Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Analizy i wieści na temat Palestyny, Izraela, Żydów, judaizmu i syjonistów: część 2 Część 1 Cześć 3

...Still, without Brouwer’s suggestion I would never have gotten myself to engage intensively with your book because it is written in a language inaccessible to me. The word God is for me nothing more than the expression and product of human weakness, the Bible a collection of honorable, but still purely primitive, legends which are nevertheless pretty childish. No interpretation no matter how subtle can (for me) change this. ... For me the Jewish religion like all other religions is an incarnation of the most childish superstition. And the Jewish people to whom I gladly belong ... have no different quality for me than all other people. As far as my experience goes, they are also no better than other human groups, although they are protected from the worst cancers by a lack of power. Otherwise I cannot see anything “chosen” about them...

In general I find it painful that you claim a privileged position and try to defend it by two walls of pride, an external one as a man and an internal one as a Jew. As a man you claim, so to speak, a dispensation from causality otherwise accepted, as a Jew of monotheism. But a limited causality is no longer a causality at all, as our wonderful Spinoza recognized with all incision... Einstein Letter

Jewish Collaboration With NKVD and Soviets The NKVD Executions In Poland and Jews

Żydowscy Kolaboranci NKWD i Sowietów. Kłamstwa o Jedwabnem Łucja Chołowińska-Chojnowska pamięta, że "W Jedwabnem, zamieszkałym głównie przez Żydów, zostały tylko 3 domy bez czerwonej flagi kiedy wchodzili Sowieci. Nasz był jednym z tych domów. Przed pierwszą deportacją nasza sąsiadka Żydówka przybiegła do nas (zawsze mieliśmy doskonałe relacje z Żydami) i ostrzegła nas, ze nasze nazwiska są na liście do deportacji. Wtedy razem z moją siostrą Jadwigą i jej 4-letnią córką uciekłyśmy do Orlikowa zabierając ze sobą tylko trochę ubrań" (strona 7)

Joanna Siedlecka: The Black Bird-Monstrosity "Czarny ptasior" – odcinek I Kosinski: Grand Calumniator of Poland

Jerzy Josek Nikodem Lewinkopf Kosinski and two other literary profiteers of the Holocaust

Ekshumacje w Jedwabnem trwały zaledwie trzy dni. Sprawozdanie z badań nie zostało opublikowane. Co w nim jest?

Monika Olejnik rozmawia z byłym prezydentem Lechem Wałęsą

Monika Olejnik: Panie prezydencie, jak Polacy powinni przeprosić za mord Żydów w Jedwabnem?

Lech Wałęsa: Najlepiej, gdyby to zrobili ci, którzy już nie żyją - tak by było najlepiej. I ci sprawcy ohydnych działań, myślę, że tam właśnie, na Sądzie Ostatecznym, to zrobią. Natomiast my tutaj już przepraszaliśmy, nawet moimi ustami jako prezydenta - kiedy byłem z oficjalną wizytą w Izraelu, już przeprosiłem. Dlatego ja myślę trochę inaczej - że są nieudacznicy żydowscy i inni, którzy rozdrapują rany, którzy tylko z tego żyją, pisząc książki i podburzając te narody, które tyle ucierpiały. To jest ohydne i z tym powinniśmy dawno już skończyć.

Olejnik: Ale, panie prezydencie, kiedy pan był w Knesecie w 1991 roku, nie wiedział pan o tym strasznym mordzie. O tym mordzie dowiedzieliśmy się niedawno, o tym, że spalono żywcem 1600 osób.

Wałęsa: To była wojna, Polska była wtedy, jak pani wie, pod zaborem niemieckim, nie tylko zresztą, pod sowieckim też. I dlatego trzeba przede wszystkim uderzać w tych, którzy wojnę spowodowali, uderzać w tych, którzy mieli informacje, nawet od pana Karskiego, jak pani pamięta, a Żydom nie pomogli. Narody takie, jak Stany Zjednoczone czy Francja, czy Wielka Brytania też nie przeprosiły nas za to, że nie wywiązano się z umów, z porozumień, że dopuszczono do tej sytuacji. Dlatego możemy w absurdach posunąć się bardzo daleko. Ja przepraszałem jako prezydent. Wiele razy to robiliśmy. A jeszcze ani jeden Żyd nie przeprosił Polaków, chociaż tu też działy się różne ciekawe rzeczy, też byli zbrodniarze po stronie żydowskiej.

Olejnik: Panie prezydencie, czy pan nie uważa, że prezydent Aleksander Kwaśniewski, tak jak zapowiedział, powinien przeprosić w imieniu narodu?

Wałęsa: Proszę pani, ja już to zrobiłem, teraz oczekuję, że ktoś w imieniu narodu żydowskiego nas też przeprosi...

Jedwabne kłamstwo w Ogrodzie Krasińskich. Pokłosie błędu Lecha Kaczyńskiego Trwające właśnie prace archeologiczne mające na celu odnalezienie archiwum Bundu, jakie toczą się w warszawskim Ogrodzie Krasińskich, podważają zasadność zablokowania ekshumacji w Jedwabnem, którego dopuścił się Lech Kaczyński. Przypomnijmy, że w 2001 roku, gdy rozpoczęto ekshumację w Jedwabnem, Lech Kaczyński był ministrem sprawiedliwości, a Ewa Juńczyk-Ziomecka (w latach 2006-2010 podsekretarz i sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego) była dyrektorem do spraw rozwoju Muzeum Historii Żydów Polskich. Po jej telefonie Lech Kaczyński przybył na wielogodzinne rozmowy do Muzeum, po których zdecydował o zablokowaniu ekshumacji w Jedwabnem. – To, co działo się między 30 maja a 4 czerwca 2001 roku, było raczej parodią ekshumacji. Przeprowadzeniu rzetelnych prac sprzeciwili się bowiem rabini, argumentując, że wykopywanie zwłok jest sprzeczne z religią żydowską – opowiadał później prof. Andrzej Kola, który miał je przeprowadzić. Kaczyński uznał, że głos rabinów ma większe znaczenie niż prawda materialna i zabronił kontynuacji wykopalisk...

