Ostatnio: 15.07.2018

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Wykopowe Wyzwanie 2 - Świadome śnienie Dla pro, na końcu.

Potrzebujemy:

- wyróżniający się zeszyt i długopis (musi wryć się w naszą pamięć)

- 1-2h czasu dziennie

- otwarty umysł

- planowany czas działania to minimum 1 miesiąc


Dla tych którzy nie znają zbyt dobrze tematu, ale i chętnych aby dowiedzieć się coś więcej podrzucam coś co napisałem jakiś czas temu http://pokazywarka.pl/18phet/ . Jeśli jednak znacie istotę świadomego śnienia czytajcie dalej

Wielu wykopowiczów zna temat, wielu się rozczarowało. Głównie przez to, że ludzie chcący nas namówić do świadomego śnienia często nie mówią całej prawdy. Mawiają, że we śnie można zrobić wszystko. Prawda. W życiu też możesz robić wszystko i z tym też można się zgodzić. Łapiecie o co chodzi? Pierwszy świadomy sen to początek nauki. Uzyskanie i nauka podstawowych umiejętności powinna przyjść wam w trakcie tego wyzwania.


Większość osób zaczyna robiąc dziennie dziesiątki a nawet setki testów rzeczywistości. Sam przez długi czas tak robiłem, urosło to niemal do rangi nerwicy natręctw. Kiedy wbijesz sobie taki nawyk, to robienie TR co 5 minut powinno dawać 100% świadomych snów. Teoretycznie... W praktyce, ludzie patrzą się na ciebie dziwnie, a ty stwarzasz niekiedy niebezpieczeństwo (jazda samochodem, praca na wysokości) przykładowo licząc palce.

Robienie tego "na odpierdol" nic nie daje. Więc co robić?

Zapisuj codziennie po przebudzeniu sny w swoim dzienniku snów (nocniku?). Z początku zapisz parę haseł kluczowych dla snu, później przypomnij sobie więcej i po wstaniu zapisz szczegółowo. Kiedy nie potrafisz sobie przypomnieć zrób przegląd miejsc, osób rzeczy i sytuacji które pojawiają się w twoim życiu.

5-10x dziennie[b] rób test rzeczywistości rozpoczynając od analitycznego myślenia nad tym czy nie śnisz. Spoglądaj na dłonie, szukaj dziwnych elementów, możesz także skrupulatnie policzyć palce.

[b]Co robić przed snem?

Abyś lepiej mógł przypominać sobie sny, wieczorem przypomnij sobie cały dzień od końca.

Możesz też afirmować, że pragniesz śnić świadomie.

Warto także zainteresować się metodami świadomego wchodzenia w sen, co ja właśnie zaniedbałem, a opisane są one w podanym wyżej linku.

Mam świadomy sen i co dalej? Mógłbym wiele pisać, lecz znalazłem doskonale opisujący to tekst z forum psajko do którego rzucam link, coby nie tworzyć tu ściany tekstu :): http://www.psajko.fora.pl/wewnatrz-sennego-swiata,6/pierwsze-krytyczne-30-sekund-reakcja-na-swiadomosc,3673.html

Ale to takie trudne i w ogóle po co mnie to? Na początku można się nieźle pobawić, latanie jest dość proste i daje dużo przyjemności. Jak dobrze pójdzie to może przelecicie jakąś laskę...

Ogólnie dużą przyjemność daje sam fakt. Mam LD, nic mnie nie ogranicza. Hmmm... Dam bratu kopa na twarz.

No właśnie, brak konsekwencji działania! Woohoo!

Ja w swoim życiu miałem pewnie około 100 LD. Po co więc robię to wyzwanie? Otóż, z powodu słabej pamięci snów, braku ważnych informacji (które teraz wam tu podaję), zbytniemu lenistwu aby prowadzić nocnik... Z tych 100 świadomych snów, jakieś... 15? Tak, jakieś piętnaście odznaczało się dość dobrą jakością i długością powyżej 2 minut. Aktualnie praktycznie bez treningu mam 1/tydzień.

Więc kto podejmuje wyzwanie nauki pamięci snów i ich kontroli? Celem jest pamiętanie codziennie w dobrym stopniu przynajmniej 2 snów, oraz 2-3 LD w ciągu tygodnia, z wysoką kontrolą rzeczywistości. (tworzenie przedmiotów, latanie na przynajmniej 4 sposoby, umiejętność utrzymywania snu kiedy się zapada, wyłapywanie fałszywych przebudzeń itd. itp.)

Jakie ryzyko? LD powinno nam pomagać w realnym życiu. Nie należy uciekać w sny, chociaż one często pomogą nam zrozumieć pewne sprawy i siebie samego.Kiedy przesadziłem i skupiałem się bardziej na snach niż na życiu, to było trochę podobnie jak w tym filmiku. Więc wszystko z umiarem panowie i panie.

A po więcej info zapraszam do pisania na romek9933@gmail.com

Komentarze

 • dreamer dreamer (*.dynamic.mm.pl)

  Więc co noc, mogę mieć incepcję? A jak będę chciał wylecieć oknem to co się stanie, jak odróżnię to od rzeczywistości?

 • robert robert (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany, to jest prosta i szybka metoda na wywołanie świadomego snu.

  http://www.wykop.pl/ramka/722783/swiadomy-sen-teraz-mozliwy-dla-kazdego/

 • Zuo Zuo (*.tktelekom.pl)

  @p - Próby jedzenia ryżu zamiast ziemniaków doprowadziły mnie do zainteresowania się narkotykami - ostrożnie

 • p p (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  próby świadomego śnienia doprowadziły mnie do zainteresowania się narkotykami - ostrożnie

 • anka anka (*.toya.net.pl)

  Świadome śnienie to pojęcie zaczerpnięte z szamanizmu i nie ma nic wspólnego z tym o czym pisze autor powyższego tekstu.

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 9fzokr3cqs:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.