Ostatnio: 08.07.2018

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Pamiętacie moje obietnice z wykopaliska http://www.wykop.pl/link/1101157/wykopowe-wyzwanie-poprawa-wzroku/ ?

Muszę przyznać, że wybrałem chyba najgorszy czas na takie wyzwanie. Czas największego ciśnienia, czas matur.

No i szczerze mówiąc dałem... DAŁEM RADĘ!

(x/y x - liczba stóp odległości z jakiej widzę rząd liter y - liczba stóp z jakiej powinien być widziany)

Przez ten czas ćwiczeń zaczynając od stanu lewe 10/20 prawe 10/25, doszedłem dwa tygodnie temu do stanu 13/20 i 13/20. Od tego czasu nie prowadziłem pomiarów, aż do dziś. I co wyszło?

lewe 17/20 prawe 14/20 !!!

Wszystkie pomiary były wykonywane po chwili ćwiczeń, a stan nie utrzymywał się na stałe, jednak ogólnie wzrok także się poprawił.

Na mikroblogu opisywałem swoje działania http://www.wykop.pl/mikroblog/tagi/poprawawzroku/.


Z początku ćwiczenia wyglądały tak jak podrywanie dziewczyny mówiąc jej, że jest ładna. Nic z tego za bardzo nie wychodzi, a człowiek zaczyna tracić ochotę na dalsze działanie. Jednak z czasem zaczyna się zauważać o co w tym wszystkim chodzi, wystarczy się nie peszyć :)

Po pierwsze należy przeczytać całą książkę Batesa http://www.scribd.com/monikaoles/d/83323596-Bates-H-William-Naturalne-Samoleczenie-Wzroku-1

Litery na tablicach powinny być jak najczarniejsze, ja przyciemniałem wydrukowane już tablice, na szkolnym ksero, z całkiem niezłym efektem.

Najgorsze co człowiek może robić w tym treningu, to skupiać się. Lepsza jest postawa "co widzę to widzę" i powtarzaniu ćwiczeń.

Warto trenować z tablicą na dworze, w domu zwykle mało miarodajne warunki świetlne i niewielkie odległości.

No dobra, ale wzrok się trochę poprawił i to wszystko?

To dopiero początek

Żaden wykopowicz nie podjął w pełni ze mną tego wyzwania, nad czym ubolewam, a i wy też pewnie zaczynacie.

Możecie jednak się zrehabilitować...

Jestem świadom, że dla szerszego grona ludzi, szczególnie poza wykopem, a może szczególnie właśnie tutaj, nie jestem wystarczająco wiarygodny. Z tym też wiążę kontynuację projektu.

Zaczynamy drugą część wykopowego wyzwania poprawy wzroku!

Jednak, co zrobić aby rozwiać wszelkie wątpliwości? Nasunęła mi się prosta odpowiedź... W przeciągu kilku dni wybiorę się na komputerowe badanie wzroku. Wyniki które przedstawi mi okulista, wrzucę na mikroblogu, później kolejne miesiące ćwiczeń (max 5-6 miesięcy) które mają doprowadzić do widocznej poprawy, oraz kolejne badanie wzroku.

Pragnę waszej pomocy. Jeśli mi się uda (już raz jak widać, dało radę), to nadal będzie odosobniony przypadek. Jednak pomyślcie co by było gdyby choć kilkanaście osób wzięło udział ze mną w tym wyzwaniu biorąc je na poważnie. Jeśli przedstawilibyśmy dowody na to, że wzrok można poprawić ćwiczeniami... Uruchomcie swoją wyobraźnię.

Jeśli ktoś mógłby stworzyć czat stronkę lub cokolwiek na potrzeby tego projektu, byłbym bardzo wdzięczny. A wszystkich którzy są zainteresowani poprawieniem wzroku zapraszam do wypełnienia forma, dzięki temu wszystko będę mieć klarownie przedstawione http://www.wykop.pl/mikroblog/tagi/poprawawzroku/

St C4 99pie C5 84UWAGA! tutaj formularz dla osób chętnych do wzięcia udziału w dalszej części wyzwania! https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGdhOWQ4bWE3WHVYYUNIbHllRWpSOWc6MQ

Ew. pytania słać na mail romek9933@gmail.com

Komentarze

  • Jestemroman Jestemroman (*.SLOWIANKA.ds.uni.wroc.pl)

    http://www.wykop.pl/ramka/1145865/wykopowe-wyzwanie-poprawa-wzroku-rezultaty/

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst kyjufmbv5k:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.