śp. Lech Kaczyński – i Żydzi Posłanie po angielsku Prawo i Sprawiedliwość - inaczej Kim są Kaczyńscy?

9-IX-MMVII roku reaktywowała się w Polsce loża B'nai B'rith – żydowskiej pseudo-masonerii, wykazującej pewne podobieństwo do Wielkiego Wschodu – ale tylko „pewne”: loże i masonerii klasycznej i WW są zawsze ponad-narodowe – a B'nai B'rith to organizacja nacjonalistyczna.

W zasadzie nie ma w tym nic złego. Organizacja – jak organizacja. Pytanie jednak: dlaczego ta parunasto-osobowa organizacja od razu jest fetowana przez ambasadora USA – i gorąco witana przez Prezydenta III RP? ŚP. Lech Kaczyński skierował bowiem do Loży Polin B'nai B'rith w dniu jej powstania następujące Posłanie:

"...Blisko 70 lat temu, w 1938 r., dekretem Prezydenta RP, w wyniku absurdalnych obaw, nieporozumień oraz wprowadzenia w błąd, zakazano działalności polskiej sekcji B’nai B’rith. Należy uznać za symboliczny gest, że dziś staję przed Państwem jako przedstawiciel Prezydenta RP, aby powitać Was i Waszą organizację, która po raz drugi rozpoczyna działalność w Polsce... Ewa Junczyk-Ziomecka, Podsekretarz stanu Kancelaria Prezydenta RP."

...Co jest najbardziej w tym interesujące – to to, że w "Wydarzeniach prasowych" na oficjalnej stronie Prezydenta III RP nie znalazła się ani informacja o wydelegowaniu p. Ewy Junczyk-Ziomeckiej, Sekretarki Stanu (obecnie jest Konsulem Generalnym w Nowym Jorku) na tę uroczystość - ani tekst POSŁANIA. Z czego wynika, że Pan Prezydent chciał fakt wystosowania tego listu – i jego treść - ukryć przez Polakami! ... w POSŁANIU czytamy: „ powinniśmy starać się o stałe polepszanie stosunków polsko-żydowskich. To wymaga stałych wysiłków i gotowości do kompromisu.” Na czym miałby polegać „kompromis” ze strony Polaków? Na wypłaceniu amerykańskim Żydom równowartości majątków zupełnie innych Żydów... Ale do jakiego kompromisu mają nagiąć się Żydzi?...

Mason na Wawelu i Afery PiS cz.2 ... ambasador USA. Jak chwalił się na swojej stronie, omawiano sprawy przyszłego zarządu, czyli przejęcia tak zwanego utraconego majątku żydowskiego i ostatecznego rozwiązania problemu Radia Maryja. Zwyczajowo stronę władz reprezentowała pani Ewa Juńczyk-Ziomecka z Kancelarii Prezydenta, prywatnie bojowniczka ze Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita”. W skład zarządu odrodzonej BB wchodzą: neurolog prof. Andrzej Friedmann jako prezydent, filozof prof. Jan Woleński jako wice-prezydent, feministka Malka Kafka jako sekretarz generalny, Alicja Kobus jako skarbnik i dr Sergiusz Kowalski jako członek...

Następujące słowa Posłania są puste, nie było żadnej pomocy, główna zasługa jest Alexa Storożyńskiego: "Polska jest wdzięczna za działania, jakimi Liga Przeciwko Zniesławianiu [Anti-Defamation League] założona przez B’nai B’rith, współpracując z Amerykańskim Kongresem Żydowskim, wsparła nasze starania o zmianę nazwy obozu Auschwitz i przeciwstawiła się używaniu określenia "polskie obozy koncentracyjne"... Wasza pomoc w zwalczaniu nieprawdziwych i szkodliwych poglądów, które pojawiają się w świecie, np. w postaci opinii o odpowiedzialności Polski za powstanie obozów koncentracyjnych..."

Skandal w polskim konsulacie w Nowym Jorku. Juńczyk-Ziomecka wyrzuca Chodakiewicza za… ubój

... Konsul Ewa Juńczyk-Ziomecka z placówki w Nowym Jorku i profesor Mieczysław Biskupski z Central Connecticut State University (CCSU) popisali się niezłą tolerancją. Gwałcąc zasadę wolności słowa i dobre maniery wymusili wycofanie zaproszenia profesora Marka Jana Chodakiewicza na konferencję „Quo Vadis”. Jest to ponadorganizacyjne forum młodej Polonii. Dyskutują o naszej przyszłości. Podobne spotkania odbywają się w Australii i Kanadzie. Chodakiewicz miał wygłosić odczyt na temat świadomości narodowej Polaków („Meaning of Polish identity”). Był jednym z kilkunastu panelistów... Też nie było jednoznacznej odpowiedzi. Konsul tłumaczyła mętnie, że naukowiec ten nie jest kompetentny. Tak to indoktrynowany w PRL samozwańczy autorytet ocenił historyka wykształconego w USA, z doktoratem z Columbia University, autora kilkunastu książek po polsku i angielsku jak również kilkuset artykułów naukowych i kilku tysięcy felietonów. Obrońcy Chodakiewicza odparli, że jak zaproponował temat referatu, to raczej się na tym zna. I nalegali aby dyplomatka powiedziała wprost o co chodzi.

Nie potrafiła. Bąknęła tylko, że Sejm przegłosował ustawę o uboju rytualnym, ona się z tym nie zgadza. Co więcej – stwierdziła – jej stanowisko jest takie jak MSZ. To doprawdy niebywała fanaberia. Dyplomata akredytowany w USA aby reprezentować demokratyczną Polskę nie zgadza się z prawami, które demokracja wytworzyła. Jako prywatny obywatel ma naturalnie prawo do tego, ale jako urzędnik państwowy urzędujący za pieniądze polskiego podatnika, mieszkający na Park Avenue, jednym z najlepszych adresów w Nowym Jorku?

No dobrze, ale co ubój rytualny miał wspólnego z wykładem Chodakiewicza? A, no właśnie – znów mętnie wiła się Juńczyk Ziomecka – Chodakiewicz jest kontrowersyjny. Chrząknięcie i aluzja...

