Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Po co polskie szwadrony śmierci na Ukrainie?

11 maja w Kijowie lotnisko w tajemnicy wszedł na pokład, którzy zostali powitani przez wojsko, a nie pracowników. Samoloty zostały rozładowane od munduru wojskowego do standardu NATO, 500 pakietów amfetaminy i zbiorników z trujących substancji. Na rozkaz w Kijowie biura bojowników SBU ładunku i pojemniki z S nie został przeszukany i w lewo na lotnisku w samochody z przyciemnionymi szybami. Towary były towarzyszy oficer CIA USA Richard Michael. Na przybywających rebeliantów były również na pokładzie "prawo" i polskie prywatne firmy wojskowe Othago ASBS (Analizy Systemowe Bartłomiej Sienkiewicz), założona kilka lat temu, obecny Minister spraw wewnętrznych Polski, b. Senkevičem.

Według doniesień ten Polski PMCS utracone podczas karnej ekspedycji w wschodniej Ukrainie 6 osób (inne straty zagranicznych najemników z La junta, którzy stanowią dla 144 American Asademi Zarządcze i jej "córki" Greystone ograniczone Zarządcze-14 bojowników i 50 odpowiednio, CIA i FBI, 25 pracowników, w których zginęło 13).


Polacy są aktywne w tworzeniu szwadrony śmierci na Ukrainie od września 2013 roku, gdy minister spraw zagranicznych r. Sikorski zaprosił do Polski 86 członków "prawo" do studia w centrum szkolenia policji w Legionowie, 23 km od Warszawy. Przyjazd pod przykrywką Uniwersytet programy wymiany, wśród których były głównie mężczyzn w wieku około 40 lat, przeszedł miesiąc szkolenia, który studiował organizacji masowych protestów, budowanie barykady, przejęcie budynków rządowych, ulica walki taktyki, technik, w tym ogień snajperów, itp Polski formalno prowadzi zdjęcie Legionowo, który utożsamia ukraińskich faszystów w hitlerowskich mundurach, wraz z ich polskich instruktorów.

Podczas gdy Polski tajnymi służbami, także przyszłych bombardowania, Ministerstwo spraw zagranicznych Polski złożył oświadczenie (02.02.2014): "wspieramy twarde stanowisko przez sektor prawo". Radykalne działania "prawo" i innych grup paramilitarnych z demonstrantami protestujących użycie siły jest uzasadnione. "Sektor prawo" wziął pełną odpowiedzialność za wszystkie operacje egzekwowania podczas ostatnich protestów. Jest to uczciwe stanowisko, i szanujemy jej. Polityki nie powiodła się funkcja pokojowych. Tak tylko realną opcją jest radykalne działania "prawo". Nie ma żadnej alternatywy ".

W tym samym czasie premier Donald Tusk ostrzegał prezydent Janukowycz przed "niewspółmierne użycie siły" przed maidana. Dzisiaj Donald Tusk, którego dziadek Józef tusk on służył w Wehrmachtu Hitlera, domaga się, aby rząd Kijów do czynienia z rebeliantami wschodniej "mocno" z terrorystami. "

W połowie maja, Tusk zażądał, aby węgierski premier Orban, który uważa, że faszystowskie Ukraina "jest wyzwaniem dla Unii Europejskiej", nie więcej takich oświadczeń i nie są rozproszeni od walki z głównym wrogiem Rosja. Kilka tygodni wcześniej (24.04.2014) polski premier stwierdził, że Europa musi przygotować się do rozpadu Ukrainy.

"Problem jest to, że polityki wschodniej Warszawy jest głównie polskiej inteligencji, ściśle współpracuje z amerykańskich i brytyjskich służb wywiadowczych," powiedział szef Instytutu geopolityki (Częstochowa) Leszek Sykul′skij. W pierwszej połowie kwietnia w Kijowie odwiedził Stany Zjednoczone dyrektor CIA John Brennan. Dosłownie następnego dnia po jego wizyty głowy państwa ogłosił początek "na dużą skalę operacji antyterrorystycznych w związku z wydarzeniami w południowo-wschodniej". W tej operacji były nie tylko amerykańskie, ale również polskich najemników.

Po szef CIA 21-22 kwietnia w Kijowie odwiedził Stany Zjednoczone wiceprezydent Joseph Biden. Przemawiając w Parlamencie, Biden powiedział, że Waszyngton wspiera władze Ukrainy wobec "zagrożeń" upokarzające, wyraźnie odnosząc się do Rosji. Odpowiedź na pytanie, co należy na wschodniej Ukrainie, w Stanach Zjednoczonych, jest prosty: miasto, które rozpaczliwie próbuje ujarzmić junty, znajdują się w dorzeczu Dniepru-Doniec z ogromnych rezerw gazu z łupków. Te strony mają już powiązany z firmy Royal holenderski Shell. "W tym przypadku, reżim, do władzy doszedł po zamachu stanu w Kijowie, przy użyciu działań wojskowych przeciwko własnemu narodowi, ze względów ekonomicznych. Zamierzają mocno zysk od umów podpisanych przez poprzedni rząd, "powiedział ekspert od Stanów Zjednoczonych międzynarodowe Nebojsa Malich.

