Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Tutorial – Jak zacząć grę w vNations?

Najpierw, oczywiście, powinieneś się zarejestrować. Link do rejestracji: http://www.vnations.net/php-bin/refer.php?r=lukasznaw lub http://vnations.net/php-bin/register.php. Wybierasz tam jako kraj USA, jest to ważne! Resztę pól wypełniasz normalnie, tak jak przy każdej rejestracji.

Kolejnym krokiem jest praca. W tym celu, przenosisz się do Californii (3 bilety dostajesz gratis, po zarejestrowaniu się). Przenosisz się przez Main -> Citizen overwiew -> Move i wybierasz tam California. Dalej, zatrudniasz się w firmie przez Main -> Employment.

Następnie, powinieneś wybrać się na siłownię. jest pod Recreation -> Gym. Oba sille (Strength i Athletics) należy rozwijać mniej więcej równomiernie, z lekkim naciskiem na jeden.

Jak w eRepublik, należy też zjeść chleb. Pojawi się komunikat o treści „You have not eaten today. Click here to regain 1 wellness”. Na początku gry, w inventory masz 7 chlebów.

Powinieneś też wstąpić do naszej partii, United Sterling Conformists Party. Znajdziesz ją pod Politics -> Political Party. Dołączasz, klikając Join. 1 kwietnia będą wybory na prezesa partii - naszym kandydatem jest Exodus!

Ostatnim krokiem, który należy wykonać w pierwszym dniu gry, jest zagłosowanie na vPolskę w sondzie na forum. Sonda jest dostępna pod linkiem http://forum.vnations.net/index.php/topic,596.0.html. Najpierw trzeba się jednak zarejestrować na forum.

W następnym dniu, podobnie jak w pierwszym, należy pracować, trenować i zjeść chleb.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zadaj je na kanale IRC #vPolska @ Quakenet!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.