Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych
Jeśli szukasz gry fabularnej dającej prawdziwą wolność wyboru i niemalże nieograniczone możliwości kreowania rzeczywistości to dobrze trafiłeś!
Cantr jest grą inną niż wszystkie. Umożliwia ona stworzenie jednej lub kilku postaci w wirtualnym świecie i poprzez interakcję z postaciami innych graczy (prowadzonymi także przez obcokrajowców) oraz, niczym w papierowych RPG, konsekwentne odgrywanie ról zmienianie ogromnego świata stworzonego przez samych graczy.
Marzyłeś o zostaniu znanym w świecie żeglarzem-odkrywcą, a może żądnym krwi piratem, którego imię będzie powtarzane przez kupców ze strachem? Szukałeś gry, gdzie mógłbyś wykorzystać swój talent polityczny by prowadzić skomplikowane i nie zawsze czyste rozgrywki dyplomatyczne z sąsiadami? Chcesz zostać przywódcą nowej społeczności, która od zera stworzy prężnie prosperującą osadę, gdzie mieszkańcom żyje się dostatnio i bezpiecznie? A może poszukiwaczem przygód, który przybywszy do miejskiej karczmy może przy kuflu piwa cały wieczór opowiadać zaciekawionym mieszkańcom swoje niesamowite historie?
W Cantr to możliwe. Tu nie ma niemal żadnych ograniczeń poza twoją własną wyobraźnią! Czy jakakolwiek inna gra może oferować równie wiele? 

Nie ma tutaj poziomów, punktów doświadczenia czy rankingu graczy. Tutaj sam stawiasz sobie cele i konsekwentnie prowadzisz swą postać tak, by była dokładnie taka jak zechcesz.

Przez twórców gry stworzone zostały jedynie lądy i występujące na nich bogactwa naturalne. Całą resztę zrobili ludzie grający swoimi postaciami. Zwiedzając świat Cantr II trafisz do małych osad na obrzeżach cywilizowanego świata, samotni, opuszczonych ruini dawniej ludnych osad a także ogromnych miast stanowiących skomplikowane i oryginalne organizmy. Rozmaite systemy polityczno-społeczne i kulturalne z którymi można się spotkać nie zostały narzucone przez mechanikę gry lecz jest dziełem setek ludzi, który brali udział w kreowaniu świata gry wczoraj i dziś. Poza zwierzętami nie ma w tej grze żadnych istot NPC (postaci kierowanych przez komputer), więc masz pełną swobodę komunikacji z innymi ludźmi. Nigdy nie masz pewności, jak na twoją obecność zareaguje inny człowiek, nie ma też sytuacji, z której nie dałoby się wybrnąć. To sprawia, że świat Cantr II jest szalenie interesujący . 
Możesz grać ile chcesz i jak chcesz a nie kosztuje Cię to ani złotówki!

Jeśli nie dysponujesz zbyt dużą ilością wolnego czasu to gra każdą z postaci może się ograniczyć do kilku minut dziennie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dysponując większą jego ilością rozmawiać z innymi i poświęcać czas na odgrywanie swoich postaci.
Kolejnym ważnym atutem gry jest fakt, że jest ona całkowicie darmowa . Nie ma ryzyka, że bogatszy gracz będzie miał łatwiejszy start. Cała gra została stworzona i działa dzięki poświęceniu wielu wolontariuszy i bezinteresowanym dotacjom na utrzymanie serwera.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.