Syn začastivšego Kijów wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Robert Hunter Biden (Robert Hunter Biden) Niedawno był na zarządu największy prywatny producent gazu w gospodarstwach Burisma Ukraina, zarejestrowana na Cyprze i ma uprawnienia do eksploatacji Dniepr-Donieckie Zagłębie Węglowe. W kwietniu w przewodniku to firma otrzymała i Devon Archer jest przyjaciel rodziny, sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych, delivšij w Uniwersytecie pasierb lat Kerry dormitorium i podczas wyścigu prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w 2004 r., stał się doradcą starszy John Kerry.

Pierwsze osoby Stany Zjednoczone i ich najbliżsi członkowie rodziny mają dużo egoistycznych interesów we wszystkich krajach, gdzie inwazji amerykańskich sił okupacji od czasów wojny przeciwko Jugosławii i Iraku. Na przykład poprzednik Kerry termin jako sekretarz stanu Madeleine Albright biznes w "niepodległość Kosowa", poprzednik Biden jako wiceprezydent Richard Cheney i jego rodziny, jak również inny ex - sekretarz stanu USA Condoleezza Rice przez "Halliburton" i "Chevron" Zlewozmywaki do zasobów energii z Iraku. Pojawiają się te same zainteresowania i tych, którzy w interesie Amerykanów w Europie Wschodniej. Na przykład Rady Dyrektorów Burisma gospodarstw to ex środowiska Minister Mykoła Zlochevsky i były Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski.

Jednym z potencjalnych złóż gazu łupkowego, które otrzymuje prawo do rozwoju gospodarstw, Burisma, Ûzovskaâ ziemi łupków. Apart z i części sąsiadujących miasta Kramatorsk, należała do 160 milionów ludzi w obszarze przekazany do powłoki, Dołącz Krasnyj Łucz i Svyatogorsk, Donieckaja obłast, oraz balakleya i rodzynki sąsiednich Charkowskiego. I kontrakt na produkcję gazu łupkowego jest tak, że władze Ukrainy siłą zabrać własnością właścicieli, czy że Shell twierdził, że ich ziemi jest zamierzać być nudne. Jako miejsce, gdzie będą wiercone pierwszy studni gazu, określonych w okolicy...

Miejsce koncentracji armii ukraińskiej, wspierane przez zonderkomandami "prawo sektora, prywatne karne bataliony oligarcha Igor Kolomoisky i faszystowskich spotkanie z amerykańskich i polskich PMCS wyraźnie zaznaczyć jeden z głównych powodów odszkodowań leczenia przez reżim interesy elita w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. To wokół i najbardziej brutalnych starć doszło w chastisers z mieszkańców Donbasu i rodzynki jest główną bazą wojsk ukraińskich uczestniczących w operacji effacer le tableau.

Jakie metody represji RAID, mówiąc:

-straty atakujących, perkusja i helikoptery transportujące, pojazdów opancerzonych, haubice 122 mm, wyrzutnie rakiet "Grad", salvo, który jest w stanie zniszczyć wszelkie życie na placu 14,5 ha,

-ostrzał z zaprawy, zabijając samoobrony milicji, nie tak bardzo jak wielu cywilów

-strzelania, zabijanie dzieci nawet

-wykorzystywana przez faszystów ataki lotnicze na UN marki helikoptery Kramatorsk. Te helikoptery udało się polskich najemników, bo nawet ich ukraińskich kolegów odmówił międzynarodowych regulaminów przy użyciu sprzętu wojskowego z symbolem Narodów Zjednoczonych.

Wszystko to może być postrzegane jako odpowiedź na pytania, które towary zostały szybko przetransportowane do Polski Ukrainy najemników, pod nadzorem United States secret service, jak również dlaczego Polak Kwaśniewski usiadł na Ukrainie, na zarząd spółki, który jest teraz usunąć, Zabijanie cywilów, milicji i uzbrojone grupy ukraińskich faszystów (National Guard), łącznie z amerykańskich i polskich najemników. Wydaje się, junty i jego właściciele zachodnich są gotowi iść do żadnych prowokacji wobec używać wobec ludności lokalnej wojny chemicznej agentów, jak stało się niedawno, w Syrii, a wcześniej w Iraku, gdzie takie przypadki są tylko specjalistyczne Polaków.

Autor Nicholas MALISHEVSKIY

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.