Ostatnio: 22.07.2017

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Witaj drogi wykopowiczu!

W związku z tym że w ostatnim czasie wzrosła liczba użytkowników Wykopu wzrosła również liczba dodawanych znalezisk. Sprawia to że w natłoku dodawanych linków coraz trudniej jest przebić się ciekawym znaleziskom. Często bardzo ciekawe treści znikają w wykopalisku niezauważone. To czy znalezisko zostanie wykopane na stronę główną jest często dziełem przypadku - odpowiedniej pory dnia czy odpowiedniego tytułu i opisu - treść schodzi tu na drugi plan. Administracja stara się z tym walczyć parę razy dziennie usuwając z wykopaliska znaleziska które uzyskały małą liczbę wykopów przy dużej liczbie zakopów. Jest jednak inne rozwiązanie tego problemu - przekonanie większej liczby użytkowników do odwiedzania wykopaliska i decydowania o tym co powinno być wykopane i znaleźć się na stronie głównej.

Jeśli drogi użytkowniku czujesz pewien niedosyt po przejrzeniu tego co trafia na stronę główną zajrzyj proszę na wykopalisko. Istnieje duże prawdopodobieństwo że tu znajdziesz coś co uznasz za o wiele bardziej interesujące niż linki uznane za warte wykopania przez ogół użytkowników. Przeglądanie wykopaliska to nic trudnego. Zaraz krok po kroku pokażę jak się do tego zabrać.

26355Wystarczy kliknąć na pole zaznaczone na czerwono na powyższym zdjęciu. W nawiasie widnieje aktualna liczba znalezisk znajdujących się w wykopalisku które możesz przejrzeć. Aby dostać się na wykopalisko można także posłużyć się tym linkiem:

http://www.wykop.pl/wykopalisko

Najłatwiej na ciekawe linki trafić przeglądając wykopalisko na dwa sposoby.

Pierwszym sposobem jest przeglądanie najnowszych linków

26366Po kliknięciu w zaznaczone na czerwono pole wyświetlone zostaną ostatnio dodane znaleziska. Na górze znajdują się te najnowsze, a im niżej tym linki były dodane później. Oczywiście po przejrzeniu pierwszej strony możemy skierować się do kolejnych. I tak:

Pierwsza strona najnowszych znalezisk na wykopalisku:

http://www.wykop.pl/wykopalisko/kategoria/wszystkie/1/najnowsze

Druga strona najnowszych znalezisk:

http://www.wykop.pl/wykopalisko/kategoria/wszystkie/2/najnowsze

Trzecia strona najnowszych znalezisk:

http://www.wykop.pl/wykopalisko/kategoria/wszystkie/3/najnowsze

i tak dalej...

Można także znaleziska uszeregować według popularności:

26369Po kliknięciu w zaznaczone na czerwono pole wyświetlone zostaną znaleziska z wykopaliska które uzyskały największą ilość wykopów, ale na główną jeszcze nie weszły (bądź to przez dużą liczbę zakopów bądź przez niedostateczną ilość wykopów). Uszeregowane są one od tego z największą liczbą wykopów, a im niżej tym wykopów mniej. Tu też mamy do dyspozycji dalsze podstrony:

Pierwsza strona najbardziej popularnych znalezisk na wykopalisku:

http://www.wykop.pl/wykopalisko/kategoria/wszystkie/1/wykopane

Druga strona najbardziej popularnych:

http://www.wykop.pl/wykopalisko/kategoria/wszystkie/2/wykopane

Trzecia strona najbardziej popularnych:

http://www.wykop.pl/wykopalisko/kategoria/wszystkie/3/wykopane

i tak dalej...

Oczywiście można jeszcze przeglądać wykopalisko według kategorii (jak na stronie głównej) bądź za pomocą zakładek "Aktywne" i "Najbardziej komentowane". Nie mam zamiaru jednak pisać tu podręcznika a pokazać najwygodniejsze metody przeglądania wykopaliska co może ułatwi wielu użytkownikom stawianie "pierwszych kroków" na wykopalisku.

Wiem że dla wielu to co wyżej napisałem to "oczywista oczywistość". Jednak ten mały poradnik kierowany jest do ludzi którzy może o tym nie wiedzieli bądź potrzebowali pewnego bodźca aby na wykopalisko zajrzeć. Mam nadzieje że ten poradnik takim bodźcem się stanie.

Na koniec pozostaje tylko życzyć miłego przeglądania wykopaliska!

Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.