Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Instrukcja do Pracy Zaliczeniowej z Wampirologii:

Informacje ogólne: Prace zaliczeniową należy wykonać do 9 czerwca 2013 roku i wysłać na mail: mariko.agita@gmail.com. Jej ocena będzie miała wagę sprawdzianu końcowego i będzie znajdowała się w dzienniku w rubryczce "[SPR]".

Temat pracy: "Wampirologia w literaturze lub filmie."

Opis pracy: Praca pisemna, opisująca wybranego Wampira (ewentualnie Dhampira), bohatera wybranego filmu bądź książki (może być nawet anime).

Zawartość pracy: Należy uchwycić najważniejsze informacje na temat opisywanego Wampira tj. imię i nazwisko, tytuł i autor książki/filmu, opis wyglądu, umiejętności, jeżeli takowe posiada to: historia przeszłości, etc. Wszystko co uważacie za interesujące na temat wybranego bohatera oraz to dlaczego właśnie jego wybraliście.

Prezentacja pracy: Prace należy wykonać w edytorze tekstowym (najlepiej w Wordzie). Minimalnie powinna zajmować jedna stronę A4, lecz nie przesadzajcie z długością. Mile widziany format zapisu .pdf, ale również może być .docs.

Praca powinna zawierać wasze imię i nazwisko, numer wydziału, nagłówek "Wampirologia - praca zaliczeniowa 2013" oraz temat pracy. Mile widziane zdjęcia/obrazki. Pamiętajcie o ładnym wyglądzie pracy.

Nie przyjmuje pracy wysłanej w treści maila!

W razie jakichkolwiek pytań możecie mnie znaleźć w Pubie bądź piszcie na mail: mariko.agita@gmail.com

Pozdrawiam i życzę owocnej pracy,

prof. Mariko Agita

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.