Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnychOryginalny artykuł znajduje się na: 7000obr.pl.

KAŻDY Z NAS CHCE SIĘ DOBRZE WYSYPIAĆ. HIGIENA SNU TO JEDEN Z PODSTAWOWYCH CZYNNIKÓW, WPŁYWAJĄCYCH NA ZDROWIE. JAKI ELEMENT W SYPIALNI POMOŻE O NIĄ ZADBAĆ? ODPOWIADAJĄ PASJONACI ZDROWEGO SNU Z ILOVEGRAIN.COM.

UŁÓŻ WYGODNIE GŁOWĘ, CZYLI WŁAŚCIWA PODUSZKA

Dobór odpowiedniej poduszki ma ogromny wpływ na komfort snu. Źle dopasowana może utrudniać zaśnięcie i wywoływać bóle karku, przez co rano człowiek czuje się obolały i zmęczony. Wygodna poduszka jest równie ważna, co dopasowany materac. Ciekawym rozwiązaniem dla osób, mających problemy z zasypianiem, są ziołowe poduszki. Czym się one charakteryzują?

WYGODA I ZAPACH

Poduszki z łuską gryki są trwałe, wygodne i odpowiednio podpierają odcinek szyjny kręgosłupa. Mają one elastyczny kształt, dopasowujący się do głowy oraz szyi dzięki możliwości przemieszczania się łusek. Zawarte w gryce substancje hamują rozwój wszelkich roztoczy, więc produkt jest bezpieczny dla alergików. Ziołowe poduszki gryczane są wypełnione różnymi dodatkami, wśród nich wyróżnić można m.in.:

– płatki róży, wpływające na polepszenie nastroju i ułatwiające zrelaksowanie się,

– macierzankę, pomagającą w oddychaniu przy nieżycie nosa i mającą uspokajające działanie,

– odstresowującą lawendę, przynoszącą ukojenie i spokój.

Aby zapewnić sobie regenerujący sen, trzeba zadbać o wygodną poduszkę. Ta wypełniona dodatkami ziołowymi nie tylko będzie komfortowa, ale i utuli do snu swym delikatnym zapachem.

Takie poduszki są dostępne w wielu sklepach internetowych, jak np. (https://ilovegrain.com/)

Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.