Ostatnio: 20.01.2013

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych
loogoCała akcja polega na wysłaniu sobie listów z upominkiem między sobą, ale póki nie dostaniemy przesyłki – tak naprawdę nie wiemy kto jest adresatem. Można spodziewać się wszystkiego. Tym razem jest to edycja Świąteczna więc będziemy mogli oczekiwać listu bądź kartki świątecznej z życzeniami oraz świątecznego upominku.

Najczęściej zadawanie pytania odnośnie wykopoczty

1. Po co Wam zdjęcie przesyłki, którą zamierzam wysłać?

Jest ono nam potrzebne po to, abyśmy wiedzieli, że zakupiliście/zrobiliście prezent i macie go gotowego do wysyłki. Nie zamierzamy przyglądać się tym prezentom szczegółowo - jeśli wszystko pójdzie dobrze to będzie ich 350! Po kilku zdjęciach będziemy mieli zapewne dość ;)
2. Co powinno znajdować się na fotce?

Zawartość przesyłki + nick osoby do której piszecie napisany na karteczce :)3. Po co Wam zdjęcie przesyłki, którą dostanę?

Gdy będziemy tworzyć podsumowanie IV Edycji zostanie udostępniona galeria z tymi prezentami - będzie nam miło (a także osobie, która wysłała Ci prezent), jeśli Twoje zdjęcie się tam znajdzie! Miło będzie powspominać potem ciekawe prezenty :)


4. Jakiej wartości powinien być prezent?

W okolicach 20 zł.5. Czy mogę wykonać prezent własnoręcznie?

Tak, jednak jego wartość musi oscylować w okolicach 20zł.
6. Co poza prezentem powinienem dołączyć do paczki?

List (najlepiej napisany własnoręcznie) lub kartkę świateczną z życzeniami.7. Kiedy dostanę adres na który mam wysłać przesyłkę i gdzie go dostanę?

Gdy wgrasz zdjęcie zawartości paczki, które my zaakceptujemy (a staramy sie to robić dosyć szybko), osoba do której piszesz zostanie poproszona o podanie adresu. Adres ten zostanie przesłany bezpośrednio do Ciebie i pojawi się u Ciebie na mailu.8. Kiedy mam podać swój adres?

W momencie, kiedy osoba, która do Ciebie pisze przygotuje paczkę dla Ciebie (i wgra jej zdjęcie na stronę), zostaniesz poproszony o adres, który wpiszesz na stronie wykopoczty. Zostanie on przekazany bezpośrednio do tej osoby.


9. Kiedy mogę się spodziewać przesyłki?

Kiedy zostaniesz poproszony o adres, to znak że Twoja przesyłka jest już gotowa do wysłania, co oznacza że w najbliższych dniach zostanie wysłana. Może się zdarzyć tak, że wylosował Cię ktoś zza granicy i przesłka będzie szła dłużej, tj dojdzie do Ciebie po Świętach.


10. Kiedy muszę wysłac przesyłkę?

Zdjęcie paczki przygotowanej przez Ciebie musi się pojawić u nas do 9 grudnia, wysłać do paczkę musisz 10 grudnia najpóźniej. Weź pod uwagę to, że jeśli wgrasz zdjęcie dopiero 9 grudnia to osoba, do której piszesz może podać Ci adres np 2 dni później (np może miec problemy z internetem), a wtedy paczki nie wyślesz 10 grudnia i sprawisz nam problemy dlatego bardzo prosimy nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę!


11. Kiedy pojawi się podsumowanie tej edycji?

W okolicach Świąt będziemy wiedzieli mniej więcej jak wygląda wysyłka paczek dlatego dopiero wtedy pojawi się data podsumowania, ale będzie to na pewno po Nowym Roku.


12. Do kogo się zgłaszać z problemami?

Najlepiej do @kicioch, ale wszelkie techniczne problemy można zgłaszać bezpośrednio do @Even.13. Mail z adresem do mnie nie dotarł! Co robić?

Sprawdź w folderze Spam - jeśli go tam nie ma, od razu do nas napisz.
14. Czy mogę wysłać alkohol?

Jeśli wylosowałeś osobę pełnoletnią to tak, a jeśli nie (ta informacja pojawia się pod nickiem) to jest to zabronione.


15. Mogę napisac kogo wylosowałem?

Nie - jest to zabronione do momentu gdy będziemy mieli 100% pewność, że przesyłka dotarła. (zazwyczaj użytkownicy chwalą się na mikroblogu, że otrzymali już przesyłkę)


16. Ile kosztuje wysyłka? Jak adresować paczkę? Jak adresować list?

Te wszystkie informacje możecie znaleźć na tej stronie: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

17. Co napisać w liście?

Wszystko co Ci przyjdzie do głowy - opowiadanie, wiersz, opisz swoje życie, napisz coś o sobie, napisz recenzje filmu, napisz o pogodzie, poleć jakiś film lub książkę... możliwości jest wiele :)

18. Gdzie pojawia się informacja czy ktoś jest pełnoletni?

Jeśli nie ma żadnej informacji na ten temat obok nicku oznacza to, że osoba jest pełnoletnia. W przypadku osoby niepełnoletniej, komunikat pokazuje się obok nicku.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.