Ostatnio: 10.02.2017

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

W ostatnim czasie na facebooku zyskały wielką popularność "wyzwania".

Zaczęło się niewinnie (chyba) od prezenterki, która w zamian za zdobycie lajków poszła z jakimś chłopakiem na studniówkę... a teraz tysiące ludzi próbują coś wyżebrać ;)

Do tej pory pojawiały się niewinne fejki, z prezydentem Dudą, czy Roksą, ale chyba ktoś w końcu zauważył, że można wykorzystać tę chwilową modę (i naiwność użytkowników) do własnych interesów.

Na fanpage'u Sylwester z Andrzejem Dudą wielką popularność zyskuje obecnie wpis:

link do fb

Zgromadził już 150 tys. polubień i 103 tys. komentarzy. Od poprzednich wyzwań różni go głównie to, że nagroda nie dotyczy wyłącznie autora "wyzwania", ale również osób które polubią post i zaakceptują regulamin dostępny pod linkiem... tylko że żadnego konkursu oczywiście nie ma.

Fanpage "Travel planet" nie istnieje, konto użytkownika Piotr Cz. jest świeże (5 znajomych), natomiast domena widoczna na screenie (konkursy.pro) została zarejestrowana na początku stycznia właśnie na dane Piotra Cz.

Co może być pod linkiem? Chociażby jakiś wirus czy strona wyłudzająca dane pod pretekstem rejestracji w konkursie. Uważajcie w co klikacie.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.