Polish Jewish Museum A Tough Sell Here ... The museum's exhibits will feature the close interactions that characterized Jewish-Polish relations at times, and the anti-Semitism that led to Poland's reputation (according to many Jews) as a hostile, Jew-hating country, Markowicz said...

Mit Prezydenta Lecha Kaczyńskiego ...Był uwikłany w przeszłość. Przeszłość swojej rodziny skrywaną przed opinią publiczną. Ale był również, a może przede wszystkim uwikłany w swoją własną przeszłość polityczną. Mimo haseł niepodległościowych i patriotycznych Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński zadawalając się wyhandlowanym czasowym stołkiem dla Jerzego Buzka... Wśród przyjaciół prezydenta Lecha Kaczyńskiego obecnie jawi się Aleksander Kwaśniewski. Podpis Lecha Kaczyńskiego ochronił Aleksandra Kwaśniewskiego przed śledztwem w sprawie tajnych więzień CIA w Polsce. Obrona Aleksandra Kwaśniewskiego przez Lecha Kaczyńskiego potwierdza naszą tezę o uwikłaniu Lecha Kaczyńskiego w szczególności, a PiS-u w ogólności w poddańczą politykę Polski wobec elit amerykańskich..

Anty Bohater na Wawelu cz.2 Warto odpowiedzieć sobie na pytanie zadane w poprzedniej części artykułu: Czy „Naród Wybrany” miał i ma „haka” na Kaczyńskich (-ego) i czy mogł ich szantażować w wielu sprawach dotyczących żydowskich interesów jak chociażby w roszczeniach organizacji żydowskich wobec Polski i w sprawie podatku koszernego? Człowiek, który w rocznice katastrofy Smoleńskiej wypowiada następujące słowa: Musimy wprowadzić elementarny moralny porządek… jednocześnie stoi za aferami Art. B, Fozz, Telegrafu, upadkiem gospodarki i finansow Polski, upadkiem owej wspomnianej moralności, wprowadzeniem podatku koszernego, jak również za projektem wywłaszczenia narodu polskiego … Reprezentant polski mówi językiem prawa żydowskiego, językiem interesów mniejszości żydowskiej… Naganne Postępowanie Braci K

- Zatrzymanie ekshumacji w Jedwabnem – to działanie Kaczyńskiego w perfidny i odrażający sposób nie tylko obciążyło naszą Ojczyznę za zbrodnię w Jedwabnem (kłamliwie i niesłusznie), ale wytworzyło także negatywny stereotyp Polaka za granicą…

- Nazywanie z mównicy sejmowej wojny z Irakiem „naszą”. Polski żołnierz m.in. dzięki zaangażowaniu Kaczyńskiego uczestniczy w jankeskim ludobójstwie narodów arabskich.

- Publiczny podziw dla Ariela Szarona, izraelskiego zbrodniarza – syjonisty i jednego z konstruktorów światowego "nowego ładu".

- Miłe przyjęcie B’nai B’rith. Ta skrajnie antypolska loża została zdelegalizowana przed wojną, zaś otworzyła swoją siedzibę w Polsce po roku 2000, na prośbę... Kaczyńskiego.

- Hannukowe święta w pałacu. Święto hannuki, czyli święto triumfu żydów nad gojami jest obchodzone przez wszystkich prezydentów III RP.

- Ogromna zajadłość wobec Rosji wykraczająca poza wszelką polską logikę, a zrozumiała, gdy zrozumie się grę w orkiestrze architektów globalizmu.

- Udawany sceptycyzm wobec UE, jawny serwilizm wobec USA – a więc sympatia dla imperiów sterowanych przez Żydów. Te imperia budują Jew - NWO. Jeden wielki kraj na wzór dzisiejszego Izraela i gojskiej Palestyny.

- Naiwna, markowana lustracja, infantylna wersja patriotyzmu. Do tego stopnia, że każąca zadać pytanie: z głupoty? Wielu dało się nabrać i nazywa tą dywersję „romantyzmem”.

- Kalkstein spotwarzył Pałac prezydencki zakładając tam jarmułkę, wielokrotnie. Podczas wielu wizyt w Izraelu, gdzie Kaczor jechał konsultować swoje decyzje i po instrukcje, jak kiedyś do Moskwy – też paradował w jarmułce.

- Kontakty Kaczyńskich i większości polskojęzycznych polityków (tzw: "pełniących obowiązki Polaka") z George Sorosem i Fundacją Batorego.

- Związki Jarosława Kaczynskiego z żydowskim KOR-em. KOR był sterowaną przez zachodnich dziennikarzy (pośredników) agenturą CIA i Mossadu. Był koniem trojańskim światowego syjonizmu. KOR - owcy byli w ogromnej większości Żydami. Ich zadaniem było wyrwać PRL spod dominacji sowieckiej i oddać ją w łapska syjonistów. Osiągnięto to w Magdalence i przy okrągłym stole…

- Jego udział w Magdalence i w okrągłym stole (wtedy był jeszcze tylko drugorzędnym doradcą). W Magdalence Żydzi z PZPR i Żydzi z drużyny post komunistycznej dogadali się, co do wyrwania Polski spod dominacji ZSRR i oddania jej w łapska Bilderbergowskiej Unii.

- Jako prezydent brał on udział we wszystkich nakazanych z Tel Awiwu i Waszyngtonu akcjach antyrosyjskich i antybiałoruskich. I tak:

- W prowokacji gruzińskiej poparł K. amerykańskiego agenta rządzącego Gruzją (a Gruzję Tel Awiw przerabiał akurat wtedy na niezatapialny lotniskowiec Izraela).

- W inspirowanej z Waszyngtonu i Tel Awiwu pomarańczowej rewolucji kontynuował jej wspieranie rozpoczęte już przez Kwaśniewskiego

- Brał aktywny udział w nagonce na prezydenta Białorusi – Łukaszenkę. Jedyną winą Łukaszenki było i jest nadal to, że nie chce on, wstępując do Unii i NATO, oddać Białorusi w łapska globalistów. Kaczyński honorował żydowską agentkę Borys, cmokał ją w rączkę w Belwederze. A fakty notorycznego odmawiania wiz wjazdowych do Polski setkom zasłużonych dla Związku Polaków na Białorusi działaczy ignorował. Nie tylko zresztą ignorował. Sam brał aktywny udział w wyciszaniu działalności nie agenturalnej wobec Żydów większości Polaków na Białorusi.

