Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Ja wiem, że to w sumie nic wielkiego, ale było tak urocze, że wywołało uśmiech na mojej twarzy :)

Kompi złapał syfa, więc wywalamy syfa w kosmos. Instalacja, umowa licencyjna i?

I.a. Dedykacja

Spybot-S&D jest dedykowany najcudowniejszej dziewczynie na Ziemi:)

I.b. Binaria

Co zyskujesz kupując oprogramowanie? Ogromną liczbę jedynek i zer, nic więcej. Jeśli były rozpowszechniane jako sztuka, mogę zrozumieć konieczność zapłaty za nie. Jeśli jednak głównym celem ich uporządkowania jest chęc zarobienia pieniędzy - poprzez opłaty lub drobne ogłoszenia - to tego nie rozumiem!

I.c. Konkluzja

Oznacza to, że grant licencję na używanie Spybot-S&D tyle razy ile chcesz, a jeśli Ci się spodoba, poroszę Cię o dwie rzeczy: zmów modlitwę za mnie (oraz najcudowniejszą dziewczynę jeśli już to robisz ;) ) do Twojego Boga - lub do czegokolwiek w co wierzysz - i życz nam nieco szczęścia.

przesłodkie i romantyczne absolutnie :)

Komentarze

  • Jrss2 Jrss2

    Fakt, romantyczne i urocze. Ja kiedyś w kodzie źródłowym antywirusa, który niekoniecznie chciał działać znalazłem komentarz twórcy "sorry, i fucked it up".

  • Zwiazek Zwiazek

    @Borysses - wirusy to jedno, ale zadedykować kobiecie program zajmujący się oprogramowaniem złośliwym czy tam szpiegującym? ;)

  • Borysses Borysses

    Interesujące. Zwłaszcza w kontekście wirusów i innych syfów ;)

Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.