Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Dodatkowe opcje

W serwisie Pokazywarka.pl, poniżej pola tekstowego, znajdują się "dodatkowe opcje".USTAWIANIE ADRESU STRONY

Użytkownik, nawet nie zalogowany, może ustawić adres publikowanej przez siebie strony.
Wystarczy tylko w polu zaznaczonym wyżej na czerwono wpisać propozycję wyrazów, by zostały one zamieszczone w adresie utworzonej przez Ciebie strony.

Przykład poniżej:Po wpisaniu własnej propozycji dla adresu strony internetowej, pojawi się informacja czy wybrany adres jest jeszcze wolny, czy już zajęty.


OPUBLIKUJ NA MOIM PROFILU

To opcja dla użytkowników zalogowanych. Zaznaczając ją zgadzasz się na opublikowanie strony na Twoim profilu. W ten sposób tworzysz swojego prywatnego minibloga.

Więcej o profilu publicznym. Kliknij


POZWALAJ NA KOMENTARZE

To również opcja dla zalogowanych użytkowników. Dzięki niej pozwalasz innym zalogowanym użytkownikom na komentowanie stworzonej przez Ciebie strony.

Możesz także nie publikować nowo-utworzonej strony na swoim profilu, ale zezwolić na komentowanie dodanej strony. Wówczas nie udostępnisz innym informacji o tym, że to Ty utworzyłeś daną stronę, ale zezwolisz na jej komentowanie.

Jak to działa? Powrót

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst rf6q6okkl5:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.