- Zatajał przed społeczeństwem do spółki z bliźniakiem premierem fakt istnienia w Polsce w czasach Kwasniewskiego tajnych i nielegalnych więzień CIA. Dopiero po umiędzynarodowieniu się tego skandalu PO oficjalnie wszczęła w tej sprawie śledztwo, całkowicie zresztą utajniane przed opinią publiczną.

- Jako jedyny polityk europejski Kaczyński vel Kalkstein bardzo mocno przeciwstawił się Raportowi Goldstone’a, przygotowanemu dla ONZ, w którym oskarża się Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie.

- W grudniu 2008 r. jako pierwszy polski prezydent odwiedził synagogę Nożyka, centrum życia społeczności żydowskiej w stolicy, aby zapalić pierwszą świecę Hannuka.

- Poparł ideę utworzenia w Warszawie Muzeum Żydowskiego, obecnie już w budowie.

- Brał niezwykle aktywny udział w wielu akcjach promowania żydów i ich kultury w Polsce.

- Zabiegał o strategiczne partnerstwo z Izraelem.

- Gorąco popierał udział polskich wojsk w brudnych wojnach USA, które prowadziła i prowadzi rządzona przez syjonistów Ameryka na podstawie fabrykowanych przez CIA i Mossad „fałszywek”. Kaczyński jest jednym z głównych współodpowiedzialnych za zhańbienie polskiego munduru udziałem w zbrodniczych okupacjach w napadanych przez USA suwerennych krajach.

- Nadgorliwie zabiegał Kaczyński o uczynienie z Polski wasala USA.

- Posłusznie, ślepo i gorliwie wzmacniał Kaczyński nastroje antyrosyjskie w Polsce. Jego ulubioną metodą było utożsamianie dzisiejszej Rosji z rządzoną przez Żyda Stalina zbrodniczą ZSRR. Zwalał na Rosję winę za żydowskie zbrodnie stalinizmu i żydowskiej NKWD.

Kaczyński na Downing Street Wizyta Jarosława Kaczyńskiego to rezultat sojuszu torysów z Prawem i Sprawiedliwością w Parlamencie Europejskim. Wynikała ona z logiki wewnętrznych, zresztą bardzo dobrych kontaktów między tymi ugrupowaniami. Rzeczywistość jest bowiem taka, że dziś wiele nas łączy, chyba więcej niż kiedykolwiek w przeszłości... wspólnota celów polityki zagranicznej realizowana w ramach Grupy Konserwatystów i Reformatorów w PE, ..., Rezultat jest taki, że mimo napiętego terminarza Camerona ... – Jarosław Kaczyński był w siedzibie brytyjskich premierów gościem oczekiwanym...

Waszczykowski: Izrael walczy o przeżycie... O co chodzi w obecnym konflikcie izraelsko-palestyńskim?

- Ciągle o to samo - o życie Izraela. Izrael jest otoczony krajami, które na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat były bardziej lub mniej wrogo do niego nastawione - stale na granicach Izraela były państwa, działania i partie, które próbowały Izrael zniszczyć. Tak się dzieje również i dzisiaj...

Zmiana sytuacji w Syrii - przejęcie tam władzy przez radykalne ugrupowania, które stałyby się antyizraelskie, które zawładnęłyby całym arsenałem syryjskim - mogłaby doprowadzić do dużej destabilizacji i nie wykluczam, że w obawie, czy też przewidując taką sytuację, Izrael chce w tej chwili spacyfikować Strefę Gazy, aby na swoim zapleczu nie mieć drugiego frontu, jeśli w przyszłości miałoby dojść do konfliktu z Syrią, a być może również z Hezbollahem po drugiej stronie granicy libańskiej...

Konflikt izraelsko-palestyński przeniósł się na klub PiS. Waszczykowski broni Izraela

Na ostatnim posiedzeniu klubu PiS były wiceminister spraw zagranicznych i minister prezydencki Lecha Kaczyńskiego przypuścił atak na bilateralną grupę parlamentarną polsko-palestyńską, kierowaną przez klubową koleżankę – posłankę Iwonę Arent. Waszczykowski, w mocnych słowach miał zażądać, żeby PiSowscy członkowie grupy zostali zobowiązani do konsultowania swoich działań na arenie międzynarodowej z członkami klubu PiS, którzy zasiadają w komisji spraw zagranicznych. Posłowie PiS twierdzą, że padło także oskarżenie polsko- palestyńskiej grupy parlamentarnej o faktyczne wspieranie terroryzmu poprzez m.in spotkania z liderami Hamasu. W kuluarach klubu PiS mówi się, że Witold Waszczykowski, swój atak przypuścił po konsultacjach z Jarosławem Sellinem, który jest wiceprzewodniczącym grupy parlamentarnej Polska- Izrael. Polsko- palestyńska grupa parlamentarna kierowana jest przez olsztyńską posłankę PiS Iwonę Arent. W skład prezydium wchodzi też inna posłanka PiS- Jolanta Szczypińska oraz posłowie: Lassota (PO), Aleksandrzak (SLD) i Woźniak (SP). Grupa liczy 21 posłów: dziewięcioro z PiS, siedmioro z SLD (30% klubu), dwóch z Solidarnej Polski, jednego z PO i dwóch Ruchu Palikota. Polsko- palestyńska grupa zasłynęła ostatnio z oświadczenia wzywającego rząd do głosowania na Zgromadzeniu Ogólnym za przyznaniem Palestynie statusu nieczłonkowskiego państwa – obserwatora ONZ. W tej samej sprawie dwoje posłow PiS: Małgorzata Gosiewska i Piotr Pyzik skierowało do MSZ interpelację.

