Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Nauka przez Internet

Podstawową cechą odróżniającą naukę przez Internet od innych form nauczania jest miejsce spotkań studentów i nauczycieli akademickich. W przypadku nauki przez Internet jest to platforma internetowa, która integruje narzędzia organizacyjne i komunikacyjne w celu wykorzystania ich w procesie edukacyjnym.

Kilka zalet studiowania to kursy językowe angielskiego, niemieckiego, szkolenia dla firm przez Internet to np.:

nauka o dowlonej porze dnia lub nocy (student w znacznym stopniu sam decyduje kiedy się uczy),

oszczędność czasu i pieniędzy np. na dojazdach na uczelnię, zakwaterowaniu itp.

nauka w dowolnym miejscu (jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu),

elastyczne tempo nauki (wielokrotny dostęp do materiałów, zadań, testów).

Nauka przez Internet jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, często zmieniających miejsce pobytu lub dla tych osób które z rożnych powodów mają trudności z dotarciem na oddaloną uczelnię w wyznaczonym terminie zjazdów. Jest to doskonały sposób na zdobywanie wykształcenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, kursy językowe angielskiego, niemieckiego, szkolenia dla firm oraz współpracę online.

Zakładamy, że osoby, które decydują się na naukę przez Internet, posiadają swobodny dostęp do komputera podłączonego do Internetu. Platforma CNZ oraz materiały edukacyjne są zestandaryzowane i niezależe od systemu operacyjnego czy przeglądarki internetowej użytkownika. Tak więc nie powinno być żadnych problemów w dostępie do Platformy CNZ, korzystaniu z wbudowanych narzędzi i przeglądaniu udostępnionych materiałów bez względu na to czy korzystamy z komputera PC (z Windows'em, Linux'em) czy np. Macintosh'a.

A jak czyli jak to wygląda w praktyce? Sam oceń.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.