Ostatnio: 08.02.2016

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

NOWENNA DO ŚW. APOSTOŁA JUDY TADEUSZA

W zupełnie beznadziejnych przypadkach


Nowenna dziewięciodniowa musi być odmówiona, jako modlitwa 6 razy każdego dnia konsekwentnie w ciągu

9 dni. 9 egzemplarzy tej nowenny musi każdego dnia zostać położonych w jakimś kościele. Sprawa w tej intencji, której jest odmawiana nowenna, zostanie wysłuchana najpóźniej dziewiątego dnia nowenny. Nie zdarzyło się nigdy, aby prośba nie została wysłuchana.

NIECH BĘDZIE BŁOGOSŁAWIONY ŚW.TADEUSZ JUDA NA CAŁYM ŚWIECIE I W WIECZNOŚCI.

Wielki orędownik w trudnych sprawach. Syn brata Św.Józefa-Kleofasa i krewnej NMP-Marii. Od najdawniejszych czasów uchodził Św.Juda Tadeusz za patrona w sprawach beznadziejnych, a doświadczenie okazało tysiące razy, że nabożeństwo do tego świętego i jego wstawiennictwo znalazło u BOGA cudowne wysłuchanie nawet w takich okolicznościach, gdy już według ludzkiej rachuby, żadnej nie było nadziei.

Jeden z pisarzy kościelnych zaświadcza: „Między czcicielami Św.Tadeusza chyba niewielu znajdziesz takich,

którzy by w tym świętym apostole nie znaleźli natychmiastowej pomocy: w chorobach, w najcięższych pokusach, w najbardziej zakorzenionych złych nałogach, w rozpaczy, w uciskach, smutkach, niedostatku, w zniewadze, w ubóstwie, a nawet w okolicznościach, gdzie w ogóle pomoc wydawała się już niemożliwa.”

Obraz Św.Judy Tadeusza patrona w sprawach trudnych, znajduje się w kościele oo. Franciszkanów w Warszawie przy ul. Zakroczymskiej 1.

NOWENNA

Ku czci Św.Tadeusza Apostoła

Moja prośba o: (tutaj wypowiadamy swoją prośbę)

O, ŚW.TADEUSZU, KTÓRY BYŁEŚ GODZIEN ZALICZAĆ SIĘ DO RODZINY ZBAWICIELA, NAJŚWIĘTSZEJ PANNY

I ŚW.JÓZEFA, POZDRAWIAMY CIĘ PRZEZ NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSOWE; PRZEZ TO NAJŚWIĘTSZE SERCE CHCĘ NIEŚĆ CHWAŁĘ BOGU I SKŁADAĆ DZIĘKI ZA ŁASKI TOBIE UDZIELONE. PADŁSZY NA KOLANA, PROSZĘ CIĘ POKORNIE PRZEZ TO NAJŚWIĘTSZE SERCE, WEJRZYJ NA MNIE LITOŚCIWIE, NIE GARDŹ MĄ POKORNĄ PROŚBĄ, A UFNOŚĆ MOJA NIECH NIE BĘDZIE ZAWSTYDZONĄ. TOBIE BÓG UŻYCZYŁ ŁASKI, ŻE SWOJĄ MOŻNĄ PRZYCZYNĄ PRZYCHODZISZ LUDZIOM Z POMOCĄ W BEZNADZIEJNYCH OKOLICZNOŚCIACH. O, PRZYJDŹ MI Z POMOCĄ, BYM MÓGŁ/MOGŁA ZMIŁOWANIE PAŃSKIE UWIELBIAĆ NA WIEKI. CAŁE ZYCIE MOJE WDZIĘCZ(NYM/NĄ) CI BĘDĘ I ZOSTANĘ GORLI(WYM/WĄ) TWO(IM/JĄ) CZCICIEL(EM/KĄ).

Po nowennie: Ojcze Nasz…, Zdrowaś Mario…, Chwała Ojcu…

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.