Knesset From the Depths... Na stronie „From the Depths” podana jest liczba 60 parlamentarzystów z Izraela, każdemu ma towarzyszyć jeden ocalały, a prócz tego... „wysocy rangą przedstawiciele Sił Obronnych Izraela”. Przypomnę, że poseł Jarosław Sellin mówił o 50 knesetczykach i 10 ministrach, zaś posłanka Beata Małecka-Libera o 70 knesetczykach plus 10 ministrów. O przedstawicielach „Sił Obronnych Izraela” oboje nie raczyli się zająknąć... albo nie zostali poinformowani... Nasze media nasładzają się informacją, że w okolicznościowej uchwale znajdzie się wezwanie, by nie używać terminu „polskie obozy śmierci”. Cóż, na stronie fundacji nie ma o tym ani słowa, jest za to cytat z przewodniczącego Knesetu Yuli Edelsteina gromiącego antysemityzm, który „zwłaszcza w Europie, osiągnął poziom niespotykany od czasów Holokaustu” i podkreślającego potrzebę „walki”, by „nic podobnego nie wydarzyło się w przyszłości w żadnym miejscu na świecie, szczególnie w odniesieniu do Żydów” (wobec innych nacji – mniej szczególnie?). Czyli standard, może tylko w bardziej wyrazistej formie....

Żydowski parlament obraduje w... Krakowie Działalność parlamentu finansuje ukraiński miliarder Igor Kolomoisky. - Zależy nam na tym, by zademonstrować, że chodzi nam nie tylko o te ważne i tradycyjne dla organizacji żydowskich kwestie jak Holocaust czy antysemityzm, ale także upowszechniać wiedzę o współczesnym życiu żydowskim w Europie. Dlatego przygotowaliśmy projekt stworzenia sieci dziennikarzy obywatelskich, którzy będą informowali o przejawach tego życia – tłumaczy Klaudia Klimek.

Brak wspólnego oświadczenia Knesetu i Knesejmu... Idea była taka, aby oświadczenie było podpisane przez przewodniczącego Knesetu i marszałek Ewę Kopacz. W tej sytuacji nie ma osoby, która mogłaby to zrobić. W związku z tym oświadczenie nie będzie podpisane...

Fotyga: Sikorski przekroczył swoje uprawnienia. Podpisana deklaracja polsko-rosyjska sprzeczna z interesem Polski

Dlaczego pan Macierewicz i pani Fotyga pojechali do USA? Spotkali się tam z kongresmenem Daną Rohrabacherem, który obiecał pomóc w powołaniu międzynarodowej komisji śledczej. A kto finansował pierwszą kampanię wyborczą kongresmena Rohrabachera? Otóż tę kampanię finansował Oliver North, który, jak pamiętamy, był mózgiem afery Iran-Contras. Afera ta, przypominam, polegała na tym, że USA nielegalnie sprzedawały broń Iranowi, spodziewając się pomocy w uwolnieniu zakładników przetrzymywanych w Bejrucie przez Hezbollah i finansując z uzyskanych pieniędzy działalność prawicowych „contras” w Nikaragui.(...) To są fakty. Państwo Macierewicz i Fotyga spotykają się w Stanach z facetem blisko powiązanym z ludźmi którzy uknuli kilka rzeczywistych spisków prawicowych, którzy się nieraz już splamili krwią, i którzy są mocno powiązani z amerykańskim chrześcijańskim fundamentalizmem.

"Sprawiedliwi" II WŚ:Polacy - Żydzi (1968 / 2011)

Wymaga potwierdzenia: RAPORT Adolfa BERMANA (rodzony brat Jakuba który miał jeszcze drugiego brata Wiktora ojca Marka Bermana vel "Borowskiego" tego co był marszałkiem Kne-Sejmu później wyemigrował do Ussraela) 1946r Sekretarza Stanu Rady Ministrów i Członków Biuru Politycznego PPR, Członków Tymczasowego Rządu Jedności Narodu oraz Sekretarza Poalej - Syjon - wygło­szony w kwietniu 1946 r. na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Żydowskiego. (według stenogramu)

Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa pol­skiego opinie i utwierdzać go w przekonaniu. że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli. Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami i prasą, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu ich Żydami, wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych â?? centrale handlowe, spółdzielczość. W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę - siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować. Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko. Należy również tworzyć typowe ośrodki żydoÂwskie przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu - obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosowywać przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi byliśmy słabo obeznani. Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku. Jeżeli stwierdzi się, że jakiś Polak jest antysemitą? natychmiast go zlikwidować Przy pomocy władzy bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy. . Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwy­cięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję. Są małe widoki, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm. Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie różne koncepcje ustrojowe ­komunizm i kapitalizm - zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce. Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, że USA wspó1nie z ZSRR wystąpiły do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstw Osi, a głównie Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata. Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.Fenomen żydowski? - ze studiów nad etniczną aktywnością

