Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

DEMON&TAXKY

Projekt dwójki raperów z lubińskiego Ustronia na Dolnym Śląsku, gdzie w rolę beatmakera wciela się - Taxky, dobrze znany z wielu solowych - lokalnych produkcji oraz młody mc – Demon, który początki ma już za sobą jednak dopiero dzięki tej płycie ma zamiar trafić do szerszego grona słuchaczy.

Jest to projekt przede wszystkim dopracowany, nie zawierający tak zwanych płytowych zapychaczy. Każdy kawałek opowiada o konkretnej historii widzianej oczami tego młodego, ale charakternego wykonawcy na jakiego wyrasta Demon.

Pozorny spokój" to tytułowy singiel promujący album.Trzeba przyznać, że twórcy znani z lokalnego podwórka, szykują prawdziwą rapową ucztę. Chociaż premiera płyty dopiero niebawem, już dzisiaj macie okazję posłuchać cząstki tego materiału w postaci singla. Dla niedowiarków - życzymy miłego pobytu za Oceanem!!! Polecamy!!!

DEMON&TAXKY - "Pozorny spokój"

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst 018z4kbpit:

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.