jednak wiecie (a może jeszcze nie wiecie), wyłącznie partie będące w czołówce 5 największych partii mają prawo wystawiać swoich kandydatów.. Jednak Partia Imperialna jest na 6 miejscu i brakuje jej osób, by mogła być w pierwszej piątce.

Jako sojusznicy, zdecydowaliśmy się jej pomóc - w zamian za tą pomoc, mamy zagwarantowane miejsca na ich liście wyborczej. Potrzebna jednak współpraca i zgranie wszystkich członków PPL przy tej akcji.

Prosimy , by jak najszybciej wszyscy członkowie PPL przeszli na kilka dni do Partii Imperialnej ( http://www.erepublik.com/en/party/partia-imperialna-2840/1 ) - a następnie powrócili do PPL po wyborach, tj. dnia 26 marca. Nie dotyczy to Szefa Partii, który pozostanie by przez ten czas pilnować PPL ;)

Jak to zrobić:

- Należy wejść na stronę Partii i wybrać "Resign"

- Następnie na stronie "Partii" wybrać "Join a Party"

- Na liście partii wybrać "Partię Imperialną"

- Na stronie "Partii Imperialnej" wybrać "Join Party"

- 26 marca powtórzyć całą procedurę, tylko w odwrotną stronę: wypisać się z PI i dołączyć do PPL

Aby nikt nie pomyślał, że ktoś tu usiłuje ludzi zrobić w przysłowiowego Konia, informujemy, że akcja ta jest zatwierdzona przez szefa partii oraz zarząd PPL, i te informacje można również znaleźć na oficjalnym forum Partii

Powodzenie całej operacji zależy od zaangażowania was wszystkich.

Zarząd PPL

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.