...Dobrym początkiem dla rozpatrywania żydowskiego etnocentryzmu jest praca Izraela Shahaka, a zwłaszcza Jewish Fundamentalism in Israel - publikacja, której jest współautorem. Dzisiejsi fundamentaliści próbują przywrócić styl życia wspólnot żydowskich sprzed czasów Oświecenia (tzn. mniej więcej sprzed roku 1750). W tamtym okresie ogromna większość Żydów wyznawała Kabałę -żydowski mistycyzm. Wpływowi żydowscy uczeni, tacy jak Gershom Scholem, ignorowali niejawną, bezsprzecznie rasistowską treść Kabały, aby zasugerować, że niesie ona przekaz uniwersalny. Rzeczywisty tekst mówi, że zbawieni mogą być tylko Żydzi, nie-Żydzi natomiast mają szatańskie dusze. Etnocentryzm, oczywisty w tego rodzaju stwierdzeniach, był normą nie tylko w dawnym społeczeństwie żydowskim. Nadal pozostaje on potężnym prądem w łonie współczesnego żydowskiego fundamentalizmu i ma istotne konsekwencje dla izraelskiej polityki. Na przykład, Lubavitcher rebe, rabin Menachem Mendel Schneerson tak oto opisuje różnicę pomiędzy Żydami i gojami: Nie mamy tu do czynienia z przypadkiem dogłębnej przemiany, w której człowiek przechodzi po prostu na wyższy poziom. Mamy tu raczej do czynienia z przypadkiem ... zupełnie odmiennego gatunku... Ciało Żyda ma absolutnie inną jakość, niż ciało [członka] jakiegokolwiek narodu na świecie... Różnica w wewnętrznej jakości [ciała] ... jest tak ogromna, że ciała te mogą być poczytywane za całkowicie różne gatunki. Oto powód, dlaczego Talmud twierdzi, że jest halachiczna różnica w postawie wobec ciał nie-Zydów (w przeciwieństwie do ciał Żydów): "ich data istnieją na próżno"... Jeszcze większa różnica zachodzi w odniesieniu do duszy. Istnieją dwa jej przeciwstawne rodzaje: dusza nieżydowska pochodzi ze sfer szatańskich, podczas gdy dusza żydowska wywodzi się ze świętości. Owo przekonanie o żydowskiej wyjątkowości pobrzmiewa w stwierdzeniu Elie Wiesela, działacza zajmującego się Holocaustem: w nas wszystko jest inne. Żydzi są "ontologicznie" wyjątkowi. Gush Emunim i inne fundamentalistyczne żydowskie sekty, opisane przez Shahaka i Mezvinsky'ego, stanowią zatem część długiej i dominującej tradycji, która uważa, że Żydzi i nie-Zydzi stanowią dwa całkowicie odmienne gatunki, z tym że Żydzi są gatunkiem pod każdym względem lepszym od nie-Zydów i obowiązuje ich zupełnie inny kodeks moralny. Uniwersalizm moralny jest zatem sprzeczny z żydowską tradycją, w której przetrwanie i korzyści żydowskiego ludu stanowią najważniejszy kwalifikator etyczny: Wielu Żydów, szczególnie religijnych, zamieszkujących dziś w Izraelu, a także ich zagraniczni zwolennicy, nadal przestrzegają nakazów tradycyjnej żydowskiej etyki, którą pozostali chcieliby zignorować albo usprawiedliwić. Na przykład, rabin Itzhak Ginzburgz Grobu Józefa w Nablus / Szechem (wyższa uczelnia talmudyczna) po tym, jak kilku jego studentów zostało tymczasowo aresztowanych z powodu podejrzenia o zamordowanie arabskiej nastolatki, oświadczył:"Żydowska krew nie jest tym samym, co krew goja". Rabin Ido Elba: "Według Tory, znajdujemy się w sytuacji pikuah nefesh (ratowania życia) w czasie wojny, a w takiej sytuacji można zabić każdego goja". Rabin Israel Ariel w roku 1982 pisał, ze "Bejrut jest częścią Krainy Izraela. (Jest to odwalanie się do granic Izraela potwierdzonych w Przymierzu pomiędzy Bogiem i Abrahamem w Księdze Rodzaju; 15:18-20 i Księdze Jozuego 1:3-4)... nasi przywódcy bez wahania powinni wkroczyć do Libanu i Bejrutu i wybić wszystkich do nogi. Nie powinno po nich pozostać nawet wspomnienie. Zwykle to wiośnie studenci jesziwy śpiewają w CNN "Śmierć Arabom". Złodziejstwo i korupcja wśród religijnych przywódców, które zostały ostatnio udokumentowane procesami sadowymi w Izraelu i poza jego granicami, nadal stawia przed nami pytanie o związek pomiędzy judaizmem a etyką. Moralny partykularyzm w swej najagresywniejszej postaci można zauważyć u ultranacjonalistów (np. Gush Emunim), którzy twierdzą, że: Żydzi nie są i nie mogą być zwyczajnymi ludźmi. Odwieczna wyjątkowość Żydów jest skutkiem Przymierza zawartego na Górze Synaj pomiędzy Bogiem i żydowskim ludem... Konsekwencją tego jest, że najwyższe nakazy przekazane Żydom, w istocie znoszą prawa moralne, które obowiązują w postępowaniu zwyczajne narody. Rabin Shlomo Aviner, jeden z najpłodniejszych ideologów Gush Emunim, dowodzi że boskie przykazania dla żydowskiego ludu "wykraczają poza ludzkie rozumienie praw narodowych". Wyjaśnia, że o ile Bóg żąda od innych narodów przestrzegania abstrakcyjnych kodeksów sprawiedliwości i moralności, prawa te nie obowiązują Żydów. Jak uzasadniam w drugim artykule niniejszego cyklu, to właśnie najskrajniejsze elementy w łonie wspólnoty żydowskiej wyznaczają ostatecznie drogę całej społeczności. Te fundamentalistyczne i ultranacjonalistyczne grupy nie są malutkimi skrajnymi ugrupowaniami, zwykłymi reliktami tradycyjnej kultury żydowskiej. Cieszą się powszechnym poważaniem izraelskiego społeczeństwa i wielu Żydów diaspory. Mają ogromny wpływ na izraelski rząd, szczególnie na rządy partii Likud i obecny rząd jedności narodowej, kierowany przez Ariela Sharona. Członkowie Gush Emunim stanowią znaczący procent elitarnych jednostek izraelskiej armii. Jak można było oczekiwać w oparciu o przypuszczenie, że są oni skrajnie etnocentryczni, przejawiają o wiele większą, niż inni izraelscy żołnierze skłonność do bezlitosnego i brutalnego traktowania Palestyńczyków. Partie religijne razem reprezentują około 25% izraelskiego elektoratu...

Who runs Hollywood? C'mon. December 19, 2008. JOEL STEIN ... Jews totally run Hollywood.

How deeply Jewish is Hollywood? When the studio chiefs took out a full-page ad in the Los Angeles Times a few weeks ago to demand that the Screen Actors Guild settle its contract, the open letter was signed by: News Corp. President Peter Chernin (Jewish), Paramount Pictures Chairman Brad Grey (Jewish), Walt Disney Co. Chief Executive Robert Iger (Jewish), Sony Pictures Chairman Michael Lynton (surprise, Dutch Jew), Warner Bros. Chairman Barry Meyer (Jewish), CBS Corp. Chief Executive Leslie Moonves (so Jewish his great uncle was the first prime minister of Israel), MGM Chairman Harry Sloan (Jewish) and NBC Universal Chief Executive Jeff Zucker (mega-Jewish). If either of the Weinstein brothers had signed, this group would have not only the power to shut down all film production but to form a minyan with enough Fiji water on hand to fill a mikvah.

