Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Firma Krosch specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kuchennych zlewozmywaków. Produkty firmowane tą marką charakteryzuje szereg zalet. Po pierwsze autorska technologia "Krosch easy clean", która stosowana jest na powierzchnie tych zlewozmywaków zapewnia niedostrzegalną gołym okiem powłokę ochronną. Nanoszona jest ona podczas procesu produkcji. Jej zadaniem jest ułatwienie czyszczenia tej części wyposażenia kuchennego. "Krosch easy clean" hamuje rozwój bakterii i ogranicza powstawanie różnego typu zanieczyszczeń na powierzchni kuchennego zlewozmywaka.

Ponadto produkty marki Krosch cechuje duża odporność na zarysowanie oraz na powstawanie przebarwień, czy pęknięć. Zlewozmywaki tej firmy odporne są także na wysokie temperatury, nawet te sięgające do 280°C. Potwierdzenie wysokiej klasy produktu znajdziemy także w długim okresie gwarancyjnym oferowanym przez producenta. Sięga on aż 15 lat. Na specjalną prośbę klienta, zamówiony zlewozmywak może zostać wzbogacony o jeszcze jedną autorską technologie. Możliwe jest ulepszenie produktu o dodatkową warstwę ochronną "Krosch antibacterial". Powstaje ona za pomocą wykorzystania jonów srebra. Takie pokrycie tej części wyposażenia kuchennego uniemożliwi rozwijanie się na jej powierzchni bakterii, czy grzybów.

W ofercie sklepu Krosch znajdzie się także bogaty wybór baterii kuchennych, które są niezbędnym uzupełnieniem zlewozmywaków.

zlewozmywak granitowy

7f74329218139076d767145d072ca353 orig
Wykop

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright – 1999-2017 INTERIA.PL , wszystkie prawa zastrzeżone.