Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Był sobie facet, który nienawidził swojej teściowej. Tak go babawkurzała, ze postanowił ja zabić. W tym celu udał sie do

sklepu zoologicznego po trutkę na szczury. W sklepie miły pan sprzedawca doradził biednemu facetowi cos lepszego na zgładzenie teściowej „Jak chce pan się skutecznie pozbyć teściowej, to niech kupi pan te 2 pelikany. Wystarczy powiedzieć słowo: „NA...” a one już zrobią swoje". Facet kupił pelikany izawiózł je do domu.Tam chcąc sprawdzić jak one „działają” postanowił zrobić próbę.Powiedział: „NA fotel!” Pelikany rzuciły sie na fotel i całego rozbebeszyły i pożarły. Uradowany i zszokowany facet powiedział: „Na stół!” Pelikany rzuciły sie na stół - zostały po nim tylko trociny. Nagle do pokoju wpada teściowa i zszokowanym tonem mówi: „Zbyszek!? NA CHUJ CI TE PELIKANY!!???”

Komentarze

Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.