The person they were yelling at in that ad was SAG President Alan Rosenberg (take a guess). The scathing rebuttal to the ad was written by entertainment super-agent Ari Emanuel (Jew with Israeli parents) on the Huffington Post, which is owned by Arianna Huffington (not Jewish and has never worked in Hollywood.)

The Jews are so dominant, I had to scour the trades to come up with six Gentiles in high positions at entertainment companies. When I called them to talk about their incredible advancement, five of them refused to talk to me, apparently out of fear of insulting Jews. The sixth, AMC President Charlie Collier, turned out to be Jewish.

As a proud Jew, I want America to know about our accomplishment. Yes, we control Hollywood...

But I don't care if Americans think we're running the news media, Hollywood, Wall Street or the government. I just care that we get to keep running them.

US Professor Shoots Down 'Holocaust' Icon Elie Wiesel Palestine -The Invisible Holocaust

... Zionist Israel was born, one might say, as the product of explosives. In the early 1900s, Dr. Chaim Weizmann discovered a way to use industrial fermentation to facilitate the manufacture of cordite. This proved to be immensely helpful to British war efforts, and when he was asked how he wished to be compensated for the services he rendered to Britain, Weizmann reportedly answered, "There is only one thing I want-a national home for my people." Specifically, he desired Palestine. The Balfour Declaration would soon be written, and Dr Weizmann would eventually become the first president of a new state called "Israel."

Real History and the Holocaust...employment of [the word] "holocaust" before Elie Wiesel's first use. Back in April 1997 (24 April) Jim Mott closed down a discussion on early employment of "holocaust" after Hillary Earl claimed that Henry Morgenthau around 1915 used the word to refer to Turkish massacres of Armenians and I quoted a 24 December 1942 use by [Chaim] Weizmann.. And, by ignoring the broad pre 1950s secular use of "holocaust," scholarly commentators, in my opinion, leave the impression that the word jumped out of the Bible into their hands and that any use of the word to describe a non-Jewish catastrophe is illegitimate. To help dispel such impressions consider the seven uses of "holocaust" in the Palestine Post of 1938:

