Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Droga społeczności Świata Magii!

Jako nowo wybrany Minister Magii chciałbym przekazać klika ważnych informacji.

Funkcja sekretarza ministra została usunięta, a co za tym idzie Morgan Black przestaje zasiadać w zarządzie Ministerstwa Magii. Do pomocy wybrałem sobie Asumay Renaldo-Lotman, która będzie pełniła rolę mojego zastępcy.

W najbliższej przyszłości Ministerstwa planujemy przeprowadzić zabawy, konkursy oraz olimpiady. Jednak potrzebujemy skonsultować to z dyrekcjami szkół współpracujących z nami.

Z powodu małej ilości pracowników, od dnia dzisiejszego aż do odwołania nie obowiazują posady szefa depratamentu. Po zebraniu szerszego grona odbędą się wybory na poszczególne stanowiska.

Informuję również, że 29 maja 2014 r. (tj. czwartek) odbędzie się zebranie dyrekcji szkół współpracujących oraz planujących współpracę i zarządu ministerstwa. Wszystkich zainteresowanch zapraszam o godzinie 20:00 do naszego pokoju głównego (/join ministerstwo_magii). Inforamcja ta zostanie również wysłana sową do placówek.

Na dziś to tylę, dziękuję i pozdrawiam!

(tu wstaw podpis ministra i sekretarza)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.