agnes hruza

Israeli Bankers & the Middle East Blueprint; Exit poll: 80,000 Americans in Israel voted, 85% for Romney, 14% for Obama; The Israel Lobby Exposed - Taboo breaking Dutch Documentary April 2007; “Alleged” Israeli Aerial raid on Syria.; DEBKAfile a Joint Israeli Mossad/CIA Disinformation News Disseminator; Likud/Israel Beiteinu bloc prepares ground for war and savage austerity measures; Did Israel Honey Trap David Petraeus? [To Replace Him with Pro-Israel Woman]; Grande affluence au dernier salon de la prostitution: 65eme Anniversaire d’Israel feté a Paris; 5 Facts That Prove Radical Islam Is A Child of American-British-Israeli Intelligence; Apologists for Israel take top posts at BBC; Israeli Government threatens military intervention to Syria; Israel injecting dangerous viruses into Palestinian prisoners; Israel Did 9/11 — All the Proof in the World; Israeli stealth ships in raids on Iran; Israeli Attack: Desperate Bid to Save Failed Syrian Campaign; "Dancing Israelis" Arrested On 9/11 Later Sued The Govt, But Lost Their Case; Israeli Warships Move Against Surprise Gaza Aid Flotilla; Reports: Israel, Saudis United in Desire to See Attack on Iran; Poll: Majority of Israeli Jews Would Support Apartheid Regime in Israel; In Israel, Worries of Netanyahu’s Pro-Romney Stance in 2nd Obama Term; Israeli Anti-Missile Test Blew Up US Space Shuttle Columbia Ten Years Ago; Israel Lobby Calls for an ‘Iranian Pearl Harbor’ by Muhammad Sahimi; Jill Stein: ‘Obama-Romney are Israel’s slaves’; How The Zabbateans Will Destroy Israel; Israel ‘postpones’ nuclear Iran red line by ‘8 to 10 months’; Iran threatens Israel, warns of 'grave consequences' over strike on Syria; ‘Israeli airstrike intended to stop Syrian scientific military research’; Israeli PM’s 2010 Iran strike order rebuffed by IDF, Mossad – documentary; 'Boycott them!' UN rapporteur slams companies aiding Israeli settlements; Air strike on Damascus military complex shows Syrian Air Defense can do nothing against Israeli Electronic Warfare; Pro-Israel group releases TV ad bashing Ron Paul's foreign-policy views; 10 Israeli Counterterrorism (“mista’aravim,” Hebrew for “Disguised as Arabs”) Soldiers Hit; Activist Post: Activists Challenge Israeli Lawlessness; Michael P. Korn "Yeshua Notzer Yisrael"'s review of Jesus in the Talmud; Boycott Israeli Goods campaign Why Boycott?; Obama victory spells trouble for Israel's Netanyahu; Turkey Puts Israeli Officers on Trial; Is the US Waging Israel’s Wars?; Nicolas Sarkozy called Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu a 'liar'; Israel says preparing to counter Palestinian UN bid | News , Middle East; The Hypocrisy of Ban Ki-moon about Israel’s Attacks on Syria; US Forces Accused of Stealing Jewish-Iraqi Archive and Passing it to Israel; Ahmadinejad: Iran is determined to eradicate Israel; Israel and Iran hold 'positive' nuclear talks in Brussels; Israel reported 'behind blast' that killed Iran's missile chief; Ad starring Julia Louis-Dreyfus is kicked off Israeli TV Israel News; U.S. extends $4 billion loan guarantees to Israel; Former Mossad chief: Israel air strike on Iran 'stupidest thing I have ever heard'; Report: Israel concession on Palestinian funds forced by German submarine deal; Ariel Sharon feared genocide charges over Israel's role in Sabra and Shatila; Defected Syrian general claims he was ordered to use chemical weapons; Jihadists, not Assad, apparently behind reported chemical attack in Syria; Syrian missiles hit Jordan as Assad forces step up air strikes against rebels; Odigo says workers were warned of attack; Why are Israelis moving to Germany?; Slaughterer MOSSAD delegation visited Israel’s intelligence centers in Turkey and will visit Puppet Arab States; Israeli supermarkets announce price hike; Intel to invest $5 million in Israeli Ed; Church Appeal on Israel Angers Jewish Groups; Understanding the US-Israeli business of war; 'Two killed, five injured in Israeli airstrike on Syrian research center'; Israeli regime deploying forces on Syria border; Israel strike on Syria will have consequences for Tel Aviv: Iran; Israel after creating instability, insecurity in the region: Iran; Syria militants defacto mercenaries of Israel: Analyst; 12 Israeli warplanes violate Lebanese airspace; Galloway leaves debate with Israeli upon learning of his origin; Israeli Oscar-nominated documentary angers Netanyahu; Laptop of head of Israel’s Atomic Energy Commission stolen; Five Israeli military aircraft violate Lebanese airspace; Pro-Israeli US lawmakers urge bombing Syria air bases, arming militants, invasion; Britain reconsidering idea to arm Syria terrorists out of fears over Israel; Murdoch: Obama 2nd term, Israel’s nightmare; 5 Facts That Prove Radical Islam Is A Child of American-British-Israeli Intelligence; American, British, Israeli and Iranian Warships Sailing Towards Confrontation; Israel Has Dumped 46 Percent of Its U.S. Treasury Bills Russia 95 Percent; Pro-Israel group releases TV ad bashing Ron Paul’s foreign-policy views; Pro-Israeli Lobby Group Made BBC, Sky News ‘Change Narrative’ On Stories; Syrian SAM (surface to air missile) reportedly downed Israeli drone; U.S. extends $4 billion loan guarantees to Israel; Gaza Salafist leader among three dead in Israel air strikes; E.U. ‘regrets’ Israeli settlement plan; Rep. Israel proposes resolution that calls for arrest of Iranian president; U.S. warns Israel against preemptive strike on Iran; Israel ready to strike Iran ‘if necessary’: Netanyahu; Israel to build 1,213 new settlement homes in Jerusalem and the West Bank; Israel president opens new Jewish museum in Moscow; The Israel/Homeland Security Connection; Israel Lobby Threatens Church Groups With Congressional Investigation Over Call for Restricting U.S. Military Aid; Israel Military Censor hits the USA; Pro-settler Santorum claims Mexico and the West Bank - American History; Pro-settler Santorum claims Mexico and the West Bank; United States, Britain, Israel, South Korea and Japan have developed various types of fully or semi-autonomous weapons; European Policy in the Middle East: Activists Seek Ban on Trade with Israeli Settlers; EU Activists Demand an End to Imports from Israeli Settlements; Israel Rushes to Rescue Al-Qaeda Terrorists in Syria; British TV show airs Israeli think-tank's upbeat simulation of attack on Iran; Iran says three Arab countries let Israel use their air space to strike in Sudan; Liberman slams EU for calling Jerusalem construction plans 'illegal' activity; Turkey to return Israeli-made drones, citing technical problems; UN denies Abbas claims on Palestinians fleeing Syria; Diary of an Israeli Shill; Israel Tries to Assassinate Top US General, Then Invites Him for Tea; Billy Graham: Vote to Support Israel; US – Israeli War and YouTube Exposed!; 1500%-too-Jewish Supreme Court: “US belongs to Israel”; Remembering Abu Jihad and why, really, the Israelis killed him; Israel, Loser of Any Anti-Iran Scenario; Israel’s PM Netanyahu Pushes For War With Iran; 9/11: Civil Court Finds Against Arrested “Dancing Israelis”; Ban Ki-moon Fails to Condemn Israeli Aggression; Recently Released Protocol Shows Ariel Sharon Feared Exposure of Israeli Genocide Against Palesinians; Boycotting Israel Galloway-style; Caught, Israel orchestrating world war; Israel Intelligence Directorate Sends America to War; The Boston Bombings Swing in Israel’s and the NeoCon’s Favor; Buffet Completes Takeover of Israeli Company Active in Turkey; Will Morgan Freeman Reject Lending Name for Israeli Apartheid?; Israeli Airstrike on Syria; Israeli Airstrike on Syria; Israel is now just a paper tiger; American, British, Israeli and Iranian Warships Sailing Towards Confrontation; Bush Official: Syria Chemical Weapons Attack Could Be “Israeli False Flag Operation”; Washington Report on Middle East Affairs; Likud/Israel Beiteinu bloc prepares ground for war and savage austerity measures; !! Exposed !! Rothschild Israeli Zionist Takeover of the USA; Alan Sabrosky Pt 1 of 7 100% Sure Israel + Rogue US Gov did 9/11 ; Pt 2 of 7; Pt 3 of 7; Pt 4 of 7; Pt 5 of 7; Pt 6 of 7; Pt 7 of 7; follow up interview; Occupation 101 - the truth about the Israeli-Palestinian conflict; Jewish Man Exposes Israel's Lies 1st part; Jewish Man Exposes Israel's Lies 2nd part; Israel Was Created By Terrorism 1 of 2; Israel Was Created By Terrorism 2 of 2; xCIA Ray McGovern Truth About Israel, Nukes & Iran; The Documentary Israel does not want you to see - Occupation 101 - Part 4 of 9; Five Dancing Israelis Arrested On 9/11; Israel vs. Israel; Israel vs Israel; Israel vs Israel Part 2; Israel Vs Israel Guidebookl; The Making Of Israel Vs Israel; Israeli Bankers & the Middle East Blueprint; “A warning from Syria: Iran and Hizbollah has foiled a plot from Israel to hit Syria in the last 48 hours. By Dampress.; Israeli Mossad Chief Secretly visits Saudi Arabia; Five Dancing Israelis Arrested On 9/11

Zamach żydowskich szowinistów na hotel "Dawid" w Jerozolimie

aipac
nakba 1948
pinchas and jamila avi katz
israel a problem of self image
zion mafia usa octopus
palestinechronicle com us israel
circumcision brit milah
rabbi burns israeli flag
mana neyestani leaders to war
avi katz